Telefonla konuşurken ses değiştirme programı lazım

Sponsorlu Bağlantılar

kfahaa

kfahaa

Üye
    Konu Sahibi
Telefonla konuşurken ses değiştirme programı lazım
slm arkadaşlar bende nokıa c6-01 var bunun için telefonda konuşurken sesimizi değiştirebilecek bir program varmı

cyborg78

cyborg78

Üye
bizim bi arkadaşta varı çin malı bi telefon, bizim öbür arkadaşı aradı konuşyo onla, patron sanmış onu meğer .d
kalın bi ses tonu veryodu telefon, belki vardır öyle bi uygulama

ONUR_345241

Üye
Çin malı hariç hiçbir telefonda bu özelliği bulamazsın boşuna uğraşma zamanında çok araştırdım..

penah0

Üye
yanlış ama var

ahamit

Üye
bazı kulaklıklar var onlardan satın alırsanız olur

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nokia 808 için kulaklıklar varmı peki?

kavgala

Üye
Telefonla konuşurken karşı tarafa sesimi genç kız olarak duyurmak istiyorum.Arkadaşları işleteceğim.Erkek olduğum kesinlikle anlaşılmasın.Genç kız sansınlar.Bu işi yapabilecek program,telefon,alet veya cihaz var mı?

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Arka plana ses ekleme programları vardı ama konuşmacının sesine doğrudan müdahale edebilen bir program ben de duymadım.Merak ettim şimdi varmıdır acaba. :D

asigsasi

asigsasi

Üye
yok arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

kavgala

Üye
yardım

kavgala

Üye
ne için yardım istiyorsun ?
Telefonla konuşurken karşı tarafa sesimi genç kız olarak duyurmak istiyorum.Arkadaşları işleteceğim.Erkek olduğum kesinlikle anlaşılmasın.Genç kız sansınlar.Bu işi yapabilecek program,telefon,alet veya cihaz var mı?

asigsasi

asigsasi

Üye
çin mali telefon da bile vardı ancak symbian da böyle bir program yok

Üst Alt