Telefondan youtube..vs gibi sitelere giriş...

Sponsorlu Bağlantılar

gknsirtalan

gknsirtalan

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan youtube..vs gibi sitelere giriş...
arkadaşlar artık pc deki gibi internete girmeniz mümkün ppc nokia os 9.1 9.2 9.3 vs nemi yapmalısınız çok basit telinizin internet sekmesine direk olarak yazıp gelen siteden skyfire adlı programı indirip yüklemek wrelesslede oluyor ve programı çalıştırın youtubeye direk giriş ve birçok video sitesine aynı pcnizdeki gibi sayfayı açın videonun üzerine tıklayın aynı pc deki gibi izleyin internet browserin kendi flash playeri var artık başka ayrı paket programları yüklemeye sonnnn saygıla senatory yada pcnizden sitesine gidip oradan get in now tıklayın daha sonra gelen sekmede telin genel modunu seçin ve download deyin indirin gelen programı kurun açın ha ayrıca facebooktaki videolarıda izleyebiliyorsunuz pc deki gibi

verildiyse önceden kusura bakmayın :)

• Beğen
Tepkiler: esadcil, kurtuluşa, paradox1453 ve 1 kişi daha

SlashGun

SlashGun

Üye
Benim telefon Sony Ericsson G705 , Wi-Fi si var .. Bende giremiyorum youtubeye felan .. Ama işletim sistemi Normal .. Sony Ericsson işletim sistemi .. Bunlara nasıl yapacağız ? Varmı bir bilgin .. Eğer varsa Bana mutlaka ilet ! Çok Lazım Çünki ..

converter2

converter2

Üye
hocam çok güzel çalıştı paylaşım için teşekkürler

gknsirtalan

gknsirtalan

Üye
    Konu Sahibi
yok ericcsonla bi alakam onun için bilgimde yok :D

erzan21

Üye
yerdım youtube giriyorum fakat telekom yasagını nasıl kaldıracaz

U.m.u.t

Üye
Ya nolur flash playeri de koyun

atakanpower

Üye
kardeş çok saol E65 var bende sorunsuz çalıştı fakat ekranı büyütme imkanı yok mu

Üst Alt