Telefonda aşırı ısınma

Sponsorlu Bağlantılar

ewacash

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda aşırı ısınma
beyler telefonum Şarjdayken alev gibi ona anlam veriyorumda anlayamadığm su Whatsapptayken falan telefon aşırı bi şekilde ısınıyo normalmdir ki ?

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Olur öyle :)

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Sarjda iken telefonla uğraşmak telefona zarar verir

ewacash

Üye
    Konu Sahibi
Şarjdaki durumu anlıyorum ama Şarjda değilken aşırı ısınıyo

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Telefon ne

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
3g ile uzun sure internette kaldiysan o yuzdendir, edgeye al.

MaxipmaN

Üye
çok dert etme bi sene daha kullan at :D

bayon

Üye
valla birşey olmaz diyip geçmeyin geçen telefonun içini açtım kasanin plastiği bildiğin erimiş şekli değişmiş vida delilleri denk gelmiyo benim telefonum çok ısınıyo birşey olmaz diyerek kullanıyordum ama yapmayın öyle özellikle şarja takmadan önce telefon soğuk olsun yoksa şarja takınca ısısı düşmüyo

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
bendede 2 kere oldu şmdilik birşey yok zaten tel elimde kaldı kalacak 603

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
bendede ısınma oluyordu şarjdayken telefona dokunamıyordum 1 saat 3g ile internette girinci telefon çok ısınıyordu teleservice yolladım bord mekanik parça degişimi yapıldı bataryanın arkasına özel bir bant yapıştırmışlar işlemcinin ısısını emsin diye birde yazılım yüklemişler şuan şarjdayken wifi 3g açıp tablete internet paylaştırıyorum ısısı bir derece artmıyor

ewacash

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8

- - - Eklendi - - -

3g ile uzun sure internette kaldiysan o yuzdendir, edgeye al.
wifi den giriyorum 3g ile hiç bağlannmadım

- - - Eklendi - - -

bendede ısınma oluyordu şarjdayken telefona dokunamıyordum 1 saat 3g ile internette girinci telefon çok ısınıyordu teleservice yolladım bord mekanik parça degişimi yapıldı bataryanın arkasına özel bir bant yapıştırmışlar işlemcinin ısısını emsin diye birde yazılım yüklemişler şuan şarjdayken wifi 3g açıp tablete internet paylaştırıyorum ısısı bir derece artmıyor
bu teleservice dediğin ne ? kvk'ya göndersem hallederler mi ?

sinanadsoy

Üye
Bendede 701 var her işe yarıyor ütü yapılıyor yumuta pişiriliyor evide ısıtıyor :D

Üst Alt