Telefona Format Atmak & Fabrika Ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

basrimutaf

basrimutaf

Üye
bilmeyen arkadaşların işine yarayacaktır.
tekrardan teşlekkürler

esrakesh

Üye
N73ü olan arkadaşıma bi bilgi olsun die yazmak istedim.
Elime nokia N73ü geçti ve telefon ne bir mesaj alıyodu neden rehbere yeni kayıt yapılabiliyodu.
sana tavsiyem rehberini simkarta taşı hafıza kartını vs. çıkar.
daha sonra telefonunu kapat.Yes tuşu ve 3e basılı tutarak telefonun üstteki düğmesiyle aç telefonun ekranı kapanıp açılacaktır.N73e format atmış olucaksın.büyük ihtimal sambian telefon olduğu için virüs girmiştir sen yine önlemini al ve hafıza kartını virüs taramasından geçir.bu işlem bittiğinde çok nadir olarak şebeke ayarlarını düzeltmeni isticektir bunuda tüm sitelerden bulabilirsin.bidaha kolay kolay format istemez...

--------------- Ekleme ---------------

format atcam ama gerekli programlar resimler vs. var bunları nasıl yedeklıcem
Telefonun nokia ise Nokia pc suite programını bilgisayarına kur ve usb kablosuyla bilgisayara bağlan ordan halledebilirsin :oke:

larun

Üye
bunların hiçbiri olmuyorsa ne yapmalı???

sami122

Üye
telefonun ilk geldiği gibi olmasını istiyorsanı(örn;bende 3110 c var mp3 çalar az şarkı gösteriyor bide kapanıp açılıyordu işlemleri yaptıktan sonra düzeldi)
1-ilk olarak telefonun ile bilgisayar arasında iletişimi sağlayacak bir sistem kızılötesi veya kablo olması gerekiyor
2-sonra netten programını indirin
3-programı yükledikten sonra oradaki açılan pencereden bilgisayar ile telefon arası iletişimi sağlayın( kızılötesi veya kablo ile)
4-programdaki yazlımı güncelleyi tıklayın o telefonu ilk aldığınız gün gibi yapar
notlar
1-hafıza kartı okuyucuya hafıza kartı takarak olmaz
2- telefonun açık olması gerekir
3- nokia s40 için geçerlidir
4-telefonun programları yenilenirken telefonla oynamayınn(aksi taktirde kafayı yer)
hadi size kolay gelsin

hacettepeli85

Üye

hacksfather

Üye
slm arkadaslar 6300 güvenlik kodu nasıl kırılır

AlcHeRa

Üye
o kadar soru var cvp yok ne biçim forum bu..cevaplar nerde yha..6288 tele format atacam bi türlü bulamadım..sayenizdee

vuslat3x

Üye
6681 güvenlik kodunu unuttum arkadaşlar acilen fabrika ayarlarına dönmem lazım güvenlik kodunu nasıl kırcam yardımcı olun...

emre_berk

emre_berk

Üye
ya ben kilit kodunu unuttum *+3+ yes falan basmam için telefonu açmam lazım nasıl açacam nolur acil yardım.:(

megatim

megatim

Üye
Bilgi için teşekkürler.
IME i yazıp güvenlik kodunu alıyorum.
Ama güvenlik kodunu tlf na yazdığımda code error hatası veriyor.

nanek81

Üye
ÇOK ÖNEMLİ!!!
Arkadaşlar cep telefonumda yanlışlıkla fabrika ayarlarına döndüm ve doğal olarak rehber de gitti, herhangi bir yerde veya sim karttada kayıtlı olmadığından numaralarımı bulamıyorum, fabrika ayarlarından önceki haline döndürebilecek bir program var mı veya ne yapabilirim en azından kayıtlı numaralarıma tekrar ulaşabilme ihtimali var mı???

mc zerem

mc zerem

Üye
güzel olmuş

ibocan123

ibocan123

Üye
telefonumda virüs vardi. bu format atma yöntemleri sayesinde virüsten kurtuldum. çok teşekkür ederim...

velvet

Üye
Üstün bilgilerinize sonsuz teşekkürler

ags_44

Üye
6300 için var mı olmuyo bu

Prenixxx

Üye
kardes dedıgın hard format yontemını denıyorum ama olmuyor telefon normal sekılde acılıyor ? benım telefon 6230i bı yardımcı olsan sevınırım [email protected] beklıyorum sagolasın...

sergen48

Üye
lg telefonlar için şöyle
2945#*#
yazın
ondan sonra gelen şeyden fabrika ayarlarını sıfırla deyin tamamdır.
KG290 da denenmiştir.

KuT§H@L_®@p©hİ™

KuT§H@L_®@p©hİ™

Üye
Ben bunlari biliordum ama yinede paylasim icin tsk

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
güzel paylaşım teşekkürler

Üst Alt