Telefon Tavsiyesi Sony Xperia Miro

Sponsorlu Bağlantılar

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Tavsiyesi Sony Xperia Miro
Telefon tavsiyesi sony xperia miro

Slm değerli maxicep ailesi öncelikle kurban bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını cenabı ALLAH'tan niyaz ederim

Gelelim konumuza başlıktanda anlaşıldığı gibi sony xperia miro marka telefon almayı düşünüyorum nasıl bir telefondur performans kamera,internet hızı,oyun performansı,uygulama desteği,uygulama ve oyunları hafıza kartına taşıyabiliyormuyuz root edilebiliyormu kasma yapıyormu kısacası tavsiye ediyormusunuz

alacağım telefon ikinci el 16 ay garantisi kalmış kutusuyla birlikte orjinal şarz cihazı usb kablosu kulaklığı orjinal yedek ekran jelatini koruyucu kılıfıyla birlikte alalcam telefoncu tanıdık sağlam biri herhangi bi sıkıntı yaşanırsa geri alma garantisi veriyor.

Telefonun ekranında orjinal jelatin takılı çok temiz kullanılmış en ufak bi çizik yok kasası sağlam.

Gelelim fiyatına: 300 tl dahada düşük fiyata verebileceğini söyledi.

iki cihaz arasında karasız kaldım samsung galaxy gio mu alayım yoksa sony xperia miro mu alayım arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum yardımınıza ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

-Emre

-Emre

Üye
fiyat uygun. kesinlikle xperia miro. cihaz 512 mb rame sahip ancak 400 mb görünüyor. işlemci armv7 800 mhz. gioyu 2ye katlar. ekran kaliteli sayılmasa da giodan çok daha iyidir. cihaz kasma yapmıyor ancak donanımı bilerek kullanırsanız. subway surfers temple run vs rahat oynatan bi cihaz.eğer çok büyük oyun oynamaaycaksanız, gayet yeterli :oke:

• Beğen
Tepkiler: abuzer02
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Sağol emre kardeş zaten daha önce samsung galaxy gio kullanıyordum biraz sıkıntılı bi telefondu dahili hafızası 154 mb tı ram 278 mb tı onda pes 2012 gta sandstrom oyunu oynayabiliyordum gio da internet hızı yavaştı youtubeden video açmada çok sıkıntılıydı çok donma gio mu rootluyordum peki sony xperia miro da root varmı ve yukarda gio da oynadığım pes 2012 ve diğer oyunları oynayabilirmiyim internet hızı nasıl youtubeden takılmadan video izleyebiliyormuyum.Daha çok tavsiyesi olan varmı arkadaşlar sizleri bekliyorum.

-Emre

-Emre

Üye
takımadan video izleyebilirsin, giodan çok daha performanslıdır.internet hızı da fena değil bence ama bulunduğunuz yere göre değişir. root var sanırım ama pek de gerekmiyor cihaza :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Gio dandik, miroda çok iyi değil ama fiyat 300 lira olunca mantıklı olabiliyor. Root falan yapılır tabi ki, o konularda sorun olmaz =PYanlış bilmiyorsam altında da bildirim ışığı var, şık duruyor O.o
Gioyu unut zaten :DBu arada senin de bayramın mubarek olsun =)

• Beğen
Tepkiler: abuzer02 ve -Emre
-Emre

-Emre

Üye
Gio dandik, miroda çok iyi değil ama fiyat 300 lira olunca mantıklı olabiliyor. Root falan yapılır tabi ki, o konularda sorun olmaz =PYanlış bilmiyorsam altında da bildirim ışığı var, şık duruyor O.o
Gioyu unut zaten :DBu arada senin de bayramın mubarek olsun =)

aynen ya o bildirim ışığı walkmane göre falan değişiyor bence çoh hoş :Düst solda da var sanırım bildirim ışığı :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
adreno 200 gpu iyi değil bu arada, oyun performansı bekleme yani.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar kusura bakmayın çok şey soruyorum ama malum kısıtlı bir bütçeye sahip olduğum için bu telefonu alacam ama gerçekten sony xperia miroyu çok beğendim samsung telefonlarına göre sağlam üretiliyor herşeyiyile sorunsuz beni yarı yolda bırakmayacak bi telefon olmasını istiyorum e tabiki örneğin xperia z samsung s 3 ve s4 yada htc one x in performansını bekleyememe tabiki peki bişey soracam

sony xperia miro ile samsung galaxy ace ile karşılaştırırsak nasıl ace mi iyi yoksa xperia miro mu

Invoke

Invoke

Üye

Yok hacı altta var, bir de custom romlarla kendin de ayarlarsın, whatsappdan gelince turkuaz, e mail gelince ne biliyim pembe falan =P :D normal mesaj kırmızı =P seçenekleri artırabiliyorsun.

Bu SPdeki Ldeki gibi değil @-Emre walkmandeki arka plana göre değişmez, zaten ufak bir ışık, öyle spdeki gibi kocaman olmadığından :D
sağolun arkadaşlar kusura bakmayın çok şey soruyorum ama malum kısıtlı bir bütçeye sahip olduğum için bu telefonu alacam ama gerçekten sony xperia miroyu çok beğendim samsung telefonlarına göre sağlam üretiliyor herşeyiyile sorunsuz beni yarı yolda bırakmayacak bi telefon olmasını istiyorum e tabiki örneğin xperia z samsung s 3 ve s4 yada htc one x in performansını bekleyememe tabiki peki bişey soracam

sony xperia miro ile samsung galaxy ace ile karşılaştırırsak nasıl ace mi iyi yoksa xperia miro mu

Tabi ki miroestağfurullah, istediğin kadar sorabilirsin :tebessüm:

• Beğen
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
sağol -qarapapaq-şimdi ne diyorsunuz arkadaşlar sony xperia miro yu alayım mı al diyorsanız yarın gidip hemen alacam.

Invoke

Invoke

Üye
Ace ile gio aynı işlemciye sahip zaten, mirodan kötü işlemciler... Ama şu var 300liraya bir üst versiyon işlemciye sahip 2011 serisi xperialar var.

-Emre

-Emre

Üye

Yok hacı altta var, bir de custom romlarla kendin de ayarlarsın, whatsappdan gelince turkuaz, e mail gelince ne biliyim pembe falan =P :D normal mesaj kırmızı =P seçenekleri artırabiliyorsun.

Bu SPdeki Ldeki gibi değil @-Emre walkmandeki arka plana göre değişmez, zaten ufak bir ışık, öyle spdeki gibi kocaman olmadığından :D

Tabi ki miroestağfurullah, istediğin kadar sorabilirsin :tebessüm:

yok hacı en az 1 cm genişliğinde bir ışık walkmane göre değişiyor :oke: (mor kırmızı yeşil vs :D )

bu arada tabi miro ya bu devirde 900 tl altı samsung cihaz alınmaz :Dspdekini bilmiyorum :D çok mu büyük :)

Invoke

Invoke

Üye
Xperia Ray, Neo, Neo V, Pro... falan... Onların da ikinci elleri bu civarlarda oluyor 250-280e bile bulursun da ne derecedir bilmiyorum. 2011 serisi ama miroya göre daha iyiler...
yok hacı en az 1 cm genişliğinde bir ışık walkmane göre değişiyor :oke: (mor kırmızı yeşil vs :D )

bu arada tabi miro ya bu devirde 900 tl altı samsung cihaz alınmaz :Dspdekini bilmiyorum :D çok mu büyük :)

Hacı miroda walkmen yok bile. Bu bilgileri nerden alıyon :D

-Emre

-Emre

Üye
Xperia Ray, Neo, Neo V, Pro... falan... Onların da ikinci elleri bu civarlarda oluyor 250-280e bile bulursun da ne derecedir bilmiyorum. 2011 serisi ama miroya göre daha iyiler...

Hacı miroda walkmen yok bile. Bu bilgileri nerden alıyon :D

ne diyon hacı cihaz arkadaşımda var ya hep elimde diyorum :D

Invoke

Invoke

Üye

SP

• Beğen
muratcan1999

muratcan1999

Üye
Al bence ace filan yanında ezik telefonlar

-Emre

-Emre

Üye
evet stock ics

-Emre

-Emre

Üye
Allah allah :hmmm Müzik olabilir mi uygulamanın adı? Walkmanin ilkel versiyonu :D

hayır ya bildiğimiz walkman ismi de müzik değil ses geliştirmeleri falan her şey var sadece ics olduğu için biraz eski :D ama eminim walkman :D