Tavsiye 1800 tl telefon onerisi

Sponsorlu Bağlantılar

harmless07

harmless07

Üye
    Konu Sahibi
1800 tl telefon onerisi
Merhabalar. Yakin bir zamanda telefon almayi dusunuyorum. Sarji 1 gunu rahat cikarsin yeter gun icinde nadir oyun oynarim asiri agir oyunlar oynamam yuklerim ama nadir oynarim. Daha cok internet sosyal aglar video izlerim. Kamerasida cok guzel olmasin kotude olmasin. Butcem 1800 tl z3 dusunuyorum ama henuz karar vermis degilim. Yardimci olursaniz sevinirim

technogamer2345

Üye
Lumia Desek ?

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Z3 güzel cihaz ve yazdıklarını rahatlıkla yapabileceğin bir cihaz. Ben kendim kullandığım Htc one m8'i tavsiye ederim hoşuna giderse ona da bir bak derim.

• Beğen
Tepkiler: harmless07
rodinatr

rodinatr

Üye
g4 şuan teknosada 1799

• Beğen

askımm

Üye
bn note4 kullanıyorum lg4 bak derim ha note4 de olabilir iyi sarj knusundada sıkıntı yok bgün bktım avea da peşin fiyatı 1200 olmus note3 sw 1800 olmus S::S:S:

• Beğen
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Sony Olabilir Ya da LG...

• Beğen

technogamer2345

Üye
Lumia ve samsung dusunmuyorum

Tesekkurler bakicam dediginize

Sebebi nedir peki ? Lumia tam senin aradığın telefon olsa gerek.Fazla pahalı değil,stabil,oyununuda oynarsın,sosyal ağlarında gezinir,videolarınıda izlersin.Uzun sürede götürür.Samsung zaten alma.Onun dışında htc desire eye olabilir.Sony tercih edilebilir.Ama android bi şekilde gücünü yitiren bir işletim sistemi.Yani uzun süre kullanamayacaksın.Senin Lumia'yı eline alarak deneme zamanın gelmiş de geçiyor bile.:evet: ;)

• Beğen
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Sebebi nedir peki ? Lumia tam senin aradığın telefon olsa gerek.Fazla pahalı değil,stabil,oyununuda oynarsın,sosyal ağlarında gezinir,videolarınıda izlersin.Uzun sürede götürür.Samsung zaten alma.Onun dışında htc desire eye olabilir.Sony tercih edilebilir.Ama android bi şekilde gücünü yitiren bir işletim sistemi.Yani uzun süre kullanamayacaksın.Senin Lumia'yı eline alarak deneme zamanın gelmiş de geçiyor bile.:evet: ;)
Windows Phone Her Zaman İlgimi Çekmiştir. Kullanmak İstedim Ama Denk Gelmedi. Gerçekten Güzel Bir Sistem...

• Beğen
Tepkiler: harmless07 ve technogamer2345

Emre

Üye
neden mi? 3 senedir daha emeklemeyi bile geçememiş yarım yamalak çöp gereksiz bir sistem olduğu için. en basitinden dns bile değişmiyor.

• Beğen

technogamer2345

Üye
neden mi? 3 senedir daha emeklemeyi bile geçememiş yarım yamalak çöp gereksiz bir sistem olduğu için. en basitinden dns bile değişmiyor.

Android de ilk zamanlarında öyle değilmiydi ? Veya İOS ? Bir çok işletim sistemi kendini toparlamadan ortaya atılmadı zaten.Windows Phone kendini deneme şansı veriyor.Daha nasıl bir mükemmellik olabilirdi ?
Artık çocuksu ön yargıları bırakıp geleceğe odaklanmayı denemelisiniz.

• Beğen
mesutvision

mesutvision

Üye
Lumia 925 kullanıcısı ve sıkı bir Microsoft hayranı ... yyddımmm. Arkadaş gereksiz hayllere kapılıp guncelleme beklemekten gelen guncellleme ıle de telefonun ınsanı teli parcalayacak dandiklikleri olsun istemiyorsan aman windows phone a yaklaşma.. Akıcı mı tamam iyi mi tamam.. da çoook eksik be hocam.. İ phone olmadı android 1000 ve üstü al bi kere.. o olcakmış bu gelcek miş gelsin oyle alırsın windows phoneu.. gına geldi artık hocam.. Al bi Android raat et :D

• Beğen

Emre

Üye
G4 bence.

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
1800 e ya G4 ya da Note 4 önerebilirim..

• Beğen

askımm

Üye
pardon hocam note4 avea 2200 note3 de 1800 yazıyodu :)

• Beğen
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G4

• Beğen
hookword

hookword

Üye
5 dk önce bana gelen maile göre hepsiburada da note edge 1849 tl fiyata düşmüş. Aklınızda olan bir cihaz ise fırsatı kaçırmayın derim.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
G4

• Beğen