Telefon takası

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
    Konu Sahibi
Telefon takası
Öncelikle tapatalktan konu açıyorum. Yanlış yere actiysam yetkililerden mazur görmesini diliyorum ve doğru yere taşınmasını dilerim.
Şimdi benim galaxy s i9000 var. Sahibinden üzerinden satışa çıkardım. 250 tl yazdım
Lumiayla takas olur dedim. Ve 625 le takaslamak isteyen biri kafa kafaya takas olabilir dedi. Ama ilanına 430 lira yazmış. Herneyse ben ilk başta üstüne para ister falan olmaz bu takas diyordum. Şuan sizin fikrinizi almak istiyorum.
Sizce mantıklı bir takas mı?
Lumia 625 kullanan yada diğer lumiacilar ne düşünüyor?
Lumia yi merak ettiğim için takas istiyorum galaxy s kenarda duruyor kullanmıyorum . Son soru takaslamak istesem diğer cihaz şehir dışında nası karşılıklı bir düzmece olmadan telefonları gondercez?
Arkadaşlar çok soru ve çok karmaşık yazdım sanırım kusura bakmayın. Cevaplarınızı bekliyorum

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Lumia nin merak edilecek bi tarafı yok bence daha önce takasladim memnun kalmayıp geri kendi telefonumu aldım. Düzmece olmadan da araya tanıdık falan varsa o sehirde o şekilde hallet

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Emre

Üye
cok telefonla oynamam dersen takasla gitsin

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Takas nasıl olur bilmem ama lumia 625 s1 den gayet iyi karlı çıkarsin işin içinde kötü bir şey yoksa

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S1 :hmmm

Üst Alt