İpucu Telefon Sıfırlamadan Microsoft Hesabı Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Telefon Sıfırlamadan Microsoft Hesabı Değiştirme
Evet maxicepliler Microsoft Windows Phone platformunda bir yeniliğe daha imza attı ve artık telefonunuzu sıfırlamadan Microsoft hesabınızı değiştirebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken adımlar ise oldukça basit: İkinci bir Microsoft hesabını "Diğer Ad" olarak eklemek.

Telefon ya da bilgisayar tarayıcısıyla Microsoft hesabı ayarlarına giriş yapıp "Diğer Adlar" sekmesinden "Diğer Ad ekle" butonuna tıklıyoruz. Yeni bir Microsoft hesabı tanımlayıp dilediğiniz zaman dilediğiniz hesabınızı birincil hesabınız yapabilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Not: Birincil hesabınızı değiştirdiğinizde telefonunuzda tekrar şifre girmeniz istenecektir. Şifre girilene kadar telefonda Microsoft hesabı aktif olmaz.

@bulutsuzgece

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Esendağlı ve 4MaGuS

ErenMSC

Üye
Güzel oldu bu :)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Teşekkürler :spr

skynet

Üye
Teşekkürler

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Teşekkürler :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
teşekkürler

dakamon

dakamon

Üye
Evet maxicepliler Microsoft Windows Phone platformunda bir yeniliğe daha imza attı ve artık telefonunuzu sıfırlamadan Microsoft hesabınızı değiştirebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken adımlar ise oldukça basit: İkinci bir Microsoft hesabını "Diğer Ad" olarak eklemek.

Telefon ya da bilgisayar tarayıcısıyla Microsoft hesabı ayarlarına giriş yapıp "Diğer Adlar" sekmesinden "Diğer Ad ekle" butonuna tıklıyoruz. Yeni bir Microsoft hesabı tanımlayıp dilediğiniz zaman dilediğiniz hesabınızı birincil hesabınız yapabilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Not: Birincil hesabınızı değiştirdiğinizde telefonunuzda tekrar şifre girmeniz istenecektir. Şifre girilene kadar telefonda Microsoft hesabı aktif olmaz.

@bulutsuzgece

Peki tüm ayarlar rehber şu bu vır zıvır ne varsa yeni tanımladığımız bu hesaba aktarılıyormu?

Tost Makinası ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Aynen satın alma geçmişimizde aktarılıyor mu peki ?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

pirenuri

pirenuri

Üye
benim hesap outlook yazıyor ben nasıl yapacam bi yardım edebilir misin alikemal abi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
benim hesap outlook yazıyor ben nasıl yapacam bi yardım edebilir misin alikemal abi
Verdiğim linke tıkla ekran görüntüsündeki sayfayı göreceksin. Orada mavi yazıyla yazılmış olan "diğer ad ekleyin" linkine tıklayıp farklı bir Microsoft hesabı kaydettikten sonra hesabın yanındaki butonla eklediğin hesabı öncelikli yap.

emz

emz

Üye
Teşekkürler Ali abi. Çok işimize yarayacak.

Telgrafla gonderildi.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Teşekkürler :spr

omerk88

omerk88

Üye
sonunda geldi teşekkürler

PureFood

PureFood

Üye
Uzun zaman önce yapmıştım bunu, bilgi için teşekkürler abi.

bugracivcik

Üye
Bunu yapınca hediye kuponu yapsak olurmu ?

Nokia Lumia 1020 ile gönderildi.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Ali Kemal Bey bu yeni gelen bir olay değil , WPli telefonlar için yaptığı bir şey değil.
Ben uzun zamandır kullanıyorum , Burada sadece aynı mailinizin ismi değişiyor , burada olması mantıklı gelmedi bana kullanıcılar başka bir mail hesabını eklemek istiyor zaten.

Ozet olarak ve tüm sorulara cevap : "Aynı hesap ismi değişik"

• Beğen
Tepkiler: Ali Kurtaran
byibo

byibo

Üye
güzel birde yedekleme imkanı ve yedeklerimizi kendimiz seçsek süper olur

sekajmer

sekajmer

Üye
up
yarın lazım olacak üstte dursun

remzi33

remzi33

Üye
arkadaşlar ben bunu yaptım ancak olmadı. Windows 8 pcde yeni hesap görünüyor ancak telefonda üç gündür değişiklik olmadı

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
konu yine horlamış ya :ehe

• Beğen
Tepkiler: Serhan, Aybin.Kilic ve emz