Instagram Fotoğraflarını PC'ye Toplu İndirme (Programsız)


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi

Instagram fotoğrafları toplu indirmek isteyen kullanıcılar için yeni bir araç sunuldu. Birkaç basit adımda Instagram fotoğrafları programsız indirmek mümkün. Bu yazıda Instagram fotoğrafları PC’ye indirmenin en basit yolunu adım adım anlatıyorum.

Instagram’da paylaşılan fotoğraflar - bildiğiniz üzere - Android, iOS cihaz fark etmeksizin galeriye otomatik olarak kaydediliyor. Instagram’da paylaştığınız tüm fotoğrafları Instagram albümünde görmeniz mümkün ancak hesabınızı açtığınızdan bu yana tüm fotoğrafları telefon dışında bir aygıta; PC’ye indirmek isterseniz ek bir programa ihtiyacınız var; daha doğrusu vardı. Instagram fotoğrafları indirmeprogramına ihtiyaç duymadan web üzerinden birkaç tıklamayla tüm Instagram fotoğraflarınızı PC’ye kolayca indirmeniz, yedeklemeniz mümkün.

Instagram Fotoğrafları Toplu İndirme (Programsız):
Instagram hesabını silmek isteyen, Instagram fotoğraflarını galeride tutmayan kullanıcıların aradığı özellik, şu anda sadece web üzerinden kullanılabiliyor. Herhangi bir web tarayıcıdan Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra veri indirme aracı ile şimdiye kadar paylaştığınız tüm fotoğrafları dakikalar içerisinde (arşivinizin boyutuna göre süre değişiklik gösteriyor.) PC’ye indirebiliyorsunuz. İşte Instagram bütün fotoğrafları indirmek için izlemeniz gereken adımlar:


  • Instagram Verilerini İndir sayfasına ( ) giriyorsunuz.


  • Hesabınıza giriş yapmış olsanız dahi tekrar şifrenizi giriyorsunuz.


  • Instagram şifrenizi girdikten sonra “İndirme Talep Et” butonuna tıklıyorsunuz.


  • Hepsi bu kadar! Bu noktada sürenin uzunluğunu sorgulayabilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızın yanı sıra yorumlar, takipçilerinizin kullanıcı adları, takip ettiğiniz kişiler, direkt mesajlar ve daha fazlası hazırlanın dosyasının içerisinde sunuluyor. Dolayısıyla arşivin hazırlanması biraz uzun sürebiliyor.
 

2625641

Kapalı Hesap
Bir keresinde İnstagram hesabımı kapatıyordum ve 250 resmi tek tek ekran fotoğrafını almıştım. İşsizlik seviyem vol.23423453
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt