Telefon kutusuyla ilgili Bir sorum olacak ?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu alalı aylar oldu ama bu yazı hiç dikkatimi çekmemişti aldığımda sizde bir bakınız.
820.1 ne anlama geliyor ?
İlk part felan mı ?

 
HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
Hani c6 00 ve c6 01 vardı ya onun gibi olabilir
 

IVI-Elia

Üye
o sanısam şöyle global versiyonlar .1 şeklinde diğerleri çeşitli bölgelere özel.C6 C6-01 olayı gibi değil örneğin c6-01.3 filan yazıyor yani o önemsiz
 
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
    Konu Sahibi
Teşşekürler Bilgilendirme için
 
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Renkler arasında ayrım yapmak için öyle.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt