Telefon Alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
C5-03 sakın alma cihaz aşırı derecede radyasyon yayıyor 45 dakika telefon görüşmesi sonrası başım çok ağrıdı arkadaşta var o da bundan şikayetçi.

O sadece made in china larda olur.

- - - Eklendi - - -

Videolar Herşeyi Anlatıyor :oke:

NOVA 3

GTA VİCE CİTY

Ben bile java da gta vice city 3d oynuyorum (kasmadan). Yarın screenshotlarını koyunca görürsün!

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 sakın alma cihaz aşırı derecede radyasyon yayıyor 45 dakika telefon görüşmesi sonrası başım çok ağrıdı arkadaşta var o da bundan şikayetçi.

Sar değeri bakmak gerek. Önemli bir konu teşekkürler. Çin Üretim olmayana bakmak gerek.

Arkadaşlar ilk mesajda Gio için link vermiştim onada bir bakarmısınız. IMEI Sorunu olmaz ise direk almayi düşünüyorum. Satıcı güvenilir görünüyor.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
350 - 400 arası her türlü android alabilirsin ve ihtiyaçlarınızı gayet güzel karşılar.

http://www.maxicep.com/cep-telefonu...miz-takasli-uste-para-verebilirim-805904.html

http://www.maxicep.com/cep-telefonu...-kutusunda-butun-aksesuarlari-tam-805852.html

Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları bölümünü gezebilirsin.

Onun haricinde 380 civarı Galaxy w alabilirsin imei atıp rahat rahat kullan sorun olmaz, imei atacağın yerde 3G cihaz imei atmasını istersin, ilerde görüntülü konuşma sıkıntısı yaşamaman için.

Not: Konuyu kapatmıyorum arkadaşlar lakin gereksiz ve tartışma çıkaracak yorumlar yapmayınız, arkadaşa sadece telefon önerisinde bulunun, hangisi neler yapar neler yapamaz diye uzun uzun tartışıp gerginlik yaratmayın.

PriZm

PriZm

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MrExpert
Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Gio satan kişiye mesaj attım tatmin edici bir cevap gelirse bakacağım.

Rom, Root, Scriptler ile hatunun rahatlıkla kullanacağı bir cihaz olur.

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi

Bu cihazı alsam sıkıntı çıkarmı acaba? WordCard Kampanyası ile 500 TL geliyor. Uzun süreli çok rahat kullanılır.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Uzun süreli olacağından şüpheliyim..

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Istanbul bilişim Ace 2 aldım konu kapana bilir.

Herkese teşekkür öneri için.

Üst Alt