Telefon Alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Alacağım
Arkadaşlar bir telefon almam gerek. Telefonu alacağım kişi telefonda alo diyen, whatshapp kullanacak ve arada çok ufak oyunlar onayacak birisi.

Bütçe Olarak:300-400 TL aralığında bir şey düşünüyorum.

Eski kullandığım telefon olan Galaxy Gio, Gittigidiyor da gördüm İthalat Yoluyla Gelmiş Cihaz 285 TL. Hatunun ihtiyaçlarını fazlası ile karşılayacak bir cihaz. Yalnız tek çekingem IMEI olayı kayıt dışı olurmu bir süre sonra. Bu sorun düşündürmese hemen alırım diyebilirim. Gittigidiyorda ki kullancı bu konuda oldukça iyi yorumlar almış ama yine de belli olmaz. Ya da sizin önereceğiniz başka bir cihaz varmıdır.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Nokia S40 olsa olurmu?

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye

Ama Sana Bir Tavsiyede Bulunim Bu Devirde Asla Symbian Alma Android Düşün

Ben de bir tavsiyede bulunayım 300-400 TL'ye alınan Android'den hayır gelmez. Ha şöyle bir şey var Symbian'dan da gelmez. En iyi seçim Asha OS olacaktır. Tavsiyem Nokia Asha 501 :oke: Yalnız daha Türkiye'ye gelmedi. Whatsapp, ufak çaplı oyunlar vs. vs. hepsi var. Biraz sabırlı davranırsanız hiç pişman olmayacağınız bir cihaz alabilirsiniz (Nokia Asha 501).

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bahsettigim kişi için Android olsun, symbian olsun önemli değil.

2 yıldır Android kullanıyorum. Hatun meraklı değil o kadar biraz ben önemsiyorum.

achambo

achambo

Üye
symbian alma :D

- - - Eklendi - - -

Ben de bir tavsiyede bulunayım 300-400 TL'ye alınan Android'den hayır gelmez. Ha şöyle bir şey var Symbian'dan da gelmez. En iyi seçim Asha OS olacaktır. Tavsiyem Nokia Asha 501 :oke: Yalnız daha Türkiye'ye gelmedi. Whatsapp, ufak çaplı oyunlar vs. vs. hepsi var. Biraz sabırlı davranırsanız hiç pişman olmayacağınız bir cihaz alabilirsiniz (Nokia Asha 501).

bence asha yerine symbian^3 alınır

hikmet366

hikmet366

Üye
Arkadaşlar bahsettigim kişi için Android olsun, symbian olsun önemli değil.

2 yıldır Android kullanıyorum. Hatun meraklı değil o kadar biraz ben önemsiyorum.

he o zaman c5-03 al o zaman iyi tel

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Bakacam Gio alabilirim 285 TL. Rom, Script vs ile çok iş görür. 16 ay kadar kullandım.

C5-03 iyi bir seçenek hatunun da hoşuna gitti cihaz.

Galaxy Mini 2 inceledim ekran berbat.

Herkese teşekkürler.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Hayırlı olsun.

PriZm

PriZm

Üye
300-400 tl ye alınan android telefon
her türlü bir java sistemli telefondan daha iyi olacaktır.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
hikmet366

hikmet366

Üye
Bakacam Gio alabilirim 285 TL. Rom, Script vs ile çok iş görür. 16 ay kadar kullandım.

C5-03 iyi bir seçenek hatunun da hoşuna gitti cihaz.

Galaxy Mini 2 inceledim ekran berbat.

Herkese teşekkürler.

hayırlı olması dileyiyle

erkan811

Üye
Android candır hocam android olsun da bütçeye göre olsun android olsun

MrExpert

MrExpert

Üye

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap

Sana şöylebir örnek veriyim 350tl lik xperia tipo ile Nova 3 çalıştırıp oynayanlar var sen bunu s40 sistemli bir telefonda yap.

Sen CS mini.jar ı gördünmü? Ve Nova 3 java çıktı!

fingerback5

fingerback5

Üye
C5-03 sakın alma cihaz aşırı derecede radyasyon yayıyor 45 dakika telefon görüşmesi sonrası başım çok ağrıdı arkadaşta var o da bundan şikayetçi.

Üst Alt