Öneri Telefon alacağım öneri lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Telefon alacağım öneri lütfen
Arkadaşlar telefon alacağım her yönden özellikli falan olsun aklımda zen2 laser var Maximum 800 olsun 801 deseniz olmaz önerisi olan varmı

Kurtizcisi

Kurtizcisi

Üye
o fiyatta teknik özelleik olarak güzel bir telefon asus zerfone 2 laser. Kamera olarak o fiyatta daha iyisini bulamazsın lazer odak ne kadar çok kullanılmasada artı bir özellik. Snapdragon 410 1.2 ghz işlemci bu fiyata gayet iyi bir performans sağlar telefonun hd ekran olması eksi bir özellik değil sakın aldanma artı bir özellik bunun sebebi ise 5.5 inç bir ekrana full hd yaparlarsa gpu daha az bir performans gösterir yalnız hd olduğu için gayet tatminkar bir performans gösterecektir. Ekran Gorilla Glass 4 ile korunuyor olması ise gerçekten şaşırtıcı ve hoş bir durum. Ram miktarı gayet yerinde seni yarı yolda bırakmaz yalnız bunları sadece teknik özelliklere bakarak ve inceleme sayfalara bakarak yazıyorum. Kalın ve ağır olduğu yazıyor yalnız bazı inceleme yapanlar bu tip telefonları s6, g4, iphone 6 gibi cihazlara göre söylüyorlar. bu fiyata biraz kalın ve ağır bir cihaz kabul edile bilir çünkü bu fiyatta hiçbir cihazda kamerası şekilde diğerlerine göre kaliteli bir cihaz bulman oldukça zor olacaktır. İnşallah hayırlısı olur.

byAndroid

byAndroid

Üye
Gm 4g

Rygebin

Rygebin

Üye
4G alın

AktivasyoneL

Üye
Lenovo a7000 özellikleri çok iyi antutu 43 bin alıyor

6 güncellemesi de alacak

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
General mobil hatalı bir sürüm piyasaya sürmüştü millet bundan baya çekmişti pek güvenim yok ona ne kadar iyide olsa lenovo iyi ama lenovo yu pek bilmiyorum onunda sanki ekranı kırılır gibi geldi bana ekran özelliği yazmıyor ötekiler gorilla glas4 ekrana sahip ekran çabuk kırılır ama performans olarak çok harika bir telefon kararsız kaldım
Zen2 mi a7000 mi alsam

AktivasyoneL

Üye
Lenovo kullanıyorum şu an ekran gerilla değil ama öyle kırılacak bir yapısı yok sen dikkat ettikten sonra hem ekran büyük hem otg desteği var performansı da çok iyi 2 haftadır kullanıyorum bence lenovo daha iyi ama iyice eksileri artıları iyice düşün

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Bütcen Ne Kadar ?

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
800 tl
O Ekran bana pek dayanmaz çalışırken çarpma falan olur diye çabuk kırılabilir

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Gm 4 G Alabilirsin

AktivasyoneL

Üye
Telefonu ne amaçla kullanacaksın
General mobile ile aynı fiyat. Ben daha performansı var diye aldım

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Herşey oyun uygulama kamerası vs çok kullanırım

AktivasyoneL

Üye
Videolar da iki cihazı da detaylı incele bence kafna yatanı al

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Kardeşim Senin İhtiyacın Gm 4 g al

AktivasyoneL

Üye
Aynen
Özellikle ekran Sağlam olsun diyorsan

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Performans Da Yüksek Hem

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Gm ye güvenim kalmadı o hatalı sürümden sonra arkasındada durmalıdılar içimden gelmiyor gm alan akrabalarımda çok çekti ondan

Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
Kısacası Bunu Al derim Ben

AktivasyoneL

Üye
Performans Da Yüksek Hem
Performans olarak lenovo daha iyi
8 çekirdek işlemci. 4 adet 1.5 4 adet 1.7 hız. General mobile 1.2 hız. Ayrıca antutu general mobile 23 bin lenovo 43 bin
Yada 8000 tele ye lenovo p70 al o hepsinden daha iyi şarjı da 4000 nah. Kamera 13 ram 2 dahili 16 gb performansı da a7000 den daha iyi ama güncelleme almayacak o ayrı
Karar senin kafana yatanı al illaki buradaki telefonlar olacak değil

Üst Alt