Tel Hafızası Sorununa Son (Bütün Uygulamaları Karta Taşı)

Sponsorlu Bağlantılar

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
öyle bişey yok arkadaşım öyle olsaydı kimse yapmazdı rahat ol yapabilirsin
eminmisin yurtdışında kernel i görünce arkadaşımınkinin garantisini iptal ettiler türkiyede nasıl bilmiyorum

nazmi28

nazmi28

Üye
kardesım dedıklerını yaptıım yanlız suan 20 uygulama var yınede 30 mb bos yer var daha otesı olmuyor bır pro daha yuklesem dolu mesajı alıyorum....

m.oley

Üye
Arkadaşlar benim wildfire s var kendi kendine kapanıyor ne yapmalıyım birde garantisi bitmeden rotlamak istemiyorum rootsuz uygulamaları nasıl hafıza kartına atarım yardımcı olursanız sevinirim...

caboka

caboka

Üye
Arkadaşlar, android sistemini şu an bilmiyorum yani yeniyim. Bende Htc wildfire s var. hafıza kartım 8 gb. telefonun belleği 50 mb. uygulamaları sd karta taşıyor ve sürekli ön belleklerini siliyorum ama 2 gün sonra yine telefon hafızası dolu uyarısı alıyorum. telefona sd karttan hafıza ayırıp rom verebiliyor muyuz ? Android sisteminde yeniyim ve kendimi geliştirmek istiyorum. Bana yardımcı olur musunuz ? Öncelikli sorunum telefonunum sürekli "hafıza dolu" uyarısı vermesi, bunu halletmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler. Yardımcı olacak arkadaşlar bana mail de atabilir, [email protected]. Sağolun

Üst Alt