teknosa ve vodafone bayileri skandal

Sponsorlu Bağlantılar

IVI-Elia

Üye
Nokia çok iyi telefonlar yapıyor.En azınlan Lumia 920 ile yapmaya başladı :D

Okuldaki birçok arkadaşımda iphone 4-4s var.Akılları sıra en iyi telefonu kullandıklarını zannediyorlar.Ben onlara WP'dan bahsettim WP çok kötü diyorlor.Sanki WP nedir biliyorlar :off:.Ben 920 (belli değil ) alabilirsem İnşallah onlara gösteriyim WP'un canlı karelerini de canlansınlar.Kendilerini çok zeki zannediyorlar Fen Lisesine gidince adam olduklarını zannediyorlar sanki bi farkı varmış gibi.Çaktırmayın ben de aynı okuldayım :D.Geçen bi arkadaşım var iphone 4 'ü var...Devir android ve ios devri gerçi ios en iyisi diyor.Sonra Ovi işletim sistemi bi halta yaramaz diyor.:kop2:Hala gülüyorum.Bunlar daha akıllı tahtada (Windows 7) klavyeyi Qwerty yapamazlar, telefon alırken fiyatına bakarlar, kamerada sadece magapixel'e bakarlar.Neyse ki onlara sizden öğrendiğim bilgileri anlattım da akılları sıçradı.:eheTürkiye gençleri teknolojiden hiçbir şey anlamıyor.Allah'tan Maxicep var da biz de bilgileniyoruz.2 senedir özellikle bu yaz Maxicep ağırlı olmak üzere teknoloji ile ilg. bilgi sahibi oldumm.Teknik bilgiyi ise (işlemci,GPU,vs.vs hem PC hem de Akıllı telefonlar için) araştırarak öğrendim.
İnşallah seneye W8-WP8-W8RT ekosistemine geçiş yapacağım.Bana öğrettikleriniz için

:tşk: :maxicep: (L)

fanlara ölüm:destere:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Nokia çok iyi telefonlar yapıyor.En azınlan Lumia 920 ile yapmaya başladı :D

Okuldaki birçok arkadaşımda iphone 4-4s var.Akılları sıra en iyi telefonu kullandıklarını zannediyorlar.Ben onlara WP'dan bahsettim WP çok kötü diyorlor.Sanki WP nedir biliyorlar :off:.Ben 920 (belli değil ) alabilirsem İnşallah onlara gösteriyim WP'un canlı karelerini de canlansınlar.Kendilerini çok zeki zannediyorlar Fen Lisesine gidince adam olduklarını zannediyorlar sanki bi farkı varmış gibi.Çaktırmayın ben de aynı okuldayım :D.Geçen bi arkadaşım var iphone 4 'ü var...Devir android ve ios devri gerçi ios en iyisi diyor.Sonra Ovi işletim sistemi bi halta yaramaz diyor.:kop2:Hala gülüyorum.Bunlar daha akıllı tahtada (Windows 7) klavyeyi Qwerty yapamazlar, telefon alırken fiyatına bakarlar, kamerada sadece magapixel'e bakarlar.Neyse ki onlara sizden öğrendiğim bilgileri anlattım da akılları sıçradı.:eheTürkiye gençleri teknolojiden hiçbir şey anlamıyor.Allah'tan Maxicep var da biz de bilgileniyoruz.2 senedir özellikle bu yaz Maxicep ağırlı olmak üzere teknoloji ile ilg. bilgi sahibi oldumm.Teknik bilgiyi ise (işlemci,GPU,vs.vs hem PC hem de Akıllı telefonlar için) araştırarak öğrendim.
İnşallah seneye W8-WP8-W8RT ekosistemine geçiş yapacağım.Bana öğrettikleriniz için

:tşk: :maxicep: (L)

fanlara ölüm:destere:

helal olsun da akıllı tahtada q klavye yaşamama ve ovi ye işletim sistemi diyen zihniyetle tanışmak isterdim :kop: . Allah tan benim arkadaşlar seninki gibi fan değil :)

- - - Eklendi - - -

Yaşamama , yazamama olacak :)

• Beğen
Tepkiler: IVI-Elia

IVI-Elia

Üye
helal olsun da akıllı tahtada q klavye yaşamama ve ovi ye işletim sistemi diyen zihniyetle tanışmak isterdim :kop: . Allah tan benim arkadaşlar seninki gibi fan değil :)

- - - Eklendi - - -

Yaşamama , yazamama olacak :)

Yarısı fandroid diğer yarısı Apple Fan'ı bi tek WP'u savunan ben varım.

- - - Eklendi - - -

Arkadaş android market(eski adı) ve app store olunca mağazasına göre isimlendiriyor.Gerçi şimdiki adı Nokia Mağaza ama:ehe

Placebo-

Placebo-

Üye
Apple fanı değil, Ifan diyoruz biz onlara. :ehe

akondd

akondd

Üye
o bayiler in yeni çıkan telefon modelleri hakkında bilgisi yokki 603 için kapak soruyorum nokia nın öyle bi telefonumu var diyolar

IVI-Elia

Üye
Apple fanı değil, Ifan diyoruz biz onlara. :ehe

Bunların her şeyi "i" ile başlıyor ya:hmmm ama bunu anlamı "benim fanım" olmuyor mu:hmmm

- - - Eklendi - - -

daha doğrusu "i" ben demek oluyor ama:hmmm

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
vaziyet çok kötü anlaşılan arkadaşlar wp çıkınca güzel bir sistem olacak merak etmeyin

brksnr

brksnr

Üye
Oldu olacak Ayhan :D :D o degilde ben siniftakilere ogrendiklerimi anlatiyorum beyinleri 20sn ligine uyusuyor :D 1 kisi bile ilgilenmez mi arkadas ya :(

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Oldu olacak Ayhan :D :D o degilde ben siniftakilere ogrendiklerimi anlatiyorum beyinleri 20sn ligine uyusuyor :D 1 kisi bile ilgilenmez mi arkadas ya :(

ben arkadaş ortamında konuşurken beni uzaylı sananlar oluyor :)

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
daha yatmadınızmı arkadaşlar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
yarın pazar yahu acelemiz yok :)

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
haklısın kardeşim günleri unuttum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
abi sen bunu 10 saat önce yazmışsın ama yarın demişsin ... mantık hatası :ehe

lumia900 kullanmiş olmanin verdigi mutlulukla ne dedigini bilmiyor can'ım kardeşim mazur gormek lazim telefonun hizi alişkin olmayanlari sarhoş ediyor:kop2:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bak şimdi ya oldu mu bu şimdi :D Ben zaten Ali abinin evden çıktığımda bugün olmasına bir saat falan vardı :kop2:

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
bak şimdi ya oldu mu bu şimdi :D Ben zaten Ali abinin evden çıktığımda bugün olmasına bir saat falan vardı :kop2:

kardeşim şöyle birşey var Maxicepte nedendir bilmiyorum ama yazdığın saat hep geride oluyor mesela saat 12de yazıyorsun 10:30 11 gibi gösteriyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bilmem hiç dikkat etmedim vallahi hiç problem yok benim için :)

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
bilmem hiç dikkat etmedim vallahi hiç problem yok benim için :)

doğrudur kardeşim problem yok ama insan saati şaşırıyor mesela sen şimdi yazdın ama bak kaç gösteriyor

- - - Eklendi - - -

bir saat ileri alınmamış Maxicep saati

- - - Eklendi - - -

Neyse zaten bir kaç hafta sonra geri alınacak saatler

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

kardeşim şöyle birşey var Maxicepte nedendir bilmiyorum ama yazdığın saat hep geride oluyor mesela saat 12de yazıyorsun 10:30 11 gibi gösteriyor
Ali Kemal'e söyle gmt ayarlarına bir baksın

Üst Alt