TeamViewer QuickSupport kullanarak Ekranı Kırık Samsung Galaxy SIII'ü Kontrol Etme ! [ANA KONU]

Sponsorlu Bağlantılar

Dxrnoe

Üye
Teşekkürler

JohanGielen

JohanGielen

Üye
Arkadaşlar ben yükledim I8150 wonder kullanıyorum bağlantı yapıyorum fakat bilgisayarda görüntüler acayip yavaş ilerliyor misal mouse ile uygulamalara bakıyorum 20 tl saniye sonra açılıyor bu sizde de varmı yada bunun bir ayarı varmı?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben yükledim I8150 wonder kullanıyorum bağlantı yapıyorum fakat bilgisayarda görüntüler acayip yavaş ilerliyor misal mouse ile uygulamalara bakıyorum 20 tl saniye sonra açılıyor bu sizde de varmı yada bunun bir ayarı varmı?

internet hızınla alakalı,teamwiewer ayarlarında hızı optimize et diye bir ayar olmalı onu işaretle :oke:

JohanGielen

JohanGielen

Üye

internet hızınla alakalı,teamwiewer ayarlarında hızı optimize et diye bir ayar olmalı onu işaretle :oke:

Ayarladim ama malesef olmadı orjinal rootlu kullanıyorum ama malesef internet hizim da Superonline 20 Mbit :( yine de yardımın için teşekkür ederim

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Az önce kontrol ettim download hızı 12 mb upload 4.5 mb çıktı sence nasıl arkadaşım

normal,:allalla: kasmaması lazım aslında :evet: tamam ufak bir lag oluyor olmuyor değil fakat kasacak kadar değil yani :evet:

samsung bada

Üye
samsung wave 3 s8600 bada 2.0 telefonum bu teamviewer yüklüyebilirmiyim buna admin yardım et

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave 3 s8600 bada 2.0 telefonum bu teamviewer yüklüyebilirmiyim buna admin yardım et

Oncelikle ben admin değilim:)

Bada cihazlar için teamviewer quicksupport varsa yukleyip aynı şekilde kullanabilirsin :oke:

Pantok2

Üye
Webkey daha basarili telefon yonetiminde pcdeyken telefon elindeymis gibi

emrecanzincir

emrecanzincir

Üye
emeğin için :tşk:

papeynk

papeynk

Üye
Kardeşim bnde indirdim olmuyorr ekran görüntüsü diyor bn istiyorum kontrol etmek yohk

papeynk

papeynk

Üye
Allah aşkına yardım edin

papeynk

papeynk

Üye

papeynk

papeynk

Üye
Bole diyor S4minide

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
program son zamanda sapıttı arkadaşlar,bu yüzden bir işe yaramadığı gerekçesiyle videoları sildim...

papeynk

papeynk

Üye
Yaww uffff

Üst Alt