Super Amoled HD Ekranı Kırık Samsung Galaxy SIII 500 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Super Amoled HD Ekranı Kırık Samsung Galaxy SIII 500 TL
cihazın ekranındaki kırık bu videoda görünmektedir :

[video=youtube;jNgh_IN_5ig]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jNgh_IN_5ig[/video]

cihazın çalışıp çalışmadığını merak edenler bu konudaki 2.video'yu izlesinler : http://www.maxicep.com/android-gene...alaxy-siiiu-kontrol-etme-ana-konu-743229.html şuanda 2. video'yu sanırım youtube 15 dk dan uzun olduğu için kaldırmış en geç hafta sonu tekrar yükleyeceğim yani izlenebilir olacak :evet:

pazarlık payı vardır

cihazın 2 tane sorunu vardır
1.si ekranı kırıktır servisinde 600 TL'ye onarılmaktadır fakat 400 TL'ye belkide daha da ucuza ekran bulunmaktadır...
2.si arka kapağında soyulmalar vardır ama kullanımı etkilemez servisinde 48 TL isteyen değiştirir :evet:

cihazı öğrenci olduğum için şuanda yaptıramıyorum,cihazın vidaları hiç açılmamıştır,yani tamir görmemiştir
ramazan ayından sonraki ay tarihini tam hatırlamıyorum işte o zaman Almanya'dan alınmıştır ve kayıtlıdır yani kapanmaz...

ürün teslimi kargoyla eğer alıcı güvenmezse elden olur,Türkiye'nin her tarafına gönderebilirim dürüst bir insanım bende yanlış olmaz fiyatta ufakta olsa pazarlık yapabilirim :evet:

- - - Eklendi - - -

[video=youtube;_70-W9JjVjg]http://www.youtube.com/watch?v=_70-W9JjVjg[/video]

videoda en başta gösterilen parça ile değiştirildiğinde cihaz sıkıntısız olarak çalışmaktadır,kafanıza takılan her türlü soruyu lütfen çekinmeden sorunuz !

kepcik

Üye
telefonu almak isterim en son ne kadara vermeyi düşünüyorsunuz.uygun bir fiyat ise hemen alabilirim.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
tel 1200 e patlar :) Hayırlı satışlar :oke:

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Garantisi yok sanirim

Pckopat*

Pckopat*

Üye
Almanyadan almış kardeş bende bi tel aldım çok sıkıntı çektim ya nasıl kurtulcam kapanma sorunundan sen anlarsın talipavcı kardeşim?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
telefonu almak isterim en son ne kadara vermeyi düşünüyorsunuz.uygun bir fiyat ise hemen alabilirim.

450'ye veririm pazarlık yapmazsan kardeşim :evet:

- - - Eklendi - - -

Almanyadan almış kardeş bende bi tel aldım çok sıkıntı çektim ya nasıl kurtulcam kapanma sorunundan sen anlarsın talipavcı kardeşim?

teknik bir sıkıntıysa yapılacak birşey yok ama eğer yazılımsalsa yazılımı yenilersin kurtulursun :evet:

- - - Eklendi - - -

Garantisi yok sanirim

hayır var,Türkiye'de 1 yıl donanımsal arızalara karşı KVK tarafından sağlanan garantisi var fakat bildiğiniz gibi telefonun ekranını kırmak garanti kapsamına girmez çünkü onu siz kırmışsınızdır :evet:

- - - Eklendi - - -

tel 1200 e patlar :) Hayırlı satışlar :oke:

nasıl 1.200 TL açıklarmısın ? bak servisinde ekranı 600 TL diyorum,elden almak istersen 400 TL'ye kadar bulabiliyorsun hele telefoncu falansan 300 TL'ye bile yaptırırsın belkide :evet:

- - - Eklendi - - -

yaptırma işine ben karışmam ama ederi bence bu cihazın budur aşağısı zarar ettirir fazlası üçkağıtçılığa girer işin aslı :evet:

Banlı Üye

Banlı Üye

Üye
bence 450'den aşağı verme sonuçta telefon sağlam dimi ?:evet:

romaz

romaz

Üye

:evet: videolarda görüldüğü gibi cihaz sağlam :) 450 TL'den aşağı dedikleri gibi isteseler de veremem :evet:

1.ekranı nasıl kırıldı.
2. arka kapagındaki soyulmalar neden eger kullanımdan soyulmalar var ise ekrandaki sıfır etiketi halen nıye uzerınde
3.450+ 600+ 48= 1098 tl
sana servise arka kapak sonuç =yurt dışı

hayırlı işler

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
1.ekranı nasıl kırıldı.
2. arka kapagındaki soyulmalar neden eger kullanımdan soyulmalar var ise ekrandaki sıfır etiketi halen nıye uzerınde
3.450+ 600+ 48= 1098 tl
sana servise arka kapak sonuç =yurt dışı

hayırlı işler

ekranı herkes 600 TL'ye serviste yaptırmıyor :evet:
ayrıca o jelatin kutusunda duruyordu öylesine yapıştırdım :evet:
alacak adam bana kapağın ağzını yapacaksa lütfen almasın,kapağı değiştirmek isteyen değiştirir kullanımı engellemiyor :evet:

iyi günler...

- - - Eklendi - - -

bu arada 2.video izlenebilir durumda :oke:

hakan_710

hakan_710

Üye
ekrana çin den baktım orijinal diyor ama ne kadar orjinaldir bilemem fiyatı 210$ . kapağına 48 tl demişsin ben olsam en ufak çizik bile olsa değiştirmeden kullanamam. 375tl ekran + 48 tl kapak 423 tl masrafı var en az. o da malzemeleri kendin alıp takarsan. alacak kişiler bunları göz önünde bulundursun. amacım fiyat düşürmek değil insanlara yardımcı olmak. sana da hayırlı satışlar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
ekrana çin den baktım orijinal diyor ama ne kadar orjinaldir bilemem fiyatı 210$ . kapağına 48 tl demişsin ben olsam en ufak çizik bile olsa değiştirmeden kullanamam. 375tl ekran + 48 tl kapak 423 tl masrafı var en az. o da malzemeleri kendin alıp takarsan. alacak kişiler bunları göz önünde bulundursun. amacım fiyat düşürmek değil insanlara yardımcı olmak. sana da hayırlı satışlar

O size kalmış birşey,bence fiyat uygun kaç TL'ye vermemi bekliyordunuz ki ?

zaten 450'nin altına vereceksem satmam 400-500 TL'ye yaptırırım ekranı sağlam bir tamircide falan kendim kullanırım :evet:

TeAmo42

TeAmo42

Üye

O size kalmış birşey,bence fiyat uygun kaç TL'ye vermemi bekliyordunuz ki ?

zaten 450'nin altına vereceksem satmam 400-500 TL'ye yaptırırım ekranı sağlam bir tamircide falan kendim kullanırım :evet:
Zaten en mantıklı olanı o. Yani bu telefonu alan kişiye yaklaşık 1000 tl üstü mal olacak. Bence kendin yap ve sat.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Zaten en mantıklı olanı o. Yani bu telefonu alan kişiye yaklaşık 1000 tl üstü mal olacak. Bence kendin yap ve sat.

adam tamirciyse mesela ? ekran ona 300-350'ye falan geliyorsa ? bunu düşündün mü ? ben bu tarz kişilere satmak istiyorum o yüzden fiyat 450 TL'dir :oke: ekranı yaptırdıktan sonra teklif bile vermeyin satmam :evet: :)

crrazy58

Üye
x6 16gb takas+100tl düşünürmüsün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt