Tavsiye 5800,5530,6720classic,6700slide

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asnf

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye 5800,5530,6720classic,6700slide
MErhaba arkadaslar kısa süre icerisinde bir telefon almam lazım sunu belirteyim 5800 zamanında kullandım ama birde sizin görüşünüzü almak istiyorum bu 4 telefondan hangisini almalıyım.hangisi daha iyi 5800 herkeste oldugundan biraz gıcık bi olay ama siz ne tavsiye ederseniz sanırım onu alacagım. birde eger 5800 derseniz alırken neye dikkat etmeliyim renk ten dolayı kalite farkedermi imei nosu hangisine göre secmeliyim kaliteli olanı nasıl anlarım falan diğerleri içinde bu gecerli. simdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
alırken kasanın sağ tarafında ses açma kapatma dügmesinin orada açıklık varmı diye dikkat et ben 5800 diyorum

Why Always Me

Why Always Me

Üye
5800 da 5530 da çok güzel ikisi arasında seçim yapabilirsin

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
5530 bence

OğuzcanAbi

Üye
5800

Neverex

Üye
Kardeş sana 5530 öneririm.Harika bir cihaz.Sorunları da pek yok yani sorunlar kullanıma bağlı.Telefonun tek eksiği 3G olmaması.5530 u tavsiye ederim. :oke:

Why Always Me

Why Always Me

Üye
şimdi 5800 la 5530 arasında tasarım açısından 5530 açık ara önde kapatır ama donanım dersen 5800.
5530'unda donanımı kötümsenemez .

OğuzcanAbi

Üye

Neverex

Üye

OğuzcanAbi

Üye

Neverex

Üye

0mrdr5

Üye
5530 cpu 434 mhz
5800 cpu 384 mhz

forever 5530

OğuzcanAbi

Üye

AsCoRbAt

AsCoRbAt

Üye
5800

asnf

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada wireless önemli değil pek kullanmıhyorum 3g kullanıyorum sadece foto kalitesi birazda iyi olsun 5800 biraz kötü gibi geldi (kullandıgım zamanda)

OğuzcanAbi

Üye
neverex pes etti

SilentOne

SilentOne

Üye
yha herkez dio 5800 fotosu cpk kotu die n73 ile aynı çekim kalitesi gece çekimide çok kotu diolar samsung s5xxxx teline gore kat ve kat fazla güzel çekiyor:D

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Ülkede en çok kullanılan telefondur belkide 5800 kime baksam elinde 5800

Consul9

Consul9

Üye
ben 5530 derim 5800da olabilir ama ben telefonu almadan önce 5800 düşüünüyodum forumda hergün bir 5800 hata konusu falan görünce epey soğudum 5530 al derim:

denemeeee123456

Üye
Bu arada wireless önemli değil pek kullanmıhyorum 3g kullanıyorum sadece foto kalitesi birazda iyi olsun 5800 biraz kötü gibi geldi (kullandıgım zamanda)
kötü göründüğüne bakmayın telefonda bazı fotoğraflar kötü görünüyor ama pc ye attığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız :oke:

--------------- Ekleme ---------------

MErhaba arkadaslar kısa süre icerisinde bir telefon almam lazım sunu belirteyim 5800 zamanında kullandım ama birde sizin görüşünüzü almak istiyorum bu 4 telefondan hangisini almalıyım.hangisi daha iyi 5800 herkeste oldugundan biraz gıcık bi olay ama siz ne tavsiye ederseniz sanırım onu alacagım. birde eger 5800 derseniz alırken neye dikkat etmeliyim renk ten dolayı kalite farkedermi imei nosu hangisine göre secmeliyim kaliteli olanı nasıl anlarım falan diğerleri içinde bu gecerli. simdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
5800 ı tavsiye ederim :oke: kaç aydır kullanıyorum hiç bi sorunla karşılaşmadım ve telefonu kullanabilirsen nokia nın en iyilerinden biri olduğunu anlarsın :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...