lg optimus 3d-nokia n900

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
umut yasin

umut yasin

Üye
    Konu Sahibi
lg optimus 3d-nokia n900
beyler merhaba ben şimdiye kadar hep nokia kullanıcısı olarak farklı bir markaya geçme çabasındayım nedeni nokianın kötülüğü değil hepsi beni tatmin amagerek hor kullanmadan gerek uzun süreli kullanmaktan nokia telefonlarımda arıza oldu örneğin 6233 üm vardı bataryası öldü c5-03 üm suya düştü gibi şimdi devir akıllı telefon devri akıllı telefonların başında iphone sonra da android işletim sistemli telefonlar birde nokia nın maemo5 i var ama kullanmadığım için ne kadar iddialı bilmiyorum.benim tercihim iphone değil bi telefona o kadar para vermem.tercihim ya android bir telefon ya da nokianın maemo işletim sistemi,bunların ikisinede favori birer marka buldum android olarak LG OPTİMUS 3D maemo olarak da NOKİA N900 fiyat olarak aralarında fark çok yıl olarak da optimus neredeyse piyasaya yeni sürüldü ama 3D ekran, kalite farkı ve işletim sistemi dışında aralarında fazla bir fark yok kalite ve işletim sistemi bakımından 2 cihazıda kullanmadığım için bi şey diyemem aynı şey dokunmatik için de geçerli.ama şunu söylemeliyim androide yetişemeyiz neredeyse her ay yeni bir androidli telefon çıkıyor.maemo işletim sistemine gelincede aklıma gelen şu acaba neden devamı gelmedi ya da maemo 5 mi sürekli güncelleniyor nokia maemo 6 çıkarmak yyerine 5 imi güncelliyor ya da maemo açık bir işletim sistemi şahısmı geliştiriyor bu sistemi sonuç olarak bu 2 telefondan kullanım ve kalite olarak hangisini tavsiye edersiniz ekonomik olarak n900 ama biraz kullanımı karışık olabilir benim e LG de karışık olacak çünkü ilk defa bir LG almış olacağim tavsiyelerinizi bekliyorum LG ve NOKİA nın bu modelleri hakkında bilgisi olan ve kulanan arkadaşlar.

safakk34

safakk34

Üye
Ben optimis 3D kullaniyorum ve cok memnunum.android isletim sistemi biraz karisik ama 3-5 gunde cozersin. 3 boyutlu olmasi cok guzel oyunlari. filmleri resimleri uc boyutlu gorebiliyosun. iki boyuttan uc boyuta cevirebiliyosun. cokta hizli cift cekirdekli. ben tavsiye ederim...

denizci35

denizci35

Üye
Nokia dan daha kolay emin ol tavsiye ederim

klongs

klongs

Üye
optimus 3d

tandogucem

tandogucem

Üye
nokia n900 yerine nokia n8 i öneriyorlar yani n900 gerçekten karışık ve meemo oldugu icin uygulamalar vasat derecede. zaten optimus 3d harika bir telefon nokiayla karsılastırman bile yanlıs.

technoshark

technoshark

Üye
Kesinlikle Optimus 3D derim, son derece muazzam bir telefon.. ayrıca htc evo ile karşılaştırma yapıldığında bile istatistiklerde fark atan bir ürün, çift çekirdek hızlı bir işlemciye sahip çift kameralı, 3D kayıt yapabilen ;) daha ne olsun :)
HDMI çıkışı ile tv ye bağla 3D videolarını izle :)

dtmmustafa

Üye
vodafone kampanyasından lg optimus 3d aldım inanın nokia dan felan çok çok iyi yıllardır nokia kullanırım aman lg aşmış . herkese tavsiye ederim. hele birde 3d televizyonunuz varsa olay bitmiştir.

umut yasin

umut yasin

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar önerileriniz için soğolun bu 2 telefon arasında dağlar kadar fark var ama neylersin fiyat farkı da aynı biçim.favorim değişti.OPTİMUS BLACK,2X,3D.bu 3telefondan biri tercihim youtube deki bir test videosunda OPTİMUS 2X ile IPHONE 4 ü karşılaştırıyorlar optimus 2x internete daha hızlı giriyor videoyu paylaşırım bi ara yeni favorim optimus 2x bana yeter çift çekirdek nvidia tegra teknolojisi 8gb hafıza 8mp kamera daha ne haklıymışsınız nokia bitti nokia yapana kadar en iyisi bu

umut yasin

umut yasin

Üye
    Konu Sahibi
yardımı geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum cevabımı aldım görevli moderatöre,admine rica ediyorum konumu kapatabilirsiniz lüzumsuz kalabalık yapmasın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt