Tasker v.4.7-U3-Final Tamamı Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

emrebegen

Üye
Heycanla bekliyorum hocam :)

212celal

212celal

Üye
Teşekkürler

emrebegen

Üye
Kullanımıda cevirecekmisin

seyits

Üye
Kullanımıda cevirecekmisin
Evet.arkadaş haklı. tasker in kullanılış şekli,tasker ile Yapılabilecekler, hiçbir sitede olmadığı gibi, bir de google çevirili ve tuhaf ?..tasker ile, neler neler yapılabiliniyor, Açıklama vs olursa çok iyi olur.Tüm sitelerdeki, Taskerle ilgili bilgiler, Standart ve Hep Aynı, Maalesef..Ve % 70 lik Çevirin için Teşekkürler, Rahmi.Bu uygulama herşeye değer. % 100 Tam çevirini, sabırsızlıkla bekliyoruz.

emrebegen

Üye
Evet olayın çalışma şeklini mantığını cevirmedikten sonra çok kısıtlı bir şekilde kullanabiliriz malesef herkes programlama dilini bilmiyor

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Evet olayın çalışma şeklini mantığını cevirmedikten sonra çok kısıtlı bir şekilde kullanabiliriz malesef herkes programlama dilini bilmiyor
Programı çevirmekle bitmiyor. Program %100 çevrilmiş olsa dahi programla dilini de bilmek gerekiyor kullanırken. excel formüllerine benzeyen komutlar var programda. Bu komutları da bilmek gerekiyor. Kısacası bu program tam çevrilmiş olsa dahi çoğu kimse kullanamayacak.

212celal

212celal

Üye
Evet ben tek bir ayar bile yapamadım

emrebegen

Üye
Ben yabancı kaynakları araştırırken birkaç birşey öğrendim ama çok basit şeyler. Yani bu programda birçok kompleks komutları kullananlar var bildikten sonra

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Kullanım için örneklere gitmek için Tasker Kullanım Örnekleri - MaxiCepOlmadı, yine olmadı. Tasker v4.5b7m sıfırdan tekrar Türkçe'ye çeviri yapıyorum. Biraz uzun sürecek ama beklemenizi tavsiye ederim. Hatasız temiz bir çeviri olarak gelecek.

• Beğen
Tepkiler: seyits
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BlackCurse01
Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Yedeğim var, ama son sürümle çeviri yaptığım dosyada farklılıklar var. Birde şimdiki çeviriyi daha düzgün ve anlaşılır yapmaya çalışacağım.

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN, BlackCurse01 ve seyits

emrebegen

Üye
Son durum nedir??

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar her sürüm çıktığında dil dosyası değişmekte ve yaptığım tüm çeviriler boşa gitmekte. Şu an son sürüm (yeni sürüm çıkmamışsa) Tamamı Türkçe'ye çevirdim. Gördüğünüz hatalı çevirileri burada paylaşırsanız düzenleyip tekrar upload yaparım. 2600 satır ve bazı açıklamalar çok uzun olduğu için yeni bitirdim.

İyi kullanımlar.

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge

Üst Alt