Tasker v.4.7-U3-Final Tamamı Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Tasker v.4.7-U3-Final Tamamı Türkçe

Açıklama

Ayarlar SMS Toplam Otomasyon,.
* Tetikleyiciler: Uygulama, Saat, Gün, Yer Sert / Yumuşak Devlet, Etkinlik, Kısayol, Widget, Timer, Eklentiler
* Eylemler: 200 + dahili, eklenti desteği
* Görevler: döngüler, değişkenler, koşulları
* Sahneler: kendi ekran bindirmeleri tasarım
* Uygulaması Oluşturma: paylaşmak veya satmak için kendi bağımsız uygulamalar oluşturabilir! (Android 2.3 +)
Deneme:
Starter Rehberleri:
Sorgular, Sorunlar: in-app Menü / Bilgi / Destek bakın
Bu Play Store Yorum yoluyla rapor sorunları çözmek mümkün değil ...
***** Plugin Destek Dilekçe *****
Eğer Tasker ile otomatikleştirmek istediğiniz bir uygulama varsa, bu kullanıcı düzenlenen dilekçeyi destekleyen:

****** By Category Eylemleri ******
[Tüm cihazlarda mevcut tüm eylemler]
* UYARI: Flash, Bildirim İptal, LED / Ses / Titre bildir, Popup Zamanlı / WithTaskIcons / İsimler, Torch, titreşim, Titreşim Desen
* APP: Takvim Ekle, Go Home, Kill App, Yük Uygulaması, Harita Aç (/ StreetView / Nav)
* SES:. Alarm / Çağrı / DTMF / Medya / Bildirm / Zil / System Volume, dokunsal geribildirim Toggle, Mic Sessiz, Tebligat Darbe, Bildirim (<4.1) / Zil Titreşim (<4.2 veya kök), Sessiz Mode, Hoparlör, Ses Etkileri geçiş
* DIALOG: 28 Sistem Ayarları diyaloglar
* DISPLAY: Otomatik Parlaklık, Kapat Sistem Diyaloglar, Tuş kilidi, Tuş kilidi Desen, Ekran Parlaklık, zamanaşımının Kapalı Ekran Rotasyonu, Set Wallpaper Ekran, üzerinde kalın, Durum Çubuğu (genişletebilir / çöküşü)
* DOSYA: Dosyalara Gözat Dizin kopyala / Okuma Hattı, Dosyaya yazın, / Aç Taşı / Sil, Okuma Paragraf, Zip / Unzip dosya dosya, Sil / Taşı / Yarat
* GİRİŞ: Düğme, DPAD, Tip (sadece root), Giriş Yöntemi Seç, Yumuşak Klavye (gösterisi)
* MEDYA: Medya Düğme Etkinlikler (kepçe), Media Player Kontrolü, Müzik Dosyası / Dir, Oynat / İleri / Geri / Dur, Fotoğraf / Dizi / timeseries, Record Ses, Kayıt Ses Dur, Şarkı, Tarama Kartı
* DİĞER: (Broadcast) Aksiyon Niyet, Komponent Niyet, Get Location, GPS durumu (<2.3 veya Siyanojen / submod), Run (ASE) Senaryo, Say, Say, Dosya Shut Up, için ara Set Pano, Reboot (kök için Sadece), Set CPU (sadece root) ayarlayın Dilimi
* NETWORK: Uçak Modu (<4.1 veya kök), Autosync, BT, BT kimliği, göz URL e-posta oluşturun, HTTP GET, HTTP POST, Mobil Veri (on / off), Mobil Veri 2G/3G (Siyanojen sadece), USB urgan, WiFi Toggle, Wifi kes / reassociate / yeniden, Wifi Uyku, Wifi Urgan, Wimax Toggle
* TELEFON: Veri SMS, MMS gönder, Oturum, Çağrı Blok / Alıkoyma / geri döndür, Oluştur MMS / SMS, Rehber, Bitir, Radyo Çağrı, Çağrı, Silence Ringer, Çağrı alın
* TASKER: Değişim Icon Set, sonu ise, Goto Aksiyon, Görev, Profil Toggle, Sorgu Aksiyon, Set Widget Simge, Set Widget Label, Durdur kadar bekle, bekle yapın, varsa
* DEĞİŞKENLER: Set, Clear, Inc, Aralık, Sorgu, Rastgele, Split, katılın, Liste
* 3. ŞAHIS: Android Notifier, Astrid, BeyondPod, JuiceDefender Veri / Toggle, Nazik Alarm, NewsRob, OfficeTalk, SleepBot, SMS Backup +, TeslaLED, WidgetLocker
****** Devletleri ******
Uçak Modu, BT bağlantılı, Takvim Girişi, Docked Out Kulaklık takılı, Incoming Call, Klavye, Cevapsız Işık Seviyesi, Medya Düğme, Çağrı, Mobil Ağ, Aygıt Oryantasyon, Güç, Çeşitli Sensörler, Sinyal Gücü, Okunmamış Metin, Değişken Değer, Wifi Ağ, Wifi civarında
****** Olaylar ******
Çalar Saat / Bitti, Tarih Set, Zaman / Tarih Set, Dilimi Set, Ekran: Kapalı / Unlocked /, Dosyaya Kapalı / silinmiş / Modifiye / Hareketli / Açıldı / Özellikler Değişti, Kamera / Arama Düğme Uzun-Press, Kart Atlı / Kaldırılan / Takılı, Jest, Cevapsız Çağrı, Telefon değişiklikler Alınan Metin, SMS Başarı / Başarısızlık, Akü Değişti / Tam / Düşük / Aşırı ısınma, Aygıt Boot, Cihaz Kapatma, Depolama Düşük, Yerel Değişti, Yeni / Kaldırılan / Güncelleme Paketi, Duvar Kağıdı değiştirildi Gönder , Düğme Gadget Tıklanan, Tıklandı Yeni Pencere, Bildirim, Tebligat, zoom tıklayın, Değişken Temizlendi / Set, K9 Email Alınan, Nazik Alarm, Kaloer Saat, OpenWatch, Reddit, Screebl, Widget Locker bildir

Programın Türkçe çevirisi tamamı bana aittir. Türkçe çeviriye devam ediyorum. Programın çoğu çevrilmiştir. Denemek isteyen arkadaşlar SPOILER yazan yere tıklayarak indirebilirler.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: zerko, rear2011, sedatsedat ve 3 diğerleri

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

Metin137

Metin137

Üye
Teşekkürler ama bu eski sürüm

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler ama bu eski sürüm
Ben bu programı çoktan çevirmiş tim. Demekki yenisi çıkmış. Yeni sürümüde çevirisi ni yaparım. Dil dosyasını yeni sürümdede kullanabilirim.

• Beğen
Tepkiler: seyits

seyits

Üye
Ben bu programı çoktan çevirmiş tim. Demekki yenisi çıkmış. Yeni sürümüde çevirisi ni yaparım. Dil dosyasını yeni sürümdede kullanabilirim.
Vayy.. Rahmi dostum. inanılır gibi olamayıp Tasker in türkçelestirme de, ilk Devrim ini yapmışsın :)umarım hatasiz tam Türkçe saglayabilmissindir.Deneyecegim birazdan Çoook tsk. Dostum.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Vayy.. Rahmi dostum. inanılır gibi olamayıp Tasker in türkçelestirme de, ilk Devrim ini yapmışsın :)umarım hatasiz tam Türkçe saglayabilmissindir.Deneyecegim birazdan Çoook tsk. Dostum.
Hatalı gördüğünüz çevirileri yazarsanız düzeltme yaparım.

• Beğen
Tepkiler: seyits

seyits

Üye
Hatalı gördüğünüz çevirileri yazarsanız düzeltme yaparım.
elbet Hayır. Hatalı cevirine rastgelmedim henüz. Ama bu mükemmel uygulamayı umuyorum en kısa zamanda % 100 Türkçe kullanılabilir biçimde yapabilecegine inanıyorum.

212celal

212celal

Üye
Teşekkürler

mutlu772

mutlu772

Üye
Herşey için teşekkürler ederim sana arkadaşım

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Arkadaşım bu uygulama öyle 3 günde türkçeliştirilecek bir uygulama değil, şayet öyle olsaydı ben çoktan bitirmiş olurdum haftalarca sürer taskeri türkçeleştirmek son sürümü ben türkçeleştiriyorum paylaşınca bakarsın artık, bu arada bunu daha önce türkçeleştirdim demişsin bu işi bilmeyenlere yutturursun bunu ama bana değil, sahi sen uygulamanın neresini türkçeleştirdin söylermisin bu çeviri % 10 bile değil menüdeki başlıkların bir kısmını anca türkçeleştirmişsin bide türkçe diye insanları enayı yerine koyuyorsun çok ayip, ha emek verip % 100 türkçeleştirmiş olsaydın elestirdiğim gibi takdirde ederdim daha iyi anlaman için türkçeleştirdiğin tasker'dan bi kaç ekran görüntüsü ekliyorum...
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01
Metin137

Metin137

Üye
Arkadaşım bu uygulama öyle 3 günde türkçeliştirilecek bir uygulama değil, şayet öyle olsaydı ben çoktan bitirmiş olurdum haftalarca sürer taskeri türkçeleştirmek son sürümü ben türkçeleştiriyorum paylaşınca bakarsın artık, bu arada bunu daha önce türkçeleştirdim demişsin bu işi bilmeyenlere yutturursun bunu ama bana değil, sahi sen uygulamanın neresini türkçeleştirdin söylermisin bu çeviri % 10 bile değil menüdeki başlıkların bir kısmını anca türkçeleştirmişsin bide türkçe diye insanları enayı yerine koyuyorsun çok ayip, ha emek verip % 100 türkçeleştirmiş olsaydın elestirdiğim gibi takdirde ederdim daha iyi anlaman için türkçeleştirdiğin tasker'dan bi kaç ekran görüntüsü ekliyorum...
+1

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Burhan abi haklısın ama biraz sakin ol :D

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Bende çeviri işi ile uzun süre uğraştım programı şimdi indiriyorum inceleyip yorumu yazarım tasker Türkçe konusunu görünce şaşırmadım değil aslında ;)

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bir kısım dil dosyası resources.ars içinde, diğer dil dosyalarıda asses dosyası içinde, (asses dosyasını editlemek için önce compile edilmesi lazım, sonra da decompile yapılması lazım) incelemek ve çevirmek isteyen bakabilir :)

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Programı inceledim.Kelime olarak Türkçeleştirilen yerler doğru çevrilmiş fakat cümle halindeki çeviriler google çeviri ile yapılmış yada herhangi bi çeviri programı ile yapılmış.Yüzde bakımından şeçenekler bölümünün büyük bir kısmı hala ingilizce.Genel olarak tam bir çeviri olmamış.Eksileri var.Kullanmak isteyenler kullanabilir genel bakımda orijinal dilinde zaten.Yinede bi emek var ortada.Daha iyi çevirilerini bekliyorum.Eline sağlık, teşekkürler...

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
İndirme linkinin üstüne bakarsan tamamının bitmediğini, çevirimin devam ettiğini yazdım. Ben senin gibi hava atmıyorum. Bir ilk daha neresi bir ilk? Yok özel kod yazıyormuş da, yok dirsek çürütmüş de, hani Android'de kimse Türkçeleştirememiş di? % 10 da olsa demek ki Türkçeleştirebiliniyor. Ben burada senin gibi hava atmıyorum. linkine tıklada yaptığım çevirileri gör.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve AKDELİKAN
mnyktnt

mnyktnt

Üye
bu tasker için bide detaylı anlatım yapsanız profil oluşturmayı anlatsanız bi kaç örnek profil oluşturma falan yapsanız nasıl olur ?

MarjinalKeko

Üye
Evet arkadaşlar detaylı anlatım yapsanız çok iyi olur. birde Uygulamayı türkçeye çevirmişsiniz sağolun teşekkür ederiz. Profil oluşturma falan inşallah oralarda türkçedir (: şimdi indirip hemen bakıyorum yazıcam :)
Edit: Evet baktım uygulamaya neredeyse tamamı türkçe. :) çok iyi olmuş teşekkür ederim çok lazımdı :) bir de detaylı anlatım ve örnek olarak profil paylaşırsanız sevinirim :)

Son düzenleme:

emrebegen

Üye
Bu programı türkçe yapsanız tadından yenmez. Kullanımı dahil :)

Üst Alt