Tasker 4.3u4m Son Sürüm Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Tasker 4.3u4m Son Sürüm Türkçe
Özellikler

Flaş, LED / Ses / Titre bildir, Bildirim İptal, Popup Zamanlı / WithTaskIcons / İsimler, Meşale, Titremek, Titreşim Desen
* APP: Takvim Ekle, Go Home, Öldür App, APP yükleyin, Harita Aç (/StreetView / Nav)
* SES: Alarm / Çağrı / DTMF / Medya / notif. / Zil / System Volume, Dokunsal geribildirim Toggle, Mic Mute, Bildirim Darbe, Tebliğ(* DİYALOG: 28 Sistem Ayarları diyaloglar

* DISPLAY: Otomatik Parlaklık, Kapat Sistem Dialogs, Tuş kilidi, Tuş kilidi Desen, Ekran Parlaklığı, Zamanaşımı Ekran Kapatma, Ekran Rotasyonu, Wallpaper Set, Stay On, Durum Çubuğu (genişletme / daraltma)

DOSYA: Araştır Dosyalar, Dizin Oluştur / Sil / Taşı, File Copy / Sil / Taşı / Açık, Dosya için yaz, Hattı Oku, Paragraf Oku, Zip / Unzip Dosyalar
* GİRİŞ: Düğme, Dpad, Tip (sadece root), Giriş Yöntemi Seç, Yumuşak Klavye (gösteri)

* MEDYA: Medya Düğme Olaylar (kapmak), Media Player Kontrolü, Müzik Dosyası / Dir, Çal / İleri / Geri / Dur, Fotoğraf / Serisi / timeseries, Ses Kaydet, Kayıt Ses Durdur, Şarkı, Tarama Kartı

ÇEŞİTLİ: (Yayın) Eylem Niyet, Bileşen Niyet, Konum alın, GPS Durumu (* NETWORK: Uçak Modu (* TELEFON: Çağrı, Oturum Çağrı, Blok / Alıkoyma / Geri Döndür 'ü arayın, MMS / SMS Oluştur, İletişim, Bitir, Radyo, SMS gönder, Veri SMS gönder, Sessizlik Ringer, Çağrı alın
* TASKER: Değişim Icon Set, Eğer, End If, Goto Eylem, Görevi yerine, Profil Değiştir, Sorgu Eylem, Set Widget Icon, Set Widget Etiket, Dur, Bekleyin, Kadar bekleyin
* DEĞİŞKENLER: Set, Açık, A.Ş., Aralık, Sorgu, Rasgele seçmek, Ayrık, Katılmak, Liste

* 3RD PARTY: Android Notifier, Astrid, BeyondPod, JuiceDefender Veri / Toggle, Gentle Alarm, NewsRob, OfficeTalk, SleepBot, SMS Backup , TeslaLED, WidgetLocker

Çalar Saat / Bitti, Tarih Seti, Saat / Tarih ayarlama, Timezone Seti, Ekran: On / Unlocked / Kapalı, Kapalı / silinen dosya / Modifiye / Hareketli / Açıldı / Özellikler Değiştirildi, Kamera / Arama Düğmesi Uzun-Basın, Kart Kaldırılan / Takılı / Atlı, Jest,Cevapsız Çağrı, Telefon Değişiklikler, Alınan Metin, SMS Başarı / Başarısızlık gönder, Pil Değişti / Tam / Düşük / Aşırı ısınma, Aygıt Açılış, Cihaz Kapatma, Depolama Düşük, Yerel Değişti, Yeni / Kaldırılan / Güncelleme Paketi, Wallpaper Değişti, Düğme Gadget Tıklanan, Yeni Pencere, Tebliğ, Bildirim Tıklanan, Yakınlaştırma tıklayın, Değişken Temizlendi / Set, K9 Email Alınan, Gentle Alarm, Kaloer Saat, OpenWatch, Reddit bildir, Screebl, Widget Locker

Uçak Modu, BT Bağlı, Takvim Giriş, Kenetlenmiş, Kulaklık takılı, Gelen Çağrı, Out Klavye, Işık Seviyesi, Medya Düğme, Cevapsız Çağrı, Mobil Şebeke, Cihaz Oryantasyon, Güç, Çeşitli S
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
ensörler, Sinyal Gücü, Okunmamış Metin, Değişken Değer, Wifi Ağ, Wifi civarında
Bu kadar geniş kapsamlı bir uygulamadır.... Daha fazlası için [email protected] adresine mail atın

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, bveo1990, yavuz0303 ve 25 diğerleri

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
teşekkürler beklediğim ve beklenen bir çeviriydi tekrar teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01
b3k1rr03

b3k1rr03

Üye
Eyvallah eline sağlık.

• Beğen
BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Teşekkürler emeği zor bir uygulamaydı inşallah karşılığını da alırsın :)

Rahmi06

Rahmi06

Üye
Çeviriyi bitirmişsin, tebrikler. Ama çevirinde gözüme çarpan bir kaç hatalar gördüm. Ekleme + işaretini kalın punta ile belirtmek için girilen karakteri sen görünür yapmışsın. Görünen b>+/b> olması gereken <b>+</b>. İmzana Bildiğim Diller İngilizce, Çince, Arapca, Almanca. diye yazmışsın, çok güzel ama çevirilerinde neden translate programı kullandın? Örnek olarak satır sayısı 1433 Daha fazla bilgi için Kullanıcı Kılavuzu'nda. Bir proje koyarak ve projeyi ihraç ederek bağımsız bir app bir profil ihracat.\n\ olanlara App Oluşturma edebilirsiniz.
satır 1444 Senin görevin I> izlenir / I> ama şu an ikisi henüz bir değer yok demektir, izlenmekte olan değil olması gereken bir veya daha fazla değişken içerir. \ N, yine de devam tekrar Testi tıklatın istediğiniz.\nBu.\n\nTasker otomatik olarak bir profil veya görev değişkeni başvurursanız izleme başlatmak ve profil listeden Uygula öğesini tıklatın.\n\nKullanıcı kılavuzu bir Değişkenler sayfasında izlenir.</s> Mavi olanlarda hatalı.

Şunu da belirtmek istiyorum. Benim bitmemiş çevirime sert bir şekilde çıkış yapman, %100 dediğin hatalı çevirilerle çıkman, oldu mu şimdi?

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01, seyits ve AKDELİKAN
piyanistkadir21

piyanistkadir21

Üye
ALLAH razı olsun,emeğine sağlık kardeş.Konuyu baştan takip ediyorum,baya bi uğraştın,hakkını helal et,:maxicep:

Metin137

Metin137

Üye
Teşekürler ama 4.5 çıktı

ferit.61

ferit.61

Üye
Ustam ellerine emeğine saglik gerçekten.
Helal olsun...

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Ustam ellerine emeğine saglik gerçekten.
Helal olsun...
Teşekkür ederim güle güle kullanın...
Teşekürler ama 4.5 çıktı
Olsun onuda türkçeleştiririz...
teşekkürler beklediğim ve beklenen bir çeviriydi tekrar teşekkürler
Rica ederim bu kadar beklediysen konuyu sabitle lütfen
Eyvallah eline sağlık.
Rica ederim...
Teşekkürler emeği zor bir uygulamaydı inşallah karşılığını da alırsın :)
Karşilığı dualarınız dua edin bu bana yeter...
ALLAH razı olsun,emeğine sağlık kardeş.Konuyu baştan takip ediyorum,baya bi uğraştın,hakkını helal et,:maxicep:

Helal olsun...

• Beğen
Tepkiler: piyanistkadir21
Metin137

Metin137

Üye
Senin tel tabletmi yoksa cm rommu kullanıyon

hakan aydogar

Üye
Teşekkürler

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Emeğin için teşekkürler...

Birkaç eleştiri versem alınmazsın demi :)

Kodlama ile Türkçeleştiriyorum diyorsun ama yaptığın kodlama ise, yazılar neden halen düz metin olarak görülmekte ve kodlar bariz satır aralarına serpiştirilmiş gibi durmakta?
Hadi bu yazıların, sütunların ve satırların çokluğundan olabilir ama bari kontrollü çeviri yapıverseydin-bari google çevirisini bir mantığa oturtsaydın o bile göze batmazdı..

Neyse yine de yapılan işin işin içinde bir emek var ve emeğin hakkına teşekkür etmek kalır bize düşen..

• Beğen
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Emeğin için teşekkürler...

Birkaç eleştiri versem alınmazsın demi :)

Kodlama ile Türkçeleştiriyorum diyorsun ama yaptığın kodlama ise, yazılar neden halen düz metin olarak görülmekte ve kodlar bariz satır aralarına serpiştirilmiş gibi durmakta?
Hadi bu yazıların, sütunların ve satırların çokluğundan olabilir ama bari kontrollü çeviri yapıverseydin-bari google çevirisini bir mantığa oturtsaydın o bile göze batmazdı..

Neyse yine de yapılan işin işin içinde bir emek var ve emeğin hakkına teşekkür etmek kalır bize düşen..

Bizim bu türk milletine
Ne yapsan yaranamayız türkcesi yok dendi turkcelestirdik yinede elestiride bulunuyorsunuz uygulamaya bakın (Done) yi turkcelestirmedim ordanda biraz elestiri yapın bari daha fazlada bişey demiyorum...
Rica ederim...

• Beğen
Tepkiler: tutas_tee
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bizim bu türk milletine
Ne yapsan yaranamayız türkcesi yok dendi turkcelestirdik yinede elestiride bulunuyorsunuz uygulamaya bakın (Done) yi turkcelestirmedim ordanda biraz elestiri yapın bari daha fazlada bişey demiyorum...
Rica ederim...
Alakası olmayan yerden dem vuruyorsun.
Eleştiriye açık değilsen de-ki ''Arkadaşlar ben Türkçeleştirdim, ister kullanın ister kullanmayın'' amma >Bizim bu türk milletine< derken orada duracaksın! İlk başta çeviri yapıyorsan hatalarını/eleştirilerini kabullenmelisin yoksa yoldan geçen bile çevirir google çeviri ile tam sayfa ''buyrun ben Türkçe yaptım'' der..
Pardon ama uygulamayı çevirmeden önce öyle bir reklamını yaptınki duyanda bilgisayardan pc proğramı çeviriyor >div< kodlarla oynuyor php veya c++ veya AutoIT kullanıyor sanır.

Bizde çeviri yapıyoruz ama hiçte senin yaklaşımın tarzında bir cevap vermiyoruz ayrıca teşekkür de ediyoruz ki bizler/kullanıcılar için geri dönüşler olursa çevirilerde daha bir şeffaflık olur, canlılık olur.

İlk başta da yazdığım gibi ''çeviri işi zordur ama emek verenin hakkına teşekkür etmek gerekir'' diye de belirttim.
>> Bu durum çeviri yapıpta emek harcayanlar için geçerlidir....!!

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01 ve Rahmi06
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Alakası olmayan yerden dem vuruyorsun.
Eleştiriye açık değilsen de-ki ''Arkadaşlar ben Türkçeleştirdim, ister kullanın ister kullanmayın'' amma >Bizim bu türk milletine< derken orada duracaksın! İlk başta çeviri yapıyorsan hatalarını/eleştirilerini kabullenmelisin yoksa yoldan geçen bile çevirir google çeviri ile tam sayfa ''buyrun ben Türkçe yaptım'' der..
Pardon ama uygulamayı çevirmeden önce öyle bir reklamını yaptınki duyanda bilgisayardan pc proğramı çeviriyor >div< kodlarla oynuyor php veya c++ veya AutoIT kullanıyor sanır.

Bizde çeviri yapıyoruz ama hiçte senin yaklaşımın tarzında bir cevap vermiyoruz ayrıca teşekkür de ediyoruz ki bizler/kullanıcılar için geri dönüşler olursa çevirilerde daha bir şeffaflık olur, canlılık olur.

İlk başta da yazdığım gibi ''çeviri işi zordur ama emek verenin hakkına teşekkür etmek gerekir'' diye de belirttim.
>> Bu durum çeviri yapıpta emek harcayanlar için geçerlidir....!!

Madem sende çeviri yapıyorsan uc browser ve ttpod şimdiye kadar neden türkçeleştirmedin google translateyle bile çevirsen kabulumüz, nedenini ben söyliyeyim uzun ve zahmetli bir iş emek isteyen çeviriler bunlar sen ondan türkçeleştirmiyorsun hayır deme sakın bu iişde 4 yılımı verdim az çok çeviri yapanları tanırım,oysa üsteki uygulamaları ben türkçeleştirmiştim neyise kimseyi kırmak istemem ben......

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Madem sende çeviri yapıyorsan uc browser ve ttpod şimdiye kadar neden türkçeleştirmedin google translateyle bile çevirsen kabulumüz, nedenini ben söyliyeyim uzun ve zahmetli bir iş emek isteyen çeviriler bunlar sen ondan türkçeleştirmiyorsun hayır deme sakın bu iişde 4 yılımı verdim az çok çeviri yapanları tanırım,oysa üsteki uygulamaları ben türkçeleştirmiştim neyise kimseyi kırmak istemem ben......
Öncelikle çevirdiğim uygulamaları bir incele de o zaman bir cevap hakkı doğsun.
Juice Defender (çoğunlukla uzun cümleler ve classes.dex dosyasının tamamıyle kod içeriyor)
SDMaid (çoğunlukla uzun cümleler ve classes.dex dosyasının tamamıyle kod içeriyor)
ve hiç kimse telefonda Apk Editorü crackleyemezken yine ben crackleyip TR yaptım/paylaştım. Aklımda kalmamış daha onlarca uygulama çevirilerim için bir bak.
Uc Brivser ve TTpot çevirisine hiç bakmadım, ama bunların çevirisi yapılmış olduğunu bildiğim için ilgilenmedim.
Ayrıca ben sadece telden apk çevirisi yapmıyorum pc'den de proğram çevirisi yapmaktayım ve her türlü proğramın sınırsız versiyonlarını bulabilirim portable veya katılımsız hiç farketmez.
Son not: Başka sormak istediğin bişi olursa önce hiç bakmadıklarımdan değil, yapamadıklarımdan sor..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, BlackCurse01 ve mürteza16
BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Bu çeviri mevzusunda Akdelikan a sonuna kadar katılıyorum ve adam emeğin için başında teşekkür etmiş. Sonrasında eleştiri yapsam alınmazsın değil mi demiş ve başlamış yazısına. Yani bu tepkiyi gösterecek hiç bir şey yokken senin çeviriler şöyle benim ki böyle mevzusuna girmen yanlış olmuş Burhann 2010.

İnsanlar eksik olan kısımları söyler ister düzeltirsin ister düzeltmezsin o sana kalmış. Benim çevirilerde önceden anlamlı cümleler oluşturmaya çalışıyordum ama artık çeviriye zaman bulamıyorum pek isteklere göre kurabildiğim kadar düzgün çeviri yapıp paylaşıyorum. Bu olabilir yani translate den çevirdin ama anlamlı cümle kurmadığın sürece tam bir çeviri yapmış sayılmaz.

Her şeye rağmen translate den çevirip hiçbir oynama yapmadan paylaşmak bile emektir çünkü o da hiç yoksa insanın 1 saate yakın zamanını alıyor...

Özetlemek gerekirse emeğin için gerçekten teşekkürler ama eleştirilere u tepkiyi göstermemen gerekirdi.

Not: Türk milleti yapılan iyiliğin de atılan kazığın da farkındadır gerektiği şekilde cevap vermesini bilir...

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN ve Rahmi06
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Juice Defender (çoğunlukla uzun cümleler ve classes.dex dosyasının tamamıyle kod içeriyor)
SDMaid (çoğunlukla uzun cümleler ve classes.dex dosyasının tamamıyle kod içeriyor)
ve hiç kimse telefonda Apk Editorü crackleyemezken yine ben crackleyip TR yaptım/paylaştım. Aklımda kalmamış daha onlarca uygulama çevirilerim için bir bak.
Uc Brivser ve TTpot çevirisine hiç bakmadım, ama bunların çevirisi yapılmış olduğunu bildiğim için ilgilenmedim.
Ayrıca ben sadece telden apk çevirisi yapmıyorum pc'den de proğram çevirisi yapmaktayım ve her türlü proğramın sınırsız versiyonlarını bulabilirim portable veya katılımsız hiç farketmez.
Son not: Başka sormak istediğin bişi olursa önce hiç bakmadıklarımdan değil, yapamadıklarımdan sor..

Boşversene apk editör ile kodlu uygulamaları türkçeleştiremezsin hata verir her seferinde, bunun için bazı uygulamalar var,şunu deseydin kabul ederdim zntx editor ile kodlu uyg
ve hiç kimse telefonda Apk Editorü crackleyemezken yine ben crackleyip TR yaptım/paylaştım. Aklımda kalmamış daha onlarca uygulama çevirilerim için ANDROİTÜRK bir bak.

Boşversene apk editör ile kodlu uygulamaları türkçeleştiremezsin hata verir her seferinde, bunun için bazı uygulamalar var,şunu deseydin kabul ederdim zntx editor ile kodlu uygulama türkçeleştiriyorum desen kabul ederdim, sen şimdi diyecksinki apk editör de zntx gibi hiç alakası yok zhtx olmak için apk editrün 40 fırın ekmek yemesi lazım karşınızda çocuk yok sizin, sallayıp durmayın.... Ayrıca uc browserin 9.9.4 sürümü çıktı android için ben türkçeleştiriyorum ama paylaşmayacağım bu sürümü türkçeleştir bari zaten android de uc browseri benden başkada kimse türkçeleştirmiyor en son uc browser 9.6 yi türkçeleştirdimulama türkçeleştiriyorum desen kabul ederdim, sen şimdi diyecksinki apk editör de zntx gibi hiç alakası yok zhtx olmak için apk editrün 40 fırın ekmek yemesi lazım karşınızda çocuk yok sizin, sallayıp durmayın.... Ayrıca uc browserin 9.4.4 sürümü çıktı android için ben türkçeleştiriyorum ama paylaşmayacağım bu sürümü türkçeleştir bari zaten android de uc browseri benden başkada kimse türkçeleştirmiyor en son uc browser 9.6 yi türkçeleştirdim

Rahmi06

Rahmi06

Üye
Senden ricam Türkçe'ye çevirir misin?

Üst Alt