Tango çikmadi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theposies

theposies

Üye
saol gokcen abi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
beni de bu yaştan sonra yalancı yaptınız ya bir saattir screenshot arıyordum buyrun arkadaşlar ilk resme bakarsanız tango güncellemesi ile gelecegi söylenen hotspot var cihazda

---------- Eklendi @ 23:28:48 ---------- Yazıldı @ 23:27:05 ----------

bunlarda güncelleme ile gelen bazı yenilikler

• [*=left]Wi-Fi Tethering
    [*=left]Export contacts to SIM
    [*=left]Advanced network settings for calls and messages
    [*=left]Additional option in video mode – the quality of
    [*=left]Xbox animated tiles
    [*=left]New sign on the top bar

theposies

theposies

Üye
sana yalancı diyen diller kopsun abi :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ağzını burnunu kırarız abi dedirtmeyiz o lafı sana senin canın sağolsun :catcat:

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Kimsenin kimseye yalancı dediği yok yahu naptınız siz . Sonuçta ben size gördüğümü söylüyorum ve doğrusunuda yine sizde arıyorum . Mesela telefona güncelleme geldi o batarya olayını yaptım ama şuan geriye kalan şeyleri yapamıyorum . Yani navifirm 1.7 yi indirdim . O resimdeki şeyi buldum ama en üsttede lumia 800 var . Yani ne yapıcam ben nası indircem telefona kurcam . Bunların yanıtı önemli şuan çünki Zune programına update düşmedi tangoyla ilgili . Sıkıntı burda .

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kimsenin kimseye yalancı dediği yok yahu naptınız siz . Sonuçta ben size gördüğümü söylüyorum ve doğrusunuda yine sizde arıyorum . Mesela telefona güncelleme geldi o batarya olayını yaptım ama şuan geriye kalan şeyleri yapamıyorum . Yani navifirm 1.7 yi indirdim . O resimdeki şeyi buldum ama en üsttede lumia 800 var . Yani ne yapıcam ben nası indircem telefona kurcam . Bunların yanıtı önemli şuan çünki Zune programına update düşmedi tangoyla ilgili . Sıkıntı burda .

naviden indirdigin romu nokia care suite ile flashlayabilirsin ama kullanmayı bilmiyorsan bence deneme ben onun için bir konu hazırlıyorum biraz bekle biliyorsan sıkıntı yok.

---------- Eklendi @ 01:47:42 ---------- Yazıldı @ 01:45:46 ----------

indirecegin dosya ürün koduyla aynı olmalı ayrıca varyantı önemli yoksa içinde Türkçe dil olmayabilir yapmadıgım için kesin bişey söyleyemem.

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Ouuv çok karışık be abi buna en kısa zamanda konu açmanda büyük fayda var :/ Arkadaş ne saçma iş ya ben bunlarla uğraşmak ve risk almak yerine neden zune dan indiremiyorum . Apple bi güncelleme yapınca herkes sorunsuzca alıyo bunu . Yani şu lanet güncellemeyi almak için hem haftalardır bekliyorum hemde geldiğinde sorun yaşıyorum

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Zune a düşer 1-2 gün sabret kardeşim :)

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Umarım düşer :/

ultrayer6

ultrayer6

Üye
kardeş sadece windows phone'da değil, böyle resmi olmayan güncellemelerde ios'ta, symbian'da, bada'da ve android'de bile karışık yollar izleniyor. Sen bekle istersen resmi olarak yayınlansın.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu yazılım resmi nokia serverlarından indiriliyor. Nokia care suite de nokia nın yazılımı

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Ama hala zune programında güncelleme görünmüyor ? Eğer başka indirebilceğim '' Güvenli '' bi yol yada program varsa söylerseniz yapayım .

deserter.06

deserter.06

Üye
ben rusyadan aldım mts den rusya ve mts görünmüyor diğer sürümleri yüklesem problem çıkarmı

---------- Eklendi @ 21:14:30 ---------- Yazıldı @ 21:13:24 ----------

daha yeni olduğuda belli zaten lumia 900 için sadece finlandia görünüyor şu anda

papakudioflu

papakudioflu

Admin
AT&T ve Rogers ta gozukuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt