Tavsiye Tamamen Okuyup Tavsiye Ederseniz Sevinirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Polymath

Polymath

Üye
Dediğin özellikler huawei g7de var 1000tlye=D =D=D p1 whatsupta nasil kasmis hayret. O telefon bu tür uygulamalarda kasacak bir tel değil.. Ilk defada senden duydum=D

Lg g2 al ozaman.

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin özellikler huawei g7de var 1000tlye=D =D=D p1 whatsupta nasil kasmis hayret. O telefon bu tür uygulamalarda kasacak bir tel değil.. Ilk defada senden duydum=D

Lg g2 al ozaman.
Kardeşim valla bu sitede cevap yazarken bile baya ugrasiyorum.Huawei Ascend p1 i veren telefoncu ya da onerene de küfür ediyorum aylardır.Alırken discovery 1 ile ayni fiyattaydi.Herkes ona sorunlu demiş ama en azından güncelleme aldı telefon ve her parçası bulunuyor.Huawei parca bulamadım.Guncelemme de hiiic almadı.Aldığında neyse o.O yüzden asla huawei almam.
Güncel

0MG90

0MG90

Üye
Bana göre sizin için Lumia daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: kumarbazjoker
kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
Bana göre sizin için Lumia daha iyi olur
Ben de şuanda cevaplar doğrultusunda onu düşündum ama çevredeki hickimse tavsiye etmiyor.Bilmediklerinden de olabilir tabi ama.Bir de ekonomik fiyatta değil gibi.Bilemedim kısacası..
İnternette dün 390 TL olan telefon bugün 490tl oluyor.Fiyatlar da çok oynuyor.Takip edip fiyatı düştüğünde de alınabilir gerçi

Üst Alt