Tavsiye Tamamen Okuyup Tavsiye Ederseniz Sevinirim.

Sponsorlu Bağlantılar

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
Tamamen Okuyup Tavsiye Ederseniz Sevinirim.
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle Huawei Ascend P1 Kullanıcısıyım.Telefonumdan hiç memnun değildim.Bir gün yine çok önemli bi anda kasmaya başladı olağanüstü.Ve tüm işlemler yanıt vermedi.O an telefonu yere çarptım.Ve ekranı patladı.230 Tlye telefoncuya yaptırdım.Huawei için
-Ekran
-Yedek parça
çok zor bulduğum için bulunduğum yerde bu parayı verdim.Garanti daha çok para istiyor dediler.Belki de kazıklandım.Her neyse sadede geleyim.Şimdi ben bu telefonu satacağım.Yerine ne alabilirim ?İstediğim özellikler net.
-Kasmayacak.(Ben oyun yüklemem zaten Ama kasmayacak.)-Huawei vatsapta bile kasıyordu.Allah belasını..
-Fotoğraf çekimi iyi olacak.Bu son derece önemli
-Sağlam kasaya sahip olacak.Bu da çok önemli
-İnternette akıcı olsun.
Bu kadar yeter.Asfalt 8 miş vs umrumda değil.Oyun oynamam zaten.Sadece internet ve kamera kasmasın ,kasası ve yedek parçası sağlam bulunabilir olsun başka beklentim yok.Bir de güncellenebilmesi önemli bunu da belirteyim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Huawei demeyin.KESİNLİKLE BİR DAHA ALMAM.P1 BENİ ÖLDÜRDÜ.

+Ekleme yapayım.
Windows
Android
Apple
Önemli değil.Ben tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sarj da iyi giderse muhteşem olur.

Invoke

Invoke

Üye
Kasası sağlam bi lumia al gitsin. Kutu kutu daş gibi olan nokialardan ama cihaz her saçmaladığın yere çarpacaksan ve o çarpmadan sağ çıkmasını bekliyorsan zor bulursun öyle bir telefon.

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
Kasası sağlam bi lumia al gitsin. Kutu kutu daş gibi olan nokialardan ama cihaz her saçmaladığın yere çarpacaksan ve o çarpmadan sağ çıkmasını bekliyorsan zor bulursun öyle bir telefon.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim.Evet vurma mantığı çok yanlış.Ama ölüm kalım meselesinde arama yanıt vermiyor dedi kilitlenip telefon o anki psikolojimi daha önce yaşamadım :ehe Kasa sağlamlığı konusunda demek istediğim vurmaya değil de düşmeye falan karşı.Lumianın en stabil kamerası yönünden olanı nedir bilgi verebilir misiniz.Fiyat yönünden olsun model yönünden teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: yagizuyar7
kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim tekrar.
Başka fikri olan var mı ? Lumia 'da stabil telefonlar biraz pahalı geldi. :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sony Xperia Z3 Compact
-Güncellemesi bol
-Daş gibi
-Android
-Kasmaz
-Kamerası Sony kalitesi
-Garantisi belli

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kumarbazjoker
kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
Sont Xperia Z3 Compact
-Güncellemesi bol
-Daş gibi
-Android
-Kasmaz
-Kamerası Sony kalitesi
-Garantisi belli

Katılıyorum aslında bakarsan fikrim de hep bu yönde ama bütçeyi aşıyor :) biraz bekleyip temiz ikinci el bulabilirim belki .Gönlümün cihazı z3 compact.Ahh para

Invoke

Invoke

Üye
Bütçeyi söylesen aslında daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Katılıyorum aslında bakarsan fikrim de hep bu yönde ama bütçeyi aşıyor :) biraz bekleyip temiz ikinci el bulabilirim belki .Gönlümün cihazı z3 compact.Ahh para
Sony zaten sürekli cihaz çıkartmayı seven bir firma Z4'ten hemen sonra 3-5 ay içinde Z5'in tanıtılması bekleniyor. O zamana Z3 Compact 1450 tl -1600 tl arasına düşecektir.

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
Sony zaten sürekli cihaz çıkartmayı seven bir firma Z4'ten hemen sonra 3-5 ay içinde Z5'in tanıtılması bekleniyor. O zamana Z3 Compact 1450 tl -1600 tl arasına düşecektir.
Umarım.Bekleyeceğim o halde.Huawe'im kamerası çalışmıyor.Bu biraz can sıkıcı.İş gereği çok kullanıyordum.Bu arada n11'de 1.429,00 TLtl gösteriyor.Daha da düşer inş :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
3onur5

3onur5

Üye
bütçeni söylersen daha kesin cevaplar alabilirsin bu aralar benimde aklımda lumia var özelliklede 1520 ve çokta stabil diyorlar istiyorsan uygun bi wp düşünebilirsin veya lg g3 16 gb lik olan versiyonunu düşünebilirsin oda olmadı dersen z2 olabilir 1200-1400 lira arası internette sıfırları var.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Umarım.Bekleyeceğim o halde.Huawe'im kamerası çalışmıyor.Bu biraz can sıkıcı.İş gereği çok kullanıyordum.Bu arada n11'de 1.429,00 TLtl gösteriyor.Daha da düşer inş :)
Z3'ün fiyatından haberim vardı fakat Z3 Compact'inkinden haberim yoktu şimdi 1430 tl ise Ağustos'a baya iner zannımca.

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
bütçeni söylersen daha kesin cevaplar alabilirsin bu aralar benimde aklımda lumia var özelliklede 1520 ve çokta stabil diyorlar istiyorsan uygun bi wp düşünebilirsin veya lg g3 16 gb lik olan versiyonunu düşünebilirsin oda olmadı dersen z2 olabilir 1200-1400 lira arası internette sıfırları var.
2 Bine kadar param var.Ancak telefona para vermeyi sevmiyorum.Çılgınlık gibi geliyor.İşimi görmesi temel amacım.Kaliteli fotoğraflar çeksin.Rahat kullanılabilsin ve sağlam olsun yeterli.Sony için veriririm verirsem kafasındayım.Biraz daha bütçesi düşük 1000 TLye kadar düşünüyorum o yüzden.Haliyle de wp android bir cihaz veya apple bile(iphone 4-3 bile derken ) iş görür :)
Z3'ün fiyatından haberim vardı fakat Z3 Compact'inkinden haberim yoktu şimdi 1430 tl ise Ağustos'a baya iner zannımca.
Umarım, o zamana kadar sabredersem z3 compact alacağım.

3onur5

3onur5

Üye
2000 e kadar bütçen varsa adam akıllı bi garanti firmasından z3 almanı öneririm (kvk genpa) ama z3 hakkındada çok konu açıldı forumda kasa açıklığı ışık sızmaları falan yinede sen bilirsin 2 bini zorlayabilirsem iphone 6 öneririm :) 1200-1600 arasıda lumianın yeni çıkan serileri var 930gibi 20 mp kamera 5'' ekran

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
İthalatçı garantilidirler sanırım.
Evet ithalatçı garantiliydi gördüğüm
2000 e kadar bütçen varsa adam akıllı bi garanti firmasından z3 almanı öneririm (kvk genpa) ama z3 hakkındada çok konu açıldı forumda kasa açıklığı ışık sızmaları falan yinede sen bilirsin 2 bini zorlayabilirsem iphone 6 öneririm :) 1200-1600 arasıda lumianın yeni çıkan serileri var 930gibi 20 mp kamera 5'' ekran
Yok o kadar bütçem var ama o kadar para vermem demek istedim yani çok düşük ihtimal :) Bin liraya kadar önerebileceğiniz sağlam iyi fotoğraf çeken cihazlara talibim hocam

Invoke

Invoke

Üye
G2 al bir de spigen kılıf al ya da Nexus 5 al.

• Beğen

ArMaGeDdOn_87

Üye
Kesinlikle windows Phone alma uygulama yönünden pişman olursun,bence şimdilik ucuz bişey al 5-6 ay idare edecek kadar yani,daha sonrada yeni tanıtılcak olan iPhone modelini alırsın

• Beğen
kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
    Konu Sahibi
Invoke
G2 De düşündüğüm cihazlar arasında.
ArMaGeDdOn_87 ucuz bir şeyler de düşünüyorum.Kafam çok karışık.Ucuz kamerası iyi ve hızlı stabil(oyun oynamıyorum)biraz dayanıklı bir cihaz aslında aradığım.Paramı telefona bağlamayı sevmiyorum.Yıllardır telefoncu zengin etmekten bıktım.

azattt

azattt

Üye
HTC M8 daha uygun fiyat istersen
Sony Z2 veya Z1 Compact olabilir.
LG G2'de olabilir ama kamerada gece çekimi kötü

Üst Alt