Tahkimden Galatasaraya müjde ... Elmander in cezası 1 maça düştü ...!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Tahkimden Galatasaraya müjde ... Elmander in cezası 1 maça düştü ...!
Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Galatasaraylı futbolcu Elmander'in 2 maçlık cezasını 1'e indirdi. İsveçli futbolcu 7 Aralık'taki Fenerbahçe derbisinde oynayabilecek.

Ligtv

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Not : Federesyon ve Gs lobisi iş başında!
Şaşırmadık açıkcası ..!

Adaletten bahseden Tff'ye bak..Elmander adamın ayağını kıracaktı resmen ...
Sonra cezasını indirin ...:) Daha fazla konuşmayın , gerçekten komik oluyorsunuz ...

Bizim için fark etmiyor ; İsterse terim de oynayabilir ...:)

greenmile

greenmile

Üye
Ne adaleti abi ya federasyona hala inanıyor musun? Kırmızı kartların haklılığını savunurken cezayı indirmenin doğruluğunu gelipte burada tartışanlardan şüphe duyarım.Dediğim gibi Fenerbahçe'nin engin için başvuru yapıp kaldırtmasını istiyorum şahsen.Engi,elmander vasatı aşan oyuncular değil kaldırsınlar.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Demek ki Elmander adamların planları içerisinde yer alıyor ... Engin de planları içerisinde yer alsa onu da kaldırırlar yani . Sıkıntı yok ...:)
Ya dostum biz ne Elmanderler gördük . Güldük güldük öldük . Oynasa ne olur Allah aşkına.:ehe

Fatih Terim mi de oynatabilirler . Sıkıntı yok ...:)

greenmile

greenmile

Üye
al ali oku :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
al ali oku :)

Diyecek birşey yok . Neler döndüğünü biliyoruz be dostum ...:)

Neyse konuyu dağıtmayalım ...
Galatasaray ın sevincine ortak olalım ...:ehe

Hem bahaneleri de kalmadı ... Elmander de oynuyor ... Tek büyük eksik sabri ... Keşke oda oynasaydı ...:D

greenmile

greenmile

Üye
:D aynen federasyonla beraber çıksalar sahada yinede çubukluyu yenemezler:D Ha gelirler burada yenecez edecez fark atcaz sağdan orta yapıp röveşata çekcez falan deseler de(eminim geçen yıllarda da demiştirler) yenemezler

Bakınız acı tespit:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Alex maçın 6. dakikasında saçmasapan bir sebep ile atıldı.. haksızca .. bu net.. Hem takım 86 dk 10 kişi oynadı hemde diğer maçta 1 maç ceza verildi üstelik.. Elmander ise 90. dakikada rakibinin tendonuna hunharca ve çok ama çok kötü niyeti ile yaralamak maksadı ile bastı.. Tekrar yayınlıyoruz... cezası 1 maç !ADALET İŞTE ... BUYRUN ...:oke:

Ekli dosyalar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
iyi oldu bu ya zaten bi forvetimiz var verimli olan oda elmandr

ssercan

Üye
Birde yönetici olacaksın yazdığın mesaja bak.Yazık yazık.

India

India

Üye
Ceza düşürülmemeliydi elmander'in hareketi sert ama sonuçta derbi var şunuda delikanlı gibi söyleyin hangi takım olsa derbi olduğu için o kartlara itiraz ederdi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Birde yönetici olacaksın yazdığın mesaja bak.Yazık yazık.

Mesaj alıntıydı , düzenlemesini yaptık sadece ...:) Sanırım o 6 simgesine takıldın . Fark ettim düzelttim onu da .

Kişisel düşüncelerimizi paylaşamayacak mıyız Sercan kardeşim ? ... Mesajlarımızda sıkıntı gördüğünüz takdir de şikayet et butonunu kullanabilirsiniz ...

ssercan

Üye
Kasıtlı değil diyorsun yani ? Hadi inandık kardeşim.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Kasıtlı değil diyorsun yani ? Hadi inandık kardeşim.

Kesinlikle kasıtlı değil ...
Senin mesajından sonra gördüm . Gördüğüm an da değiştirdim kardeşim ...:) Teşekkür ederim ...
Keşke daha güzel şekilde belirtseydin ...Sağlık olsun . Eyvallah ...

arslansem

arslansem

Üye
Ali noldu Ali :ehe
not: noldu yine haklı mı çıktın? :d:

greenmile

greenmile

Üye
Ali objektif olarak 2 maç demişti hatta daha fazlası kabul edelim tff ve tahkimi hesaba katmamıştık.Sorun yok Çarşamba gecesi de böyle görmek isteriz sizleri :)

arslansem

arslansem

Üye
İnşallah inşallah.Bir yandan youtube falan açık olsun resim falan ekleyin bol bol ayrılmayın buralardan :ehe

cargo3230

cargo3230

Üye
önceki konunda 1 maça düştü demişsin sonraki konuda 2 maç :ehe

India

India

Üye
derbide elmander-baros oynar ozaman

greenmile

greenmile

Üye
İnşallah inşallah.Bir yandan youtube falan açık olsun resim falan ekleyin bol bol ayrılmayın buralardan :ehe

yenilirsek gerçekten sürpriz olur ama yenersek anormal bir durum olmaz bunu sende bende biliyoruz,o yüzden göreceğiz:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...