Tablet pc ile joikuspot'a bağlanma????

Sponsorlu Bağlantılar

celik1122

Üye
ben pirhana gps tab 7 inc tabletle joikospot 3.20 c6-01 bağlanıyorum sorunsuz

ortak bende de aynı tabletten var nokia 603 joki'nin tüm sürümünden denedim olmadı bulmadı bile sen nasıl yaptın anlatırmısın lütfen [email protected] mail.de atabilırsin

saner80

Üye
Ben cihazı rootladım, programları kurdum. Piranha tabletle (android 4.0.4 var) olmuyor. Nokia dan tiksindim artık, cihazın feriştahını çıkarsa almam artık...

candyboy60

candyboy60

Üye
S.a arkadaşlar joikospot ile baglanmıyor tabletler fakat android bir teleonun internet paylaşmndan bağlanıyor şimdi sizlrde android telefonm varsa neden tablet kullanayım die düşüne bilirsiniz ama en azından ekranı büyük , tablete bir telebayt harddisk takarak istediginiz kadar veri bulundura biliyorsunuz yanininda vs. Yani tablete telefon interneti kullanmak icin android telefonun i terneti paylasmasi gerekiyor benim bildigim ve kullandigim bu

alonewolf96

Üye
arkadaşlar bunun çözümü var çok basit yanliz tabletinızin rootlu olması lazım ve sistemde ufak bir değişiklik yapıyorsunuz wpa_supplicant dosyasıni değiştireceksiniz yapamayanlar mesaj atabilir

KARDEŞ BENDEDEE AYNI SORUN VAR.SÖYLERMİSİN NASIL YAPTIN.Nokia c6-01 var.Joıkuspot açıyorum tablet görmüyor.Söylermisin?

EnfalD

Üye
ya sayın admin ve sayın üyeler benim tabletim exper easy pad H7G rootlama nasıl oluyo rica etsem söylermisiniz telefonumda 5800 :)

Üst Alt