Tablet pc ile joikuspot'a bağlanma????

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar boşuna uğraşmayın eğer bağlanmıyorsa bu kullanmakta olduğunuz versiyon yada donanım ile alakalı ...

ngnrdm

Üye
Arkadaşlar boşuna uğraşmayın eğer bağlanmıyorsa bu kullanmakta olduğunuz versiyon yada donanım ile alakalı ...

serinaga bukadar kısa kesip konuyu atman şaşırtıcı .. çözüm yolları var biz çözüm arıyoruz çözüm odaklı yorum yapıcaksan ne alaa ama saçma yorum yapıcaksan k bakma pekte takmayız.

• Beğen
Tepkiler: saner80
vesbuci

vesbuci

Üye
arkadaşlar ben öncelikle nokia n97 ve laptopumdan connectify programıyla sorunsuz bir şekilde bağlanıyorum.
öncelikle cihaz rootlu olması gerek. Sırasıyla root explorer yardımıyla System/Bin/ klasörü altında orjinal wpa_suplicant dosyasının ismini değiştirelim yedekte kalsın sonuna bir harf ekleyin (wpa_suplicanta) falan olsun. Linkten indirdiğiniz dosyayı System/Bin/ içine kaydedin kapatıp çıkın cihazı yeniden başlatın çalışacaktır

casua1975

Üye
arkadaşlar merhaba bendede aynı sorun var n80 cep telefonumu joikuspotla modem haline getirip tabletten bağlanmayı denedim ama tablet ağı görmedi bende söylendiği gibi wpa_supplicant dosyasını değiştirmek için tableti root yaptım. Ama root yapmama rağmen dosyayı system klasörünün içine kopyalayamıyorum. Mevcut dosyanın adını değiştiremiyorum. Neyi yanlış yapıyorum acaba lütfen bi yardım..

casua1975

Üye
wpa_supplicant dosyasını değiştirdim ama yine görmedi hatta kablosuz ağ tarama kısmı hiç çalışmadı bile anladığım kadarıyla dosyayı tanımadı. orjinal dosyanın boyutu 594kb değiştirdiğim dosya 470kb her tablet için farklı olabiliyormuş galiba bu dosya volar tablet yada volar tablet klonu bir tablet bilgisayar için yazılmış wpa_supplicant dosyasını nerden bulurum acaba yardım edebilecek biri varmı? pls..

• Beğen
Tepkiler: saner80

casua1975

Üye
kimseden ses çıkmadı biraz zor bi soru oldu galiba :)

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
tableti root yapıp ad-hoc olarak iç ayarlarını değiştirnen lazım

TheCower

TheCower

Üye
bende root var o ayarları nasıl değiştiriyoruz?

casua1975

Üye
tabletim rootlu bana sadece işe yarar bi wpa_supplicant dosyası lazım

ngnrdm

Üye
arkadaslar tek bir cozum yolu var google android isletim sistmini guncelleyip ad hoc ozelligini ayarlara ekleyenekadar oda tablet pc rootlayip adhoc pro yukleme baskada bir cozum bulamadim ben 1 aylik atastirmam sonucu konusuyorum

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Kardes tabletimi rootlayamiyorum,Adhoc Switcher programi da root istiyor,yardim eder misiniz?

umuti1975

umuti1975

Üye
peki android telefondaki hotspot ozelligiyle internet tablet pc ile paylasilabilirmi

casua1975

Üye
zt180 adhoc switcher programını denedim bi işe yaramadı

saner80

Üye
arkadaslar tek bir cozum yolu var google android isletim sistmini guncelleyip ad hoc ozelligini ayarlara ekleyenekadar oda tablet pc rootlayip adhoc pro yukleme baskada bir cozum bulamadim ben 1 aylik atastirmam sonucu konusuyorum
ne biçim bir anlatım, biri tercüme edebilir mi?

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ben öncelikle nokia n97 ve laptopumdan connectify programıyla sorunsuz bir şekilde bağlanıyorum.
öncelikle cihaz rootlu olması gerek. Sırasıyla root explorer yardımıyla System/Bin/ klasörü altında orjinal wpa_suplicant dosyasının ismini değiştirelim yedekte kalsın sonuna bir harf ekleyin (wpa_suplicanta) falan olsun. Linkten indirdiğiniz dosyayı System/Bin/ içine kaydedin kapatıp çıkın cihazı yeniden başlatın çalışacaktır

Cihazımı root işlemi yapmadan "root explorer" uygulaması ile dediğin değişiklikleri yapabildim. Fakat wifi hiç çalışmadı bu uygulamadan sonra. wpa_suplicant dosyası tablette çalışmıyor sanırım.

casua1975

Üye
2 ay oldu hala tabletimi internete bağlayamadım joikuspot ile tableti telefonun internetine bağlayabilen varsa bi yardım etsin Allah rızası için.

askmilitani38

askmilitani38

Üye
2 ay oldu hala tabletimi internete bağlayamadım joikuspot ile tableti telefonun internetine bağlayabilen varsa bi yardım etsin Allah rızası için.

zt180 adhoc switcher programıyla bağlıyorum ben ama root gerekli,

casua1975

Üye
tabletim rootlu zaten zt180 adhoc switcher programını denedim olmadı. Wpa_supplicant.conf dosyasına komutlar ekledim olmadı. Wpa_supplicant dosyasını değiştirdim yine olmadı.

Üst Alt