Syrox Ve Diğer Tablet İçin Root Nasıl Atılır/Yapılır

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar Eğer Syrox Marka Ve Başka Marka Cihazınız Varsa Root Atmak İstiyorsanız Tam Aradığınız Yerdesiniz.2 Yöntem Var 1-PC, 2-Androidten Root Atma

(NOT: CİHAZINIZA BİRŞEY OLURSA BENİ VE MAXİCEP AİLESİNİ SORUMLU TUTMAYINIZ.ROOT CİHAZINIZI GARANTİ DIŞI YAPACAKTIR.)
PC İLE ROOT ATMA
-Öncelikle Cihazınızı USB İle PCye Baglayın.
-PCnizde Mobogenie Uygulaması Olsun. (Mobogenie Linki= Cihazınız Siteyi ve Uygulamayı Virüslü Görebilir Merak Etmeyin Ben Birkaç Defa İndirdim Birsorun Çıkmayacaktır.)
-USB İle Bagladıktan Sonra Araçlar Kısmından ''Tek Tık Root'a Tıklayın Bişey Dolacak Bekleyin.
-Orda "Root Now" Yeri Ve "Remove Root" Yeri Var Eğer Cihazınız Rootsuzsa "Root Now" Yerine Basın.
-Ve Cihazınız Rootlandı.
-Eğer Root Yapıp Kaldırmak İstiyor İseniz "Remove Root"Basın.
- BU KADAR

Androidten Root Atma
-Androidlerde Kingroot Adlı Uygulama Var Onu İndirin
-İndirdikten Sonra Orda Yuvarlak Yazı Var Ona Tıklayın Rootlansın

Yapamayanlar Yazsın

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt