Haber Symdroid Gelistirme Bitmis

Sponsorlu Bağlantılar

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
Symdroid Gelistirme Bitmis

alex bey ole diyor oyun uygulama falan onerin demishala video yok ama

burakkk97

Üye
Hy!I'm a hungarian teenager doing
parkour,dancing and devoloping for many
platform.

Macar bi ergenmiş bu Alex :D

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
aynen ya yapti mi yoksa bizi mi yiyo oda belli degilteenage alex

burakkk97

Üye
Bakalım hangisi :D

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
insallah yapmistir diyelim emre aktas da zaten bitirdi demisti gercek gibi duruyo ama iste:D

burakkk97

Üye
Benimki verimli olmaz zaten yararsa sana yarar :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Alex bizi trollüyorsa Macaristan'a çıkarma yaparız :ehe

• Beğen
Tepkiler: f299, Neagf, ellimin kori ve 2 diğerleri

Emre

Üye
insallah yapmistir diyelim emre aktas da zaten bitirdi demisti gercek gibi duruyo ama iste:D
ya hayır nokiadan Yardım istedi O da Baktı nokia bana yardım Ettmez Diye Simdi Hapı Yutu O kadar İnsan Var ne olacak Simdi ?

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
ya hayır nokiadan Yardım istedi O da Baktı nokia bana yardım Ettmez Diye Simdi Hapı Yutu O kadar İnsan Var ne olacak Simdi ?
valla kendi daha bitmeden duyurdu ben olsam en azinda 2-3 dandik bisiy yapana kadar yapiyorum bile demezdim.bakcaz artik ak mi kara miblogun developer kismina yeni bir co developer buldugunu yazmis hizlu bir sekilde calisip demo release yapacaklarmis en hizli seklide(cunku bu versiyondan demo bile cikmamis)

• Beğen
Tepkiler: blmadmemre

Emre

Üye
valla kendi daha bitmeden duyurdu ben olsam en azinda 2-3 dandik bisiy yapana kadar yapiyorum bile demezdim.bakcaz artik ak mi kara miblogun developer kismina yeni bir co developer buldugunu yazmis hizlu bir sekilde calisip demo release yapacaklarmis en hizli seklide(cunku bu versiyondan demo bile cikmamis)
14 yaşındaki Çocuk Ne anlar C++ dilinden Çok Merak ettim :D ;)

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
merak ya bnm o yaslardeyken bi arkadas ufak tefek seyler yaziodu .ama c++ mi falan hic bilmiom bu zor bir dil mi ki

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
bnm hic bilgim yok bu konularda ondan sordum

Emre

Üye
Kardeş Mustafa Abi'nin Dediği Gibi Uygulama Piyasada Olduğu Zaman Yapın Bu işi Simdi İnsanları kandırmaya Ne hacet Var

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
aceba sys/bin .exe dosyaları yerine ne koydu :hmmm
Alex bizi trollüyorsa Macaristan'a çıkarma yaparız :ehe
2. Kolorduya ne olur ne olmaz hazırlık laplarını emrettim :)yaplarını zonaamanlarda yazım hatasını çok yapmaya başladımson zamanılardayı blie yazamamışım :(

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
merak ya bnm o yaslardeyken bi arkadas ufak tefek seyler yaziodu .ama c++ mi falan hic bilmiom bu zor bir dil mi ki
Öğrenilmesi en kolay dil c dir c++ ve c# olarak ikiye ayrılır c# kalıplardan oluşur ezberledin mi çatır çatır dizer gidersin c++ biraz daha gayret gerektirir dahaişlevseldir bende biraz c biliyorum :)

marist

marist

Üye
Hiç beklentim yok bundan.

Emre

Üye
Symbian'ı Zaten Nokia Öldürdü
pek Birşey Çıkmaz Bu projeden
Adam Sonuçta Babasının Hayrına
yapmıyor Bu işi Alex Dedi Pek
fazla Yüksek Apk Açmıyor Dedi
Yani Çıksa'da Düşük Apk Açar Ancak.

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
Öğrenilmesi en kolay dil c dir c++ ve c# olarak ikiye ayrılır c# kalıplardan oluşur ezberledin mi çatır çatır dizer gidersin c++ biraz daha gayret gerektirir dahaişlevseldir bende biraz c biliyorum :)
symbian bu dili mi kullaniyor peki ?
Symbian'ı Zaten Nokia Öldürdü
pek Birşey Çıkmaz Bu projeden
Adam Sonuçta Babasının Hayrına
yapmıyor Bu işi Alex Dedi Pek
fazla Yüksek Apk Açmıyor Dedi
Yani Çıksa'da Düşük Apk Açar Ancak.
olsun ya ppsspp de oyle idi ilk basta fakat simdi cok iyi bazi oyunlarda yine lag oluyo fakat bugun monster jam oyununu oynadim cok az kasio rahat oynaniyooyun hem 3d hemde araba giderken toz cikario falan 200mb

fatih54102

fatih54102

Üye
ya cahil sürüsü toplanmış bilmemek değil öğrenmemek ayıp yıl olmuş 2013 hala c mi c++ mi symdroid çıkacak mı tartışması yapıyorsunuz. siteye girip incelerseniz zaten aptalın tekinin insanları kandırmak için uğraştığını anlarsınız. bak Ppsspp, adamlar çok güzel çalışıyorlar bağış bile yapardım kredi kartı olsa.:D site isminden bile fake olduğu anlaşılıyor yahu

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve RetaXter

Üst Alt