Symbian'a veda

Sponsorlu Bağlantılar

cesur5534

Üye
Niye ki gayet güzel uygulama zengin ne ararsan var ne alabilirdim başka sizce

zombaka

zombaka

Üye
böyle giderse tek kalcam

abandonware

abandonware

Üye
Niye ki gayet güzel uygulama zengin ne ararsan var ne alabilirdim başka sizce
yazık etmişsin dedim ama tercih meselesi sonuçta.. içinize sinen herhangi bir cihaz satın alabilirdiniz, ben tercihimi HTC One M8'den yana kullandım şahsen. Kendim için konuşacak olursam, iphone'un kamerası biraz kalitesiz gibi ekranı ise çok küçük, oyun oynaken cihazı gözüme sokmak zorumda kalıyorum ben apple cihazlarında. tabi dediğim gibi tercih meselesi..
böyle giderse tek kalcam
hayırlısı be gülüm :hoba:

abandonware

abandonware

Üye
@cesur5534 yaklaşık 1 saat önce yazdığım cevapta (bu konunun 24. mesajı) iphone'dan bahsetmiştim.. şimdi farkediyorum ben 5s'i s5 okudum, karışıklık oldu, iphone hakkında yorum yaptım, pardon. s5 performans olarak güzel cihaz ama paranı yazık etmişsin dememdeki sebep, s5'in plastik kasaya sahip olması.

cesur5534

Üye
Plastik olmasının sebebi bir çok sensör var üzerinde ve çelik kasada sensörler etkileniyormuş

abandonware

abandonware

Üye
Plastik olmasının sebebi bir çok sensör var üzerinde ve çelik kasada sensörler etkileniyormuş
sensörün çevresini plastik ile sarsan (bknz htc one m8 arka kameralar, nexus 5 arka kamera) olay çözülür diye düşünüyorum

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
S5 hafifletilmis touchwiz arayüzüne rağmen hala yazılım olarak geride içindeki donanıma laf yok.Birde htc nin blinkfeed gibi bişey yapmışlar rezalet otobüs bekler gibi bekliyosun :) Güle güle kullan :)

• Beğen
Tepkiler: abandonware

Üst Alt