Symbian'a veda

Sponsorlu Bağlantılar

ılgınbursa

Üye
    Konu Sahibi
Symbian'a veda
Arkadaşlar pazar günü lys nin bitmesiyle pazartesi günü lg g2 aldım ve artık bende akıllı telefon kullanıcıları yerine geçtim burada symbian bitmesin ölmesin diye ellerinden geldikçe çalışan herkese çok teşekkürler. Kendine iyi bak symbian :bye:
artık Android Os bölümünde olurum kendinize iyi bakın:bye2:

fatih54102

fatih54102

Üye
Hayırlı olsun. G2 güzel bir telefondur. 3 yıl rahat kullanırsın.

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşlar pazar günü lys nin bitmesiyle pazartesi günü lg g2 aldım ve artık bende akıllı telefon kullanıcıları yerine geçtim burada symbian bitmesin ölmesin diye ellerinden geldikçe çalışan herkese çok teşekkürler. Kendine iyi bak symbian :bye:
artık Android Os bölümünde olurum kendinize iyi bakın:bye2:
hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

cesur5534

Üye
Bir veda da benden dün S5 aldım. lanet olsun nokia ya Allah belasını versin. 701 vardı 3 yıl kullandım.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve RetaXter
fatih54102

fatih54102

Üye
Bir veda da benden dün S5 aldım. lanet olsun nokia ya Allah belasını versin. 701 vardı 3 yıl kullandım.
Hayırlı olsun güzel telefondur.
Ama bu durumda Nokia yerine Microsoft a bela okumak daha mantıklı olur.

• Beğen
Tepkiler: cesur5534
cyborg78

cyborg78

Üye
symbian candır, en kolay kullanılan uygulama efsane'ler ölmez
şimdikiler onun torunları ;)

MaxWheel

MaxWheel

Üye
Geçen gün bir veda da benden geldi 603 ümü düşürdüm ve paramparça oldu :D bu vakitten sonra da yine symbian almıcam Ama symbian Efsanedir!

cesur5534

Üye
Hayırlı olsun güzel telefondur.
8
Ama bu durumda Nokia yerine Microsoft a bela okumak daha mantıklı olur.
aynen doğru nokia nin suçu yok ama nokia onun elinde. Dolayısıyla dediklerimi ona ulaştı.

flunight

Üye
hayirli olsun.android harika uygulama oyun ne ararsan var.ayri bir dunya:)))

lazye

lazye

Üye
hayırlı olsun darısı bizim başımıza inşallah :)

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
hayırlı olsun kardeşim.Bende bugün(6 aydır beklediğim gün) Lumia 1020 aldım :) ama N8'i satmak zorunda kalacağım :( hala taş gibi çalışıyor.ama emin olun N8 daha kaliteli çekiyor fotolari.41mp yalanmis :)

cyborg78

cyborg78

Üye
hayırlı olsun kardeşim.Bende bugün(6 aydır beklediğim gün) Lumia 1020 aldım :) ama N8'i satmak zorunda kalacağım :( hala taş gibi çalışıyor.ama emin olun N8 daha kaliteli çekiyor fotolari.41mp yalanmis :)
Lumia'da hdmı çıkışı yok yalnız, istersen bida düşün n8 için:)
gerçi film video falan çekmiyorsan sen bilirsin yinede, hayırlı olsun bu arada :oke:

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
hdmi'li tv yok zaten evde :D

cyborg78

cyborg78

Üye
olsun ilerde aldığın zaman takar bakarsın, hem usb'ye resimleri videoları kaydetmen kolay n8'den :)
tabi karar senin, 1020 güzel yinede, nede olsa 41 mp havası var :D

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
olsun ilerde aldığın zaman takar bakarsın, hem usb'ye resimleri videoları kaydetmen kolay n8'den :)
tabi karar senin, 1020 güzel yinede, nede olsa 41 mp havası var :D
41'in adı var sadece.tabi havası da :) zamanla alışırz artık :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hayırlı olsun ilk Androidin nexus olsaydı daha iyi olurdu fakat g2 de güzel telefondur :oke:

xmustx

xmustx

Üye
Güle güle kullanın

MaxWheel

MaxWheel

Üye
Benden de weda geld i :-( son sefer bayağı düştü param parça.oldu yeni telefon xperia sola

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Herkese hayırlı olsun.

Üst Alt