symbian telefonu olan birisi ile takas yapmak istiyorm. takas edilecek telefon Android

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
symbian telefonu olan birisi ile takas yapmak istiyorm. takas edilecek telefon Android
iyi günler. 4ay önce Nokia n70 ve n 95ten Androide terfi ettim. ilk bir zamanlar yabancılık çektim ama sonradan alıştım. gerçi yine Androidin birçok terimine yabancıyım (root, s-off, overlock..vb ). Androidten tekrar symbian a geçmeyi düşünüyorum. geçmemin nedeni Androidi beğenmemem değil. sadece ben pek oyun oynamam. uygulamalar a pek takılmam. çoğunlukla mesaj ve internet te sörf.

eğer düşünen birisi varsa takas edebilirim.

benim tel htc wildfire s. 4ay önce vatan bilgisayardan aldım. daha 18ay garantisi durmakta. faturası kutusu herşeyi mevcut.

htc wildfire s i bilmeyenler için birkaç özelliğini sayayım;

mesela; need for speed, asphalt 3-4 FIFA 2012 telefonumda gangster
miami,pes2011,racing thunder lite,angry
bird,nova,real football 2011,my paper
plane,turbo fly 3,ganster1,counter
strike var hepsinide fevkaladenin
fevkiğinde oynatıyor sadece gangster
miami de biraz kasıyor o da 30 dk. de 1
kereliğine mahsus 1 dakika donarak
oynuyo sonra düzeliyor

flash player sayesinde internette hemen hemen istediğiniz siteden video- film izleyebilirsiniz.

digital pusulası sayesinde sansür uygulamaları çalıştırabilirsiniz. ( kible yönü bulma gibi )

ve daha birçok özellik.

camerasi 5 megapixel. flashli. flash i ayrıyeten el feneri olarak kullanabilirsiniz.

tekliflerinizi bekliyorum:)

hayırlı forumlar

• Beğen
Tepkiler: noss_bar

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
nokia c3 takas edelim çok istersen

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
symbian derken hangi telefonları kabul ediyorsun açıkça belirtmelisin ona göre beklentilerine göre üyeler öneride bulunsun bu arada htc yi kaça aldın

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
symbian derken hangi telefonları kabul ediyorsun açıkça belirtmelisin ona göre beklentilerine göre üyeler öneride bulunsun bu arada htc yi kaça aldın

haklısınız. Nokia 603-700-701 n97 gibi cihazlar olabilir.

pRime.

pRime.

Üye
en fazla c6-01 veya 603 ile takas edebilirsin.

MaxipmaN

Üye
sen htc de asphalt 3-4 mü oyuyon?

oguzhangul32

Üye
c6 01 ?

yeauw

yeauw

Üye
bence takas etme internette video izleyemessn symbianda
ama takas edeceksende sen bilin .D
c601 603 e göre sağlam ve dediğin gibi sadece mesaj fln yazacaksan c6 01 derim çok sağlam :D kamera olarakda 603 den iyi

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
bence takas etme internette video izleyemessn symbianda
ama takas edeceksende sen bilin .D
c601 603 e göre sağlam ve dediğin gibi sadece mesaj fln yazacaksan c6 01 derim çok sağlam :D kamera olarakda 603 den iyi

evet onu biliyorum internet için flash desteği yokmuş. öneriniz için teşekkürler. yani c6 01 603ten daha mi iyi ? ama sanırsam donanım bakımından 603 daha güçlü

yeauw

yeauw

Üye
evet aynen 603 güçlü ama c6 01 çok daha sağlam kamera olarakda iyi ama güncelleme almayacak c6 01

furkan5800

furkan5800

Üye
Galaxy Pocket olmazmı :D Androide android maksat iyilik yapmak sevap point kazanmak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt