Symbian OS9 Programları Sertifikalama İşlemi (Yeni-Maxicep Farkıyla)

Sponsorlu Bağlantılar

Cpt_Kurt

Üye
Bende dün bi yerde okudum ingiltere saati ile pazartesi ve cuma günleri saat 09-15 arası veriyormuş normal üyelere cuma gününü bekliyorum üye oldum inşallah öyledir.
Bilgi icin tessekürler.O zaman Cuma günü bi bakalim olacak mi?insallah olur.Sagolasin tekrar

--------------- Ekleme ---------------

Emeğinize sağlık. Hep aynı model cihazı kullanmıyorum her farklı imei için yeni sertifikamı almak gerekiyor.
Evet arkadasim malesef imei degisti mi iste degisiyor.imei ler farkli oldumu olmuyor yoksa sorun olmaz.Benim bir arkadas sertikalatmisti programi ben de denedim olmadi.imei ayni olacak sertifikayla.

fatih findik

Üye
sağol dostum be.bu kadar güzel mi açıklanır.süpersin

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Rica Ederim.

Ancak sitenin bu kadar zorluk çıkarmasına üzüldüm, 100 lerce kişiye sertifika olusturup göndermistim ancak bu tip sorunlardan dolayı artık uraşmıyor ve ilgilenmiyorum tabiki.

İlk mesajda da yazdıgım gibi, artık bir sekilde kişi kaydolup, sitede sertifika yapma açıldıgı zaman hemen sertifikasını alacak baska yolu da yok gibi görünüyor .

dewil_man

Üye
arkadaşlar Ben KoNuYu Anldım BoşUna zahmet edıp proyu krmaya calısmayın.cunkı proyu onaylayacak sıte uye kabul etmıyor(sıteye uye olamıyorsunuz) baskaları sızın adınıza yapmak zorunda yapan kısıye e mail kodunuzu fln yolluyorsunuz o sıze alıyor yanı sıteye onceden uye olmak sarttı:stren kactı Uye almıor bu sıte.......

delitayksk

Üye
nereye mail atmak gerekiyor peki?dewil man?

delitayksk

Üye
ben siteye üyeyim zatende
request yaptıgımda asagımdaki hatayı veriyor..

Your request has failed. Reason:
-Developer Certificates will be ENABLED for users who have a Publisher ID ONLY
-ONLY if you used a Publisher ID to create a .csr file with the DevCertCreate tool will you be able to use Open Signed Offline to create a Developer Certificate.
-Developer Certificates are currently DISABLED for users without a Publisher ID. Users who DO NOT have a Publisher ID CANNOT request Developer Certificates or use Open Signed Offline.
-If you have recently obtained a Publisher ID and are unable to create a Developer Certificate using Open Signed Offline please request support through the Symbian Signed forum on the Symbian Developer Network

harunfe

Üye
arkadaslar site artık cer dosyası vermiyor ancak online olarakistediğiniz programları sertifalandırabiliyorsunuzu( tabi üye olmak sartıyla)... nokmate,rotateme gibi programlardada malesef email hatası veriyor ama diğer programlarda(shutup, MovingBall_Example.sisx ShakeMe_Alpha2 , accelerinvaders , irRemote , RockN Scroll .....gibi programları istediğiniz zaman istediğiniz saatte sertifikalandırabilirsiniz...meselo nokmate ve rotateme gibi sensör programlarını telefonuna çok yüklemek isteyen arkadaslar rockn scroll u seritifikalandırıp cebine yükleyebilirler bu program nokmate ve rotateme programının birlesmis halidir bu programların hepsini ben 15 dakikada sertifikalandırıp cebime yükledim hepside çok eğlenceli programlar tavsiye ederim..bunları yazıyorum çünkü bende sizin gibi saatlerce gecelerce symbian signed sitesinde nöbet tuttum..sizde bu programların tadını çıkartın arkadaslar..bu arada "negative " arkadasımada çook tsk ederim o olmasaydı tüm bu konulardan habersiz oluruduk..hepinize iyi forumlar arkadaslar

FlipSilent programıda sertifikalandırılabielen proğramlar arasında (telefonu çalarken çevir sesisz olsun yada alarmı kapatmak için yada ertelemek için telefonu ters çevir ertelensin yada kapansın ...süper sensör programlarından bir tanesi

delitayksk

Üye
peki online olarak nasıl sertifikalandıracağız?yapan arkadaşlar işlen sırasını aktarabilir mi acaba?

pitbull_love

pitbull_love

Üye
peki online olarak nasıl sertifikalandıracağız?yapan arkadaşlar işlen sırasını aktarabilir mi acaba?

anasayfada aşağıda resimdeki link i tıklayın

dahasonra açılan sayfada yapacaklarınızı aşağıdaki resimde anlattım ama her programı imzalamıyor denemeniz lazım bazı programlarda email hatası veriyor.

ve imzalanmış pro nun download link i email adresinize geliyor kolay gelsin.

CaNNiSaR

CaNNiSaR

Üye
FAILURE: Submitted .sis file uses a UID that is not allocated to the account holder matching this email address (0xff00c3da 0x2000c3da 0x200015b4 )

Dediklerini aynen yaptım bu şekilde yazı çıkıyor neden acaba

pitbull_love

pitbull_love

Üye
FAILURE: Submitted .sis file uses a UID that is not allocated to the account holder matching this email address (0xff00c3da 0x2000c3da 0x200015b4 )

Dediklerini aynen yaptım bu şekilde yazı çıkıyor neden acaba

hocam imzalamaya çalıştığın programla alakalı bir sorun her programı imzalıyamıyorsun bu yontemle istersen denemek için bu pro yu indir imzala çalışıyor ben imzalıyorum sürekli.

bu nu imzalamayı dene ornek olarak
http://www.maxicep.com/symbian-9-1-.../real-vista-desktop-v1-0-unsigned-104847.html

osqurx

osqurx

Üye
kardeş ellerine sağlık çok uğraşmışssın ama süper bişi yapmışssın helal sana

arkadaşım ben siteye üye olamıyorum active odu yazıorum gereken bilgileri dolduruyorum ama bi türlü olmuyo nedn olabili şu hatayı yazıoo
Legal agreement must be accepted

pitbull_love

pitbull_love

Üye
kardeş ellerine sağlık çok uğraşmışssın ama süper bişi yapmışssın helal sana

arkadaşım ben siteye üye olamıyorum active odu yazıorum gereken bilgileri dolduruyorum ama bi türlü olmuyo nedn olabili şu hatayı yazıoo
Legal agreement must be accepted

en alttaki sozleşmeyi kabul ediyorum kutucuğunu tıklıyormusun arkadaşım.

osqurx

osqurx

Üye
ewette en altta deil güvenlik kodunun altında bi kutu var onu tıklıyorum olmuyo bi türlü dün sabah 5e kadar uraştım kalktım kahvaltı yapmadan gene geçtim pc başına ama bi türlü başarılı olamadım:):)

pitbull_love

pitbull_love

Üye
rotate me tarzı programlarda hata weriyor bu sanırım programların yasalara uygunluğu ile alakalı bir durum "rockn scroll" indirip denermisin sanırım sensor programlarını imzalamaya çalışıyorsun rockn scroll sorunsuz imzalanıyor ve N95 için mukemmel bir pgorram olduğunu biliyorum.

sitede sing in oluyormusun sitede kayıtlı olan mail adresini mi yazıyorsun bir sorun olacağını düşünemiyorum çünkü benim imzaladığım pro lar mail adresime geliyor.

bakın arkadaşlar resimlerle görün nasıl olduğunu

evet pgorramı yolladık işlem tamam olduğunu aşağıdaki sayfa gelince anlıyoruz.

ve mutlu son mail adresimize gelen confirme linkkini tıklıyıp confirm ediyoruz ve 1 dakida sonra mail adresimizde programın download linki geliyor kolay gelsin.

CaNNiSaR

CaNNiSaR

Üye
Real Vista Desktop v1.0 Unsigned

Bu proyu telefonuma yükledim bende flashget vardı onu yüklemedim RealVista Desktop v1.0 EN.swf Dosyasını data other klasörüne attım flasgette gördüm açmadı bozuk dosya dedi

djchetinn

Üye
ben anlamadım :(

kelt

Üye
publisher name olmadigi icin kayit olamasiniz diyor arkadaslar yardimlariniz rica ediyorum nasil yapabilirim bu isi

Üst Alt