Symbian OS9 Programları Sertifikalama İşlemi (Yeni-Maxicep Farkıyla)

Sponsorlu Bağlantılar

guneyasin

Üye
Arkadaşlar olmasına olur yaparım elbette ama nasıl yaparım nasıl olur etiğe aykırımıdır değilmidir yasalmıdır bilmiyorum ve kendimide sizleride zor a sokmak istemiyorum

omer3

Üye
Arkadaşlar olmasına olur yaparım elbette ama nasıl yaparım nasıl olur etiğe aykırımıdır değilmidir yasalmıdır bilmiyorum ve kendimide sizleride zor a sokmak istemiyorum

symbiansigned.com gibi bizi uğraştıracaksan hiç yapma tşkler şimdiden hayırlı olsun:D:D

harunfe

Üye
ya bu cebi aldığımda ne kadar sevinmistim..ama bu sertifika olaylarından sonra telefonu elime bile almak istemiyorum..bunların yapacağı sertifika olayınada lanet olsun.bundan sonra ben kendi adıma nokiayı boykot edeceğim..nokia sitesine sikayet mailleri yazacağım ve tüm çevreme nokiayı kötüleyeceğim..yaptıkları hem ayık hem insafsızlık..tüm dünya ben dahil çıldırmıs gibi sertifika almaya çalısıyor.ama minicik bi site tüm bu dev kalabalığa hizmet vermeye çalısıyor..ben gerçekten artık nokiadanda bu signed olaylarındanda nefret ediorum..ve bunu sikayet olarak hergün nokia sitesine yazacağım..benim n95 telefonum var ve bilgisayar gibi ve ben bunu neden istediğim programlarla donatamıyor neden bu sertifikalandırmayı rant haline getirmisler..insanları mağdur etmekten baska bisey değil.nelse arkadaslar iyi forumlar

omer3

Üye
TAMAM UĞRAŞMA O ZAMAN KARDEŞ !!!

guneyasin kusura bakma kırdıysam seni sadece espiri yaptım arkadaşım o siteden nasıl publisher id aldın ben bulamadım bende alacamda söyleyebilirmisin kredi kardı olmadan üye olabilirmiyiz:):)

birde arkadaşlar bugün antebin bütün telefoncularını gezdim daha sertifikanın ne olduğunu bilmiyorlar ne yapacaz bilmiyorum ama 200$ vermeyi düşünüyorum ne yapayım başka çaresi yok.

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
Sanırım bende 200$ wericem arkadaslar kafam cok bozuldu yaa bu siteyi 10 dakkada bir kontrol etmekden sıkıldım düşünüyorum acaba wersemmi 200$ cok fazla yaa tek telefonum olsa bu kadar parayı wermem ama şuan 4 tane telefonum war

ertanju

Üye
Siteye bi türlü kayıt olamıyorum.becerebilenler nasıl yaptığını kısaca bahsedebiler mi? aktivasyon kodunu yazıorm boşlukları doldururm ama resgistre basınca eksik yer var die kabul etmio.

omer3

Üye
Siteye bi türlü kayıt olamıyorum.becerebilenler nasıl yaptığını kısaca bahsedebiler mi? aktivasyon kodunu yazıorm boşlukları doldururm ama resgistre basınca eksik yer var die kabul etmio.

arkadaşım o siteye üye olman birşey ifade etmiyor open signed online den 24 saat sertifikalandırma yapılıyor ama ben 3 günden beri hiç yapamadım publisher id alman gerekiyor.:(

guneyasin

Üye
guneyasin kusura bakma kırdıysam seni sadece espiri yaptım arkadaşım o siteden nasıl publisher id aldın ben bulamadım bende alacamda söyleyebilirmisin kredi kardı olmadan üye olabilirmiyiz:):)

birde arkadaşlar bugün antebin bütün telefoncularını gezdim daha sertifikanın ne olduğunu bilmiyorlar ne yapacaz bilmiyorum ama 200$ vermeyi düşünüyorum ne yapayım başka çaresi yok.

ARKADAŞIM ÖNEMLİ DEĞİL TCT CONTENT ID'S E GİRİYORSUN ÖNCE SONRA OARDAN
Please note that you must purchase a TCT Publisher Id before using Express Signed, you can purchas one . HERE TEIKLA YENİ PENCERE AÇILACAK GELEN PENCEREDE ADIMLARI İZLE OK YAPAMAZSAN YAZ BANA BEN BURDAYIM OK KOLAY GELSİN BİLGİ VER BANA MERAK EDERİM :d

omer3

Üye
The credit card transaction could not be processed successfully, because the card verification number is not correct.

böyle bir hata veriyor guneyasin üyelik alamadım daha sen nasıl yaptın bekliyorum abi.:vur

t_bolt

Üye
321webmaster.com dan alınan mail adresini kabul ediyor.
teşekkürler. maili kabul ediyo. ama yine üyelik işlemleri sırasında hata veriyo. şu an sitede bedava signed yapma işlemi sunuyolar ama o sistemde çalışmıyo. bu ne biçim bi site ya. ya işi tam yap yada yapma :vur

aliucgul

Üye
The credit card transaction could not be processed successfully, because the card verification number is not correct.

böyle bir hata veriyor guneyasin üyelik alamadım daha sen nasıl yaptın bekliyorum abi.:vur

sen publisher id mi alıyosun simdi?

lostim

Üye
1 certifika olmuşş 20 $ Yaşanmaz artık bu şehirde (köye gidip inek satın alıp süt sağıp peynir yapıp yemek daha kolay)

redwhite

redwhite

Üye
ARKADAŞIM ÖNEMLİ DEĞİL TCT CONTENT ID'S E GİRİYORSUN ÖNCE SONRA OARDAN
Please note that you must purchase a TCT Publisher Id before using Express Signed, you can purchas one . HERE TEIKLA YENİ PENCERE AÇILACAK GELEN PENCEREDE ADIMLARI İZLE OK YAPAMAZSAN YAZ BANA BEN BURDAYIM OK KOLAY GELSİN BİLGİ VER BANA MERAK EDERİM :d

Selam Dostlar...Linkteki bilgilerden anladığım kadarı ile kurumlar düşünülerek 200$ fiyat konulmuş.Sanırım aracılar vasıtası ile (her pro için küçük bedeller ödeyerek )sertifika satmayı düşünmüşler.Ben,bekle-gör derim.

guneyasin

Üye

Başka bi kartla dene arkadaşım muhtemelen yurt dışı harcama yapamıyorsun o kartla yada ytl dışında bi harcama yapamıyorsun bende de ilk denememde böle bi hata verdi sonra başka kartla denedim oldu bankayla irtibata geç yardımcı olurlar olay bankayla ilgili sanırım..:oke:ya benim kullanıcı adımdan sonra @winli..... ok anladın sen onuuuuu gel oraya

omer3

Üye
1 certifika olmuşş 20 $ Yaşanmaz artık bu şehirde (köye gidip inek satın alıp süt sağıp peynir yapıp yemek daha kolay)

arkadaşım 1 sertifika almak 20$ mı anlamadın öyle birşey varmı?:utan

--------------- Ekleme ---------------

ya benim kullanıcı adımdan sonra @winli..... ok anladın sen onuuuuu gel oraya guneyasin ne demek istedin anlamadım?

guneyasin

Üye
arkadaşım 1 sertifika almak 20$ mı anlamadın öyle birşey varmı?:utan

--------------- Ekleme ---------------

ya benim kullanıcı adımdan sonra @winli..... ok anladın sen onuuuuu gel oraya guneyasin ne demek istedin anlamadım?

adresimi verdim sana açık yazamadım yasak die ok kullanıcıadım@wind... anladınmı orda anlatırım

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
cok saçma bi iş yaaa nsı olucak bilmiyorum siteyi takip edenler lütfen bilgi wersinlerr..

papi11

Üye
artık symbianlı nokiaların bir cazibesi kalmadı. en iyisi protesto edip başka bi marka almak. onlar sertifika satmaya devam etsinler.

Üst Alt