Symbian OS9 Programları Sertifikalama İşlemi (Yeni-Maxicep Farkıyla)

Sponsorlu Bağlantılar

halit33

Üye
arkadaşlar bende bişey anlamadım bu işten valla. ne dedilerse , ne gösterdilerse yaptım fakat sitede request tıkladıgımda "Your request has failed. Reason:
- Developer Certificates will be ENABLED for users who have a Publisher ID ONLY. (during GMT office hours)
- ONLY if you used a Publisher ID to create a .csr file with the DevCertCreate tool will you be able to use Open Signed Offline to create a Developer Certificate.
- Developer Certificates are currently DISABLED for users without a Publisher ID. Users who DO NOT have a Publisher ID CANNOT request Developer Certificates or use Open Signed Offline.
- Open Signed Online and Offline for users without a Publisher ID will NOT be available temporarily, an update will be provided during Week beginning 25th Feb
- If you have recently obtained a Publisher ID and are unable to create a Developer Certificate using Open Signed Offline please request support through the Symbian Signed forum on the Symbian Developer Network
" bu mesajı veriyor. anlayan , yaptım diyenler yardımcı olsunlar lütfen. güzel bi telefon bulduk fakat program bulamadık. Şimdiden teşekkür eder acele cvp beklerim.

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
arkadasım 31 sayfalık yorum warr gördüysen bi bakıwer bi zahmet bee anlarsın o zaman nedenini yanlış anlama millet aynı şeyleri sayıklamaktan kafayı yedi

shlapsh

Üye
slm arkadaslar sitedde yenı bısey cıkmıs ve online sertifika işlemi yapıyor ve verdıklerı tabloya gorede publısher id istedmıyor sanırım ama online sertifika yaparkende hata verıyor bununla ılgılı bır bılgısı olan varmı acaba ?

aliucgul

Üye
evt online veriyo sen proyu yolluyosun onlar cerleyip veriyolar ama ben su ana kadar yapamadım hic bi dosyayı kabul etmiyor.Hata bu

FAILURE: Submitted .sis file uses uses capabilites that were not selected
FAILURE: Submitted .sis file uses a UID that is not allocated to the account holder matching this email address (0xff00c3da 0x2000c3da 0x200015b4 )

ahmetsoul

ahmetsoul

Üye
ya bu cebi aldığımda ne kadar sevinmistim..ama bu sertifika olaylarından sonra telefonu elime bile almak istemiyorum..bunların yapacağı sertifika olayınada lanet olsun.bundan sonra ben kendi adıma nokiayı boykot edeceğim..nokia sitesine sikayet mailleri yazacağım ve tüm çevreme nokiayı kötüleyeceğim..yaptıkları hem ayık hem insafsızlık..tüm dünya ben dahil çıldırmıs gibi sertifika almaya çalısıyor.ama minicik bi site tüm bu dev kalabalığa hizmet vermeye çalısıyor..ben gerçekten artık nokiadanda bu signed olaylarındanda nefret ediorum..ve bunu sikayet olarak hergün nokia sitesine yazacağım..benim n95 telefonum var ve bilgisayar gibi ve ben bunu neden istediğim programlarla donatamıyor neden bu sertifikalandırmayı rant haline getirmisler..insanları mağdur etmekten baska bisey değil.nelse arkadaslar iyi forumlar

o zaman gideceksin programlarin kirilmis halini almaadn parayi bayilacaksin.bunda nokianin sucu yok.nokia teli uretiyo.sen git program ureticilerine `aylarca ugrasarak yaptiginiz programlari bana bedava verin` de o zman derdine belki derman bulursun:naughty:

guneyasin

Üye
Arkadaşla UID hatası şifreli yada içinde kendi imzası olan pro lardır o proları imzalamıyor ve by samir prolarını imzalamıyor şimdilik keşfettiğim bunlar başka prolarda sorun çıkmıyor deneyin görün bende 200 $ verdiğim halde 5 adet cer alabildim şu an bana dahi vermiyo bu adamlar...

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
guneyasin kardeşim bana 1 tane cer dosyası alabilirmisin csr hazır benim sana yollıyım bu kıyagı yaparsan cok sewinirim karşılıgını alırsın kardeşim;)

ArAp-YMN

ArAp-YMN

Üye
"Your email has address has been rejected as we do not accept registrations from publicly available email domains (e.g. gmail, yahoo, hotmail etc)."

[email protected] adlı e-posta adresimi kullnarak kayıt olmayı denedim ama @ttnet uzantısı @ttmail.com olduğu için kabul etmior.. =( :(

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
ick.net adresini dene kardeşim

bakteris

bakteris

Üye
Aman kaLsın sertifika mertifika istemiyorum bugün onun yüzünden telefonu kaptırdım ALLah tan yerini tespit ettiler 2gb hafıza kartını satmışlar o gitti Ama ya telide satsalardı ??? istemiyor cer fln...

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Geçmiş olsun ya bakteris. Bende vazgeçtim uğraşmıyorum yeter beah. Benim w580i'm de ne güzel ivme ölçer programları kendinden yüklü shake control,adım sayar felan birde para verecem n95'ime yüklemek için oooo Nokia işte pazarlama pazarlama pazarlama.

bias

bias

Üye
çok sağol arkadaşım emegine saglık

marten1907

Üye
ttmaili denedim olmuyor ne yazıkki :agla

ahmetbektas06

Üye
imei versem bir arkadas yapsa olmazmı nereden kim yardımcı olur acaba

--------------- Ekleme ---------------

kimse olmaz heralde yinede sagolun

CaNNiSaR

CaNNiSaR

Üye
Sertifika işi sakata bindi bundan sonra ne olur bilinmez

tesadüf05

tesadüf05

Üye
arkadaşım site ye üye oldum dediğin gibi Open Signed > Request sekmelerine tıkladım ama o resimde gösterdiğin şeyler çıkmadı neden yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Cpt_Kurt

Üye
Ben yazilari aynen uygulamaya kalktim yalniz bir sorun var artik sybian sitesinde bu sertifikayi herkese yaptirmiyorlarmis.Publisher ID mi gerekliymis bende pek anlamadim.ingilizcem cok fazla kuvvetli degil.Ama su kesin ki artik kolay bir sekilde kayit ol, dosyayi yükle geri cek bu devir kapanmis herkese.Telefona bi navigasyon programi atalim dedik olmadi.Aciklamada hicbir sorun yok gayet güzel bir calisma emek gösteren arkadasa cok tessekürler.Baska yol bulmak gerekiyor artik.Bilgisi olan veya bu Publisher ID limi ne olan bir arkadas veya arkadaslar varsa lütfen yardimci olsunlar.Tessekürler

tesadüf05

tesadüf05

Üye
Ben yazilari aynen uygulamaya kalktim yalniz bir sorun var artik sybian sitesinde bu sertifikayi herkese yaptirmiyorlarmis.Publisher ID mi gerekliymis bende pek anlamadim.ingilizcem cok fazla kuvvetli degil.Ama su kesin ki artik kolay bir sekilde kayit ol, dosyayi yükle geri cek bu devir kapanmis herkese.Telefona bi navigasyon programi atalim dedik olmadi.Aciklamada hicbir sorun yok gayet güzel bir calisma emek gösteren arkadasa cok tessekürler.Baska yol bulmak gerekiyor artik.Bilgisi olan veya bu Publisher ID limi ne olan bir arkadas veya arkadaslar varsa lütfen yardimci olsunlar.Tessekürler

Bende dün bi yerde okudum ingiltere saati ile pazartesi ve cuma günleri saat 09-15 arası veriyormuş normal üyelere cuma gününü bekliyorum üye oldum inşallah öyledir.

dostlara

Üye
Emeğinize sağlık. Hep aynı model cihazı kullanmıyorum her farklı imei için yeni sertifikamı almak gerekiyor.

Üst Alt