Symbian mı Android mi??

Sponsorlu Bağlantılar

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Andoroid gercekden cok guzel tek eksigi yada ben bulamadim smybian gibi bir vidio duzenleme programi yok

google amcada arat bulamassan belkide yoktur.Android Kullanmadım Yorum yapamıcam

Samet.25

Android

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Symbian mi oda kim :D kardes bitti Symbian işletim sistemi herkes Windows android IOS kullanıyo :thumbup::D

Sniper0200

Sniper0200

Üye
600den aşağı androidler symbiana göre düşük ama 700ve üstü androidler symbiandan iyi

BYFECI

BYFECI

Üye
bana gore symbian

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
600den aşağı androidler symbiana göre düşük ama 700ve üstü androidler symbiandan iyi

yani paraya gore muamele paran varsa androidin kıralı senin paran yoksa androidin soytarısı senin symbiyanda oylemi 50 :tl: aldığın tel bile androidin soytarısından iyidir. Hele paran varsa androidin kıralı bile eline su dokemez hemde androidli telin yarı fiyatına abartısız en az 3 seneye yakın guncelleme bile yapılmadığı halde halen kendinden soz ettiriyor. Ben 6630 kullanıyorum. En son guncelleme tarihi 2006 yani 7 yıldır guncelleme yapılmadığı halde halen coğu teli cebinden cıkartır. 2006 dan sonra guncellenmiyor. Urasılmıyor veya gerek duymuyorlar. :d:

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
imkanın varsa lumia al derim.

şehmusss

şehmusss

Üye
ben suan android kullaniom ama symbiani ozledim bee :(

- - - Eklendi - - -

o kadAr parayi bi telefonami veriyosun :D

dj-betaniye

Üye
symbian ile android sakami bu tabiki android

Matthe

Matthe

Üye
Ya niye hortlatıyosunuz bu konuları :vur

Olcaymedya74

Olcaymedya74

Üye
nokia symbia nın kodlarını parlaşsaydı zamanın da şimdi android tutulmazdı android açık kaynaklı

ertin

Üye
Symbian s60v2 güzeldi n73le sertifikayla bozdulr
android ise son teknoloji olduğundan ve verilen destek geniş olduğundan ikisi ayrı güzel ikisinide kullanıyorum

smh60

smh60

Üye
Şunu kilitleyin kavga çıkıcak hortlatmaya ne luzum vardı :ah

MaxipmaN

Üye
symbian :ehe

gameworm

Üye
android tabiki marketlerine girsen bile aradadaki fark dev gibi belli :d:

Üst Alt