Symbian mı Android mi??

Sponsorlu Bağlantılar

cellat_34

Üye
    Konu Sahibi
Symbian mı Android mi??
Arkadaşlar uzun süredir 5800 kullanıyorum, ama çıkan son sistem hatalarından dolayı gına geldi :) yok efendim bugmuş, yok efendim sistem hatalarıymış, yok yetersiz RAM hafızasıymış.. Telefona 20 den fazla program yükleyince kafayı yemeye başlıyor beyaz ekran, çubuklar falan... Artık satmayı düşünüyorum telefonu. En sevmediğim yönüde parmak algılamaması tırnak ucuyla kullanıyoruz telefonu (herkesin bildiği gibi:)) ekran çizik oluyo ister istemez internetten video izleyememek cabası.. Telefonu değiştirmek istiyorum kısaca...Ama karar veremedim, biraz bekleyip symbian 3 lü x 10 mu alayım, yoksa Nokia yeni telefonlarında kullanıcağı bahsedilen android li bir telefon mu alayım... Symbian tecrübe olarak genç Android i 1-0 kafadan yeniyor ama diğer taraftan Android in popülerliği günden güne artıyor... Diğerlerini de düşündün ama kafamda bu iki işletim sistemi revaçta... Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum :oke: (Farkındaym biraz uzun oldu;))

• Beğen
Tepkiler: M3L!H

haltie

haltie

Üye
androidde güzel ama symbian gerçekten sıktı geride kaldı benim bundan sonraki tercihim iohone ios olacak

Scudrox

Scudrox

Üye
hahahaha
Kardeş Auidi mi, Tofaş mı diye sorsan daha doğru olurmuş :D

cellat_34

Üye
    Konu Sahibi
hahahaha
Kardeş Auidi mi, Tofaş mı diye sorsan daha doğru olurmuş :D

guzel diyosun da symbianin yillardir suren klasik hatalari biktirdi artik.. tamam android sutten cikmis ak kasik degil ama en azindan farklilik olsun diyorum, bi yandanda vazgecilmiyo symbiandan iste. konuyu acma sebebimde bu zaten ;) Saygilarimla

OğuzcanAbi

Üye
symbian sewerim ama artık sıkıldım
bi sonraki tercih android ve maemo olacak

silver_cover

silver_cover

Üye
android

FQXT

FQXT

Üye
androıd samsung galaxy mukemmel otesı

ekoroglu

Üye
Beyler sabredin. HTC Desire HD inanılmaz özellikleriyle birlikte Türkiye ye geliyor.

ASTANA

Üye
SE X10 mini aldım ama hiç bir mess programını kablosuz bağlantısı yapmadan çalıştıramıyorum. Ne yapmalıyım? Yardım lütfen.

M3L!H

M3L!H

Üye
Symbian gerçekten artık sıktı. Yenilikçi değil. Mesela Symbian^3'te hoşuma gitmedi açıkçası. İkisi arasında kaldıysan Android 2.1 Eclair diyorum. Ama başka işletim Sistemlerinede bakarsan, iPhone OS (ios) diyorum ;)

kültablasi

Üye
iphone bir kaç proğramı aynı anda çalıştırabiliyormu peki simbiyan gibi

kadikoy

kadikoy

Üye
symbian kullanan tlf larda W95 veW98 yukleyiyor.
symbian:XP ise
android:Linux ..:naughty:

futbol123

futbol123

Üye
symbian 3

tuvatuvan

Üye
ben yeni android kullancsym cokmemnunm smsng spca 5700 aldm bu be super bı tel 1.5 ver. 2.1 ckarmdm daha yeni die amabrck uyglma kullanıorm hızlı tel yanısuan kı 2.2 2.1 olan yeni andro teller süper ötesi

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
android tabi ki

fedata

fedata

Üye
mağaza menü hızı ve uygulamalar klasörüne girdiğinde beklemek istemiyosan android tabiki..symbian death :D

• Beğen
Tepkiler: varyou
Emre-45

Emre-45

Üye
Böyle bir soru saçma olur . Tabiki de Android.

batuone

Üye
android bu aralar revaçta android tercih etmeni öneririm :naughty:

Symberk

Symberk

Üye
Forever symbian :oke:

• Beğen
Tepkiler: varyou

Üst Alt