Symbian Kullanan&Bilen Arkadaşlar Bir Bakar mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Kullanan&Bilen Arkadaşlar Bir Bakar mısınız?
Öncelikle sorunum menüdeki bazı uygulamaların simgelerinin normalden büyük gözükmesi.

Telefona hack yaptım. Maximod aracılığı ile efekt,mif vs. yükledim. 4x5 menü simgeleri dizilimini yaptım.

Yaptıklarım bunlar sizce nerede eksik veya yanlışım var

Fotoğraflardan gördüğünüz üzere problem bariz ortada. Yardımcı olabilecek var mı?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Hard reset atıp tekrar dene mutlaka bir yerde atladığın birşey vardır.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
bazı ıconlar büyük olabilir başka sorunun yoksa ıcon chancer kullan derım istediğin iconu değisirsin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
jar, wgz uygulamaların simgeleri boyutu aynı kaldığı için öyle gözükmekte

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen
SAAMEET258

SAAMEET258

Üye
Ben hata göremedim büyük ikonları IconChanger ile hallet forumda var.

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim iconchangeri daha önce denemiştim sonuç alamamıştım yeni seçtiğim ikon da büyüyordu.

@Mesut Aktaş arkadaşım işin teknik detayını bilmiyordum fakat gerçektende dediğiniz gibi sis sisx lerde problem yok ama java ve wgz uygulamalarda sorun var. Peki buna bir çözüm üretebilir miyiz?

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim iconchangeri daha önce denemiştim sonuç alamamıştım yeni seçtiğim ikon da büyüyordu.

@Mesut Aktaş arkadaşım işin teknik detayını bilmiyordum fakat gerçektende dediğiniz gibi sis sisx lerde problem yok ama java ve wgz uygulamalarda sorun var. Peki buna bir çözüm üretebilir miyiz?
uıd kodunu öğrenip temanın veya pro nun içine başka bir ıcon aktarabilirsin

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Tema düzenleme ile olacak gibi ama denemedim hiç

• Beğen
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar çok teşekkür ederim o kadar uğraşmaktansa java veya wgz uygulamaları bir klasöre toplar göz önünden kaldırırım :D

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Üst Alt