Symbian Belle ve Anna N8'e Nasıl Yüklenir [Detaylı Anlatımlı+Resimli+Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

İsmail Çolak

Üye
eywallah hocam becerdim dediklerini yaparak eline sağlık ellerin dert görmesin

• Beğen
Tepkiler: WebStyle

ThebLue16

ThebLue16

Üye
teşekkürler kardeşim güzel anlatmışsın ben direk ivo 3.1 ingilizceden türkçeyi yükledim daha hızlı çalışıyor harbiden teşekkürler

----------Eklendi @ 18:20:28 ---------- Yazıldı @ 18:18:24 ----------

dostum birde bişey sorucam ben ana ekranda widget ekleme türkçe olmamış yine add widget falan yazıyor neden olabilir acaba?

• Beğen
Tepkiler: WebStyle
WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi
hocam diyorumki orjinal türkiye annasını yükleyip sonra belleyi üstüne flaşlasak verim alırmıyız ne dersin :hmmm

Pek fazla bir değişiklik olacağını sanmam. Ama tabi yine de denemekte fayda var. Bende denemeler yapacağım ama fırsatım yok şu sıralar..

----------Eklendi @ 18:22:47 ---------- Yazıldı @ 18:21:32 ----------

teşekkürler kardeşim güzel anlatmışsın ben direk ivo 3.1 ingilizceden türkçeyi yükledim daha hızlı çalışıyor harbiden teşekkürler

----------Eklendi @ 18:20:28 ---------- Yazıldı @ 18:18:24 ----------

dostum birde bişey sorucam ben ana ekranda widget ekleme türkçe olmamış yine add widget falan yazıyor neden olabilir acaba?

1.mesaj da belirttiğim üzere yükleme işlemleri bittikten hemen sonra telefonu formatlayın. Hem telefon rahatlamış olur hemde eski yazılıma ait kalıntılar da silinmiş olur.

Format kodu: *7370# format işleminden sonra o kısımlar türkçe olacak.

ThebLue16

ThebLue16

Üye
peki resimler müzikler falan gider mi?

WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi
ThebLue16

ThebLue16

Üye
tmm teşekkürler

marsoy

marsoy

Üye
Tabi önce yedeklerinizi almanız gerekiyor. Ama müzikler ve resimler hafıza kartınız da ise herhangi bir veri kaybı söz konusu olmaz.

navifirmi açtığımda sürekli xc000013 hatası almasam denicemde bu hata yıktı beni

WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi

haliloz95

Üye
şu an bende alman annası yüklü daha önce hiç flash atmadım yani bu konularda tecrübesizim ama cesaretimi topladım belleye geçicem tek sorum şarj nasıl gidiyor? Birde garanti dışı kalma gibi bir şey yok değil mi?Yardımcı olursanız hemen geçmeyi düşünüyorum.

ThebLue16

ThebLue16

Üye
şarj nerdeyse normal annadan daha çok gidiyor yani ben belleye geç derim garantiylede sorun yaşayacağını sanmam garantiden çıkmıyor

haliloz95

Üye
mesela telefonumda bi sorun olsa servise versem adamlar demezler mi bu ne diye :)

WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi
şu an bende alman annası yüklü daha önce hiç flash atmadım yani bu konularda tecrübesizim ama cesaretimi topladım belleye geçicem tek sorum şarj nasıl gidiyor? Birde garanti dışı kalma gibi bir şey yok değil mi?Yardımcı olursanız hemen geçmeyi düşünüyorum.

Şu anda bende belle tr sürümü kullanıyorum. Telefonumu dün gece 00.25 gibi şarj ettim. O kadar telefonu karıştırmama rağmen halen daha pil seviyesi gösteriyor.

----------Eklendi @ 18:57:21 ---------- Yazıldı @ 18:56:42 ----------

mesela telefonumda bi sorun olsa servise versem adamlar demezler mi bu ne diye :)

Nereden buldun türkçe belleyi diye sorarlar tabi :) servise vermeden önce kendi kodunuzu yükleyip o şekilde servise verin.

haliloz95

Üye
onu nasıl yapcaz .d

haliloz95

Üye
Arama kısmına gelip *#0000# tuşlayın. Burada telefona ait bilgileri göreceksiniz. Ürün Kodu yazan kısım telefonunuzun kodudur. Navi den bu kodu bulup aynı şekilde tekrar flash atacaksınız. Ama tabi geri dönüş için önce buraya bir göz atın..http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...de-pr1-0-a-geri-donmek-n8-icindir-523312.html
Hmm teşekkür ederim geçiyorum şimdi belle ye

----------Eklendi @ 19:53:44 ---------- Yazıldı @ 19:09:01 ----------

bazı internet sitelerinde 2011 sürümü hata veriyor 2010 phonix le flash atın demiş sizde bi problem oldu mu?

WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi
Hmm teşekkür ederim geçiyorum şimdi belle ye

----------Eklendi @ 19:53:44 ---------- Yazıldı @ 19:09:01 ----------

bazı internet sitelerinde 2011 sürümü hata veriyor 2010 phonix le flash atın demiş sizde bi problem oldu mu?

Ben yaklaşık 1.5 aydır 2011 sürümünü kullanıyorum. 14.02, anna ve belle dahil her sürümü rahatlıkla yükledim cihazıma.. Herhangi bir problem yaşamadım..

haliloz95

Üye
başladım flash a ama ... işaretine tıklayınca Neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the Product, or the product cannot be identified. hatası aldım :S ben direk alman annasından geçicem bu hatayı neden verdi :S

thesenol

Üye
bu yöntemi 24.1 hollanda sürümüyle denesek nasıl olur

ThebLue16

ThebLue16

Üye
başladım flash a ama ... işaretine tıklayınca Neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the Product, or the product cannot be identified. hatası aldım :S ben direk alman annasından geçicem bu hatayı neden verdi :S

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-596 böyle bi klasör açıp alman annasını içine attınız mı acaba?

WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi

Muhtemelen dosyaları yanlış yere atmışsın dosya yolunu bulamıyor. 1.mesajdaki gibi uygulaman gerekiyor..

bu yöntemi 24.1 hollanda sürümüyle denesek nasıl olur

Hollanda sürümü ile denemedim. Ama büyük ihtimalle olur diye tahmin ediyorum. Siz yine de en iyisi alman annasını indirip o şekilde yükleme yapın..