Symbian Belle ve Anna N8'e Nasıl Yüklenir [Detaylı Anlatımlı+Resimli+Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

karasahinemre

Üye
dead flash a gerek yok

WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar 1.mesaj güncellenmiştir. Umarım sorunsuz bir şekilde hem anna ya hemde belle ye geçişi sağlayabilirsiniz.. Takıldığınız bir yer olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.. :oke:

----------Eklendi @ 23:50:25 ---------- Yazıldı @ 23:44:34 ----------

Konuyu sabitleyen yöneticiye teşekkür ediyorum..

• Beğen
Tepkiler: haliloz95
spartuas

spartuas

Üye
Evet arkadaşlar 1.mesaj güncellenmiştir. Umarım sorunsuz bir şekilde hem anna ya hemde belle ye geçişi sağlayabilirsiniz.. Takıldığınız bir yer olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.. :oke:----------Eklendi @ 23:50:25 ---------- Yazıldı @ 23:44:34 ----------Konuyu sabitleyen yöneticiye teşekkür ediyorum..
cok tesekkurler NOKIA DAN DAHA HIZLISIN TEBRIKLER :oke:

• Beğen
Tepkiler: WebStyle
fikret3968

fikret3968

Üye
birde video açılsa

WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi

mersin112

Üye
üstad biliyorsun kaç zamandır annasını bellemeye çalışıyorum telefonun ve sonunda türkçe versiyonunu görünce dedim; -ya kıracam telefonu yada yükleyecem :D...

ama ne hikmettir ki ilk flash atmamla açılması bir oldu :D umarım türkçesinde bi sıkıntı yoktur ingilizceyi bi türlü yükleyemedim çünkü biliyorsun :DD herşey için sana ve türkçeleştirme işlemini yapan arkadaşa çok çok tşk ederim. iyi geceler.

• Beğen

mehmetvural97

Üye
Kardeş şu kısa sürede bu işi yaptın ya, Seni NOKIA nın CEO yapmaları lazım.

mersin112

Üye
Webstyle ; kardeşim bişi soracam da, cevap verirsen sevinirim. flash attıktan sonra format atmasak olmazmı, zira bazı uygulamalar kayboluyorda.. tavsiyen nedir bu konuda.

WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi
Webstyle ; kardeşim bişi soracam da, cevap verirsen sevinirim. flash attıktan sonra format atmasak olmazmı, zira bazı uygulamalar kayboluyorda.. tavsiyen nedir bu konuda.

Flash sonrası format atmanız cihaz açısından iyi olur. Çünkü daha önce yüklü olan işletim sisteminden kalıntılar kalmış olabilir. Ayrıca sistem format işleminden sonra daha stabil çalışıyor.. Silinen uygulamaları daha sonra yüklersiniz artık ayrıca yüklü programlarınız hafıza kartın da ise belle de otomatik olarak kendi yükleme özelliği var..

• Beğen
Tepkiler: n000k ve mersin112

mehmetvural97

Üye
Şimdi bismillah dedim başladım bütün heryeri inceledim anlaşılmayan bişey yok ama garanti bir iş yapmak için birkaç sorum olucak;
1) 14.02 sürümü var bende a)Phoenix i indirdim kurdum. b) symbian belle for n8 ivo 777 v 1.5.rar indirdim c)the_one_belle_turkish_rofs3.rar ı indirdim.

Ve bu linkteki videoda anlattıklarını sırası ile yapıcam. ( http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...llemesini-nereden-indirebilirim-2-537263.html )

Doğru mudur? :)

WebStyle

WebStyle

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi bismillah dedim başladım bütün heryeri inceledim anlaşılmayan bişey yok ama garanti bir iş yapmak için birkaç sorum olucak;
1) 14.02 sürümü var bende a)Phoenix i indirdim kurdum. b) symbian belle for n8 ivo 777 v 1.5.rar indirdim c)the_one_belle_turkish_rofs3.rar ı indirdim.

Ve bu linkteki videoda anlattıklarını sırası ile yapıcam. ( http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...llemesini-nereden-indirebilirim-2-537263.html )

Doğru mudur? :)

Evet doğru ama anna dosyalarını indirmemişsin hocam onları da indir istersen. Ama 14.02 ye göre yüklemek istersen onunda linkini verdim oradan inceleyip video da anlatılanlara göre yükleme yapabilirsin..

heavenhawk

heavenhawk

Üye
Eline sağlık kardeş güzel anlatım olmuş. Konunun sabitlenmeside çok iyi olmuş. Annadan aradığını bulamayanlar bu yol ile belleyi deneyebilirler ve böylece anna kötü telefonu satıyorum demezler. denemekde fayda var :)

• Beğen
Spectator777

Spectator777

Üye
variants bende 059B288 na yapayim bulanmiyorum???

ashkin88

Üye
Belledim Annasini :D cok tekfona renk geldi emeyi gecen herkeze teshekurler.....

• Beğen
synergy11

synergy11

Üye
şuan navifirm kapalı açıldığında bende Belleci olucam :)

marsoy

marsoy

Üye
"Local Cache" e tıklayınız. Cookileri temizlesin. Ayrıca konuda da belirttiğim gibi 2011 versiyonunu indirin.

Evet anna Türkçe resmi olarak gelmiş galiba o yüzden uyarı veriyor olabilir. Sanırım aşırı yüklenme var. :)

hocam diyorumki orjinal türkiye annasını yükleyip sonra belleyi üstüne flaşlasak verim alırmıyız ne dersin :hmmm

nigreyatla

Üye
evet arkadaslar orjinal annanı üzerine flaslasak bir sorun olurmu lütfen cvp yazın

marsoy

marsoy

Üye
evet arkadaslar orjinal annanı üzerine flaslasak bir sorun olurmu lütfen cvp yazın

arkadaşım sen daha v14 versyonu kullanıyosan tabiki türkiye annasını yükle ve sonra belleye geçmek istersen geç bnm sorumu yanlış anladın galiba bizde şuan zaten belle yüklü benm sorum acaba tekrar pr1.2 geçip daha sonra orjinal türkiye annasını yükleyp tekrar bellesek daha iyi verim alırmıyız çünkü bizim euro2 alman annası