Symbian Belle Ev Ekranı Artık S60v5 Lerde (Gdesk,SBPShell Değildir)

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Belle Ev Ekranı Artık S60v5 Lerde (Gdesk,SBPShell Değildir)
QT yazılımi ile geliştirilen bi uygulamadır kesinlikle gdesk veya shell değildir symbian belle nin ev ekranını portlamışlar ve gerçekten hoş olmuş programı kullanabilmek için Qt yüklü olmalıdır programın videosu ekran görüntüleri ve indirme linki için aşağıdaki adrese göz atınforum.dailymobile.se/index.php?topic=52810.0

• Beğen
Tepkiler: lebron_jamess

anılbaran

anılbaran

Üye
böylr deyince bende link vercen sandım

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
:-) az kaldı çıkmasına sabret biraz videoyu izle ne kadar güzel demi

• Beğen
anılbaran

anılbaran

Üye
güzel de ne zaman cıkar kimbilir video yükleyen adama mesj attcan link gönder diye :D

• Beğen
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Ben sitesinden takip edıyorum az kalmış gerçekten süper yapmış adam.

• Beğen

Kedi Yavrusu

Üye
abicim bi link vermeyi öğrenin bu ne ya

Knight43

Knight43

Üye
daha çıkmamış ki neyin linkini versinadam :) hem kardeş sen de başlığa ekleseydin çıkcak ya da az kaldı diye :)

• Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

Yukarıdaki adreste adam ben yapıyorum demiş.

• Beğen
Tepkiler: lebron_jamess, ali.oren ve kazoo_44
SHaDoWHeRo55

SHaDoWHeRo55

Üye

• Beğen
khytr89

khytr89

Üye
açıkçası inandırıcı gelmedi

ozgunb

ozgunb

Üye
Gerçekse harika. Çok şarj yiyeceğini düşünmüyorum. 5800 c6v40 var. Şarj 1 gün gidiyor. Ev ekranını gizleyip spb kurdum, 1.5 gün gitmeye başladı. Nokia'nın güç yönetimi iyi değil.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
eger ki ev ekranı menüsünden seçilen,c6 ev ekranı gibi widget destekli düzgün bir ev ekranıysa süper olur.qt uygulaması olduguna göre süper birşey olacagı kesin.

CANER1907

Üye
gercekten guzelmış aga telefonumuz yenı bı hal alıcak desenıze :)

owner26

owner26

Üye
qt ile çalışan programlara nedense ısınamadım..Bir sürümde çalışan program qt update edince çalışmaz hale geliyor..Her sürüme ayrı uyumluluk sorununu çözmek için çaba göstermek gerekiyor diye biliyorum..Ama böyle birşeyi çıkarırlarsa sırf program için uyumlu qt sürümünü kurarım telefona

MaRJiNaL45

MaRJiNaL45

Üye
inş en kısa zamanda çıkar

SilentOne

SilentOne

Üye
way be s60v5 bölümünde güzel gelişmeler gördüm biz daha yeni annaya geçtik n8 lerin bazıları bellaya siz maşallah :D

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
eger ki ev ekranı menüsünden seçilen,c6 ev ekranı gibi widget destekli düzgün bir ev ekranıysa süper olur.qt uygulaması olduguna göre süper birşey olacagı kesin.
aynen ama bence goruntusu bile yeter 2 cesit saat ustte bildirim ve ram gosterimi 2 farkli ev ekrani kisa yollar numara cevirici hepsi belle tarzinda olmasi guzel ama ins widget te destekler.

kcsoft

kcsoft

Üye
çıkış tarihi bellimi ?

Üst Alt