C5-03 Yeni Düzenlenmiş Ev Ekran Modu+ Belle Topbar

Sponsorlu Bağlantılar

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
doğrudur ekranın yapısını değiştiriyor çünkü

NextWorld

NextWorld

Üye
eveet

canersonmez94

canersonmez94

Üye
teşekkürler

burkiii

Üye
açılmayanlar için c sürücüsünde belle topbar klasörü var içindeki settings dosyasını silin çalışır. Yakınlık sensörünü açarsan tekrar çalışmaz hale gelir. C5-03 de yakınlık sensörü yok.

- - - Eklendi - - -

açılmayanlar için c sürücüsünde belle topbar klasörü var içindeki settings dosyasını silin çalışır. Yakınlık sensörünü açarsan tekrar çalışmaz hale gelir. C5-03 de yakınlık sensörü yok.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi

Rica ederim

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Evet hoca bilmeyenler için faydalı sağolasin :)

mhmt SyLmz

mhmt SyLmz

Üye
Programın çalışması için hacklemek gerekiyomu telefonu ????

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
sanırım evet önce bi dene sertifika hatası verirse hacklersin. Sürekli hacklı kullandığım için bilmiyorum.

mhmt SyLmz

mhmt SyLmz

Üye
sanırım evet önce bi dene sertifika hatası verirse hacklersin. Sürekli hacklı kullandığım için bilmiyorum.
hmm ben teli önceden hacklediydim hard format çektim bidaha hackliyemedim çözümünü biliyorsan bi söyleyebilirmisn ??

Qraf_ZAMAN

Üye
kardes 5800 da denedim tel acilmiyor, starting failed yazdi :(

neyseki hard format atinca duzeliyor :D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
kardes 5800 da denedim tel acilmiyor, starting failed yazdi :(

neyseki hard format atinca duzeliyor :D

Dostum konu isminde belirttiğim gibi c5-03 için o yüzden 5800'da sıkıntı yaratacaktır doğal olarak :)

sallıncak

Üye
sbp belle shell daha iyi

brslı16

Üye
dostm söyledğn islemlrı brer bırer yaptm ama tlfnun kendı saatı operator ve tercıh yazan kısmı kalkmyor altta duruyor... Onu nasl halledıcez tlfnu yendn baslttgmda ev ekranı secsem ble gtmyo

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
dostm söyledğn islemlrı brer bırer yaptm ama tlfnun kendı saatı operator ve tercıh yazan kısmı kalkmyor altta duruyor... Onu nasl halledıcez tlfnu yendn baslttgmda ev ekranı secsem ble gtmyo

Sorunsuz olması gerekli ama bazen sıkıntı bendede oluyor. Rom patcher yüklü mu tlfnda? No status bar yada topbarpatch yamasini aktif edip daha sonra ev ekranları arasında geçiş yap sonra rompatcher yamasini iptal et. Ama her yeniden telefonu açmada bunu yapmalısın

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler. Dosyayı konuya ekledim.

Üst Alt