SYMBIAN BELLE DUYRULDU!Nokianın hızına yetişilmiyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Uruloki

Uruloki

Üye
ya yemin ediyorum hiç gülüceğim yoktu yahu ekran kartı başka bir şey ne demek ya yok böyle bir şey :aha: :aha:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
burası yine komedi olmuş :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
fuki adam güldüyor biz bir şey yapmıyoruz ki ne yapalım

----------Eklendi @ 14:04:11 ---------- Yazıldı @ 13:59:53 ----------

he bu arada arkadaş gpu nun fan takılmış halinden bahsediyormuş oldu yine anlamadınız ilk verdiğim linkte chipsete entegre ve ya ana karta monte olarak cümlesini iyi okuyun aynısı bu linktede var

he bu arada serdar arada ki fark fanmış ya :kop2:

----------Eklendi @ 14:04:36 ---------- Yazıldı @ 14:04:11 ----------

tr.m.wikipedia.org/wiki/Ekran_kartı

pRime.

pRime.

Üye
Bu arada gpu'ya ekran kartı diyen tek milletiz sanırım yabancı forumlarda ekran kartına gpu deniliyor ki doğrusu da budur. GPU = Graphics Processing Unit (Grafik İşlemci Birimi) Cep telefonlardakiler, bilgisayarlardakilerin küçüğü. CPU = Central Pocessing Unit (Merkezi İşlemci Birimi)----------Eklendi @ 14:12:43 ---------- Yazıldı @ 14:11:05 ----------
Aynı şey değil istersen açıklıyayımda rezil ol :d::naugty:
Üzgünüm dostum bizi yine engin bilgilerinle rezil edemedin aradaki farkın fan olması fark sayılmaz. :zuhaha::zuhaha: :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

nalcam22

nalcam22

Üye
ekran kartı dediğiniz olgu ekran kartının bellek boyutu, gpu 2 ise grafik işlemcinin hızıdır

Uruloki

Uruloki

Üye
yuh abi benim beklediğimden bile farklı bir şey dedi ya helal olsun ne diyeyim sana yok arkadaş bunun dediğine inanılmaz daha

nalcam22

nalcam22

Üye
inanma ne yapıyım oturup alıyımmı

Osmanlı Evladı

Osmanlı Evladı

Üye
Otur da öğren bari bilenlerden :D :d:

nalcam22

nalcam22

Üye
ben biliyorum siz korkmayın asıl siz araştırında doğrusunu öğrenin

mertcb

mertcb

Üye
Ya acaba şu güzel oyunları symbiana getirebilcekler mi :ehe Bi bakmışınız OVI STORE appstoredan daha büyük bir hale gelmiş tabi 10 yıl sonra falan :aha:

timurolcay

Üye
Haklisin arkadasim. 11 yildir sadece ve sadece nokia kullaniyorum. Su an hala n8 kullaniyorum. Gecenlerde vodafone kampanyasindan ayda 5 tl ye htc wildfire s aldim ikinci tel olarak. Ve android cok iyi calisiyor. Symbian iyi bir isletim sistemiydi. Cigir acti ciktiginda ancak ios cok daha ileri goturdu bu isi. Ama bu gidisle android onu da gececek. Nokia bir an once megoo ile cikis yapip yola devam etmeli. Windows mobile avantaj olabilir ama nokia yi kurtaramaz. Saygilar

Uruloki

Uruloki

Üye
serdar arkadaş verdiğim linklere dahi bakmamış ki o 1994den öncesini biliyor o tarihten sonra birleşti ekran kartı ile gpu he şu an milletin dediği ekran kartı fan takılmış gpu

matador1910

Üye
arkadaşlar symbian belle sürümü i8910 hd ye kurula bilir mi ?
hx-v11-8 kullanıyorum çok da istediğimi bulamadım...