SYMBIAN BELLE DUYRULDU!Nokianın hızına yetişilmiyor!

Sponsorlu Bağlantılar

XER01

XER01

Üye
Süresiz mi sen hep aylık takılıyosun kanka haftalık yetmiyo anlasılan :zuhaha:
Her konuda da kapak yeyip kötülemeye çekiyosun zaten :zuhaha:
Adminlerden ricam girmeyin bu konuya iki muhabbet edek sevdim bu kelleleri :zuhaha:

Kapak yiyormuşum adam widget diyor ya, daha belleden haberi yok :zuhaha: SPB'de var diyor

Android'in topbar özelliğini çalmışlar, tabi android kullanmayan ne bilsin topbar özelliğini :zuhaha: Android kullanmadan atıp tutanlara :zuhaha: diye gülüyorum.

pRime.

pRime.

Üye
Süresiz mi ? sen hep aylık takılıyosun kanka haftalık yetmiyo anlasılan :zuhaha:Her konuda da kapak yeyip kötülemeye çekiyosun zaten :zuhaha:Adminlerden ricam girmeyin bu konuya iki muhabbet edek sevdim bu kelleleri :zuhaha:
:kop:

Gökhan_F9

Gökhan_F9

Üye
Kapak yiyormuşum adam widget diyor ya, daha belleden haberi yok :zuhaha: SPB'de var diyor

Android'in topbar özelliğini çalmışlar, tabi android kullanmayan ne bilsin topbar özelliğini :zuhaha: Android kullanmadan atıp tutanlara :zuhaha: diye gülüyorum.

Topbar adı üstünde zaten.Spb'de o top bar olarak geliyo ilk seçimde merak etme sonradan yerini degistirebiliyosun.
Arastır o zaman force kontrolü de sonra konus.Androidden çalsa google hemen anında mahkemeye verirdi merak etme sen için rahat olsun

XER01

XER01

Üye
Topbar adı üstünde zaten.Spb'de o top bar olarak geliyo ilk seçimde merak etme sonradan yerini degistirebiliyosun.
Arastır o zaman force kontrolü de sonra konus.Androidden çalsa google hemen anında mahkemeye verirdi merak etme sen için rahat olsun

:zuhaha: diyorum başka bir şey demiyorum, Shell 3.7 ve 3D kullanan biri olarak bilemeyeceğim zaten SPB'de olsa te Allahım :zuhaha:

Gökhan_F9

Gökhan_F9

Üye
:zuhaha: diyorum başka bir şey demiyorum, Shell 3.7 ve 3D kullanan biri olarak bilemeyeceğim zaten SPB'de olsa te Allahım :zuhaha:

Hocam sen takıntılımısın.Top bar fix bar ne farkeder sonuçta gördügü isler aynı ve her telefon bunu yapabilir.
Diyorum ya çalıntı durumu varsa dava etsin.
Nokia'da bu modelleri avrupa ülkelerinde satamasın :zuhaha:

SilentOne

SilentOne

Üye
konu amacından sapmış beyler

platin_51

Üye
ben şu an belle yi kullanıyorum anna ve symbian^3 ten çok daha hızlı ve rahat çalışıyor

pRime.

pRime.

Üye
Hakan anlamak mı istemiyorsun topbar ilk cydia'da çıktı, cydia'da bir geliştirici yaptı android ve apple çaldı bu topbarı. Sizin androidden kopyaladı diye zırvalamanız boş!

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ooooo nokia telefonlarin ANNA'sını BELLE'di desenize suna.
Daha 5800 (kullandigim telefon) telefonlarin yeni yazilimi Turkiyeye gelmemisken Anna ve Belle ancak ruya olur...
Ama su telefonlar Turkiye pazarina bir gelsin o zaman bakariz :)))

CyBeRKHaN

Üye
    Konu Sahibi
Nokia telefonlarda işlemcinin iç rami vardır buyuzden 256 mblik bir nokia ile 512 mblik bir android bir değildir araştırıp yazalım... nokia gpu ya ayrı cpu ya ayrı ram takmıştır.

nalcam22

nalcam22

Üye
Nokia telefonlarda işlemcinin iç rami vardır buyuzden 256 mblik bir nokia ile 512 mblik bir android bir değildir araştırıp yazalım... nokia gpu ya ayrı cpu ya ayrı ram takmıştır.
Doğru ama nokıa ekran kartı takmıyo ne olacak yahudi malzemeden çalıyo

CyBeRKHaN

Üye
    Konu Sahibi
Doğru ama nokıa ekran kartı takmıyo ne olacak yahudi malzemeden çalıyo
nokia symbian^3 yüklü telefonlarında 680 mhzlik işlemcisi yanıda 300mhz lik grafik işlemcisi bulunur.bilginize

Uruloki

Uruloki

Üye
hacı neresi aynı değil yahu pc de bile artık gpu denmeye başlandı intel cpu-gpu yu bir araya toplıyacaz diyor amd başladı ati diye bir firma yok artık

Gökhan_F9

Gökhan_F9

Üye
Aynı şey değil istersen açıklıyayımda rezil ol :d::naugty:

----------Eklendi @ 12:38:52 ---------- Yazıldı @ 12:37:11 ----------

Hemen hemen aynı işlemi görüyor ama aynı değil

Hocam hadi açıkla sunuda ögrenelim ya neymis bu gpu.
Yoksa androidlerde gtx590 mı var :zuhaha:

Uruloki

Uruloki

Üye
al oku öğren saçmaladığın yetti her yerde bir şey bilmiyorsunuz al wikipedia

tr.m.wikipedia.org/wiki/Grafik_İşlemci_Ünitesi

en son nvidia geforce 6600gt'ye ekran kartı diyordu millet birde açıklayacam diyor ya

pRime.

pRime.

Üye
Aynı şey değil istersen açıklıyayımda rezil ol :d::naugty:
Açıkla da rezil olayım :kop: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha: :kop: :kop:

----------Eklendi @ 13:56:51 ---------- Yazıldı @ 13:53:28 ----------

Bunun gibilerden ban yerim ben valla bak :kop: