Symbian ANNA ve BELLE downrgrade (PR1.0 a geri dönmek) (N8 icindir) türkçe anlatım yok mu??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bekir23

Üye
    Konu Sahibi
Symbian ANNA ve BELLE downrgrade (PR1.0 a geri dönmek) (N8 icindir) türkçe anlatım yok mu??
arkadaşlar ben de yapmak istiyorum ama ben tam anlamadım anlatılanları bana yardımıcı olursanız sevirim yanlış yapmaktan korkuyorum.

----------Eklendi @ 23:05:17 ---------- Yazıldı @ 23:00:08 ----------

arkadaşlar bana yardım edin cvp bekliyorum.!!!

mfb2

mfb2

Üye
Dostum o konudan başka farklı ne anlatımı bekliyorsun orda ing mi yazmış anlatan arkadaş forumdakilerin %99 uda o kunadan öğrendiklerini soler burda amacınız ne anlamıyorumki ..

bekir23

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar video sonun da euro2_dg_germany yazıyor bu hangi sürüm bunu anlamadım

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
O konu basligina gel. Ne anlamadiysan ben anlatim sana tekrar.

bekir23

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım tlf var mı arım öyle daha iyi anlarım

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
Kusura bakma telefonumu veremem. Video'da sen euro2_dg_germany yazdigina bakma. Orada dead phone flash anlatiliyor. (ama kafa karistirmis gozuken o ki. Bir ara degistiririm.) Sen orada en altta ozet olarak kirmizi yaziyla koydugum dosyayi ekle. Phoenix altinda product altina koy ve adini RM-596 yap. Ve sonrada flashla.

mfb2

mfb2

Üye
FlighTAİR videonun altına biyerine not düşermisin sizdeki SKANDİNAVİA SÜRÜMÜ olacak videodaki sürüme takılmayın bu video sadece nasıl dead flash atılacağını gösteriyor diye :)

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
Not düşerim. Bir ara konuya göre videoyu cekip videoyu degistirmek daha iyi olur. Zaten o Scandinavia surumu olacak Anna'da degil :)

bekir23

Üye
    Konu Sahibi
bu dosyayı Phoenix altinda product rm 596 dosyası olusturum bu rar daki dosyaları içine atıcam öyle mi arkadasım

----------Eklendi @ 23:41:21 ---------- Yazıldı @ 23:36:13 ----------

arkadasım flaslar ken tlf acık mı olucak kapalı mı olucak bunu ögrenmek istiyorum..

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
Konudaki video'yu degistirdim.

Ahh be arkadasim konuda videonun orada hersey yaziyor. Bir konuyu okusan herseyi cozeceksin. Evet rar icinden cikan herseyi RM-596 icine atacaksin. ve videodaki gibi dead phone flash atarken telefon kapali olacak. USB'ye telefonu taktiginda acilir bu dikkat et. acilirsa kapa.

• Beğen
Tepkiler: n000k

bekir23

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bende usb takınca sarj doluyo acılmıyo ki sarj dolsa sorun olmaz değil mi o şekilde olur flaslama değil mi

FlighTAiR

FlighTAiR

Üye
ok. sarj olmasinda bir sorun yok.

bekir23

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşım flas tıkladıktan sonra beklicekmiyiz yoksa filaşa bastıktan sonra iptal mi yapalım yoksa bitene kadar bekliyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt