Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
hackle n95

gerrard000

Üye
program klonlama s60v3 bilen varmı?

mehop

Üye
6120classic telefonumdan firmware cleaner ile program silebiliyor muyum acaba.

bilge recep

Üye
s.a benim telfonum n82 bunda internette video izlemek istiyorum yalniz bana varsıyalan bağlantı noktasını belîrleyin diyor ben de bağlantılara girdim wlan bağlantısıni bulamadım nasıl yaparım bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkvrler

mc_davut

Üye
s.a 6220classic real player akış ayarlarını verirmisin

zempo

Üye
kardes bende e63 var ındırdım vıdeoyu muzıkleri dırek c ye atıyor ve vıdeolarda bazen hafıza c yanı almıyar nasıl dırek e ye yuklerim

agabeyi741

Üye
arkadaşlar ben s60v5 destek bölümündeki bi hack bu kadar mı kolay olur konusundaki deniilenleri yaptım adım adım yaptım herşeyi ve RomPatcher da installserver yeşil olmuyor ama open4all yeşil oluyor herşeyi harfi harfine yaptım fakat installserver yeşil olmadı ve sertfika hatası almaya devam ettim bunun nedeni nedir? telefonu ikinci el almıştım güncellemesini falan hiç yapmadım güncelleme nasıl yapılcak onu da bilmiyorum. LÜTFEN YARDIM EDİN!

gerrard000

Üye
benim joystick bozuldu virtual programını kullanıyorum ama operamini kullanırken yazı yazamıyorum bunun çözümü varmıdır yada operanın dosya uzantısı içinde hangi tuşla nasıl yönlendireceğimizi belirleyen herhangi uzantı varmı varsa nasıl değiştirebilirim

kipss

Üye
Ben nokia E5-00 kullaniyorum, suana kadar whatsapp kullaniyordum ama surum eski dedi ve 3.6 olan sürümünü indirdim sertifika hatasi veriyor. Pek anlamadigim icin burdan baktim sertifika hatalarina opda denen seyden yaptim ama hala yuklenmedi 36 saatten fazla oldu. Bir seyi mi yanlis yaptim bilmiyorum daha farkli bir yontemi yok mudur?

Pckopat*

Pckopat*

Üye
e72 whatsappi silip tekrar yukledm initializing retr failed yaziyo girmiyo acil yardm mahvoldum pm atarsan sevinirim

hakan293

Üye
selam dostum e71 kullanıcısıyım telefona format attık ajanda bilgilerini tekrar geri getirebilirmiyiz.?telefonu başkasından almıştık ikinci el ajanda içinde önemli şifreler varmış o yüzden gerekli oldu kolay gelsin iyi çalışmalar.

enesemreata

Üye
808 pruvıew kullanıyorum ama film izleyemıyorum ne yapmalıyım

1ufuk

Üye
arkadaşlar java hic birşey yukleyemiyorum.yuklu olanlar açılmıyor ve silınmiyor.telefonum 6730c lutfen acele yardım..

volkan1654

volkan1654

Üye
Arkadaşlar n95'de tuş takımlarının ışığını kapatacağım program varmı... Işık kontrolü dışında o kapatıyor ama her tuşa bastığımda yanıyor...

1ufuk

Üye
benım telefonum 6730c.telefona java hiç bir şey yuklenmiyor ve yuklu olanlarda acilmıyor vede silinmiyor bu sorun bır sure once oldu ama neden oldugunu bilmıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

huffslope

Üye
nokia 5800 v52 küsür kullanıyorum v60 yükselticem güncellemeyi görmüyor sandığınız şeyi sormıcam ben basit bir kullanıcıyım herhangi bir yabancı programa bulaşmadan bunu halledebilmemin yolu varmı? (usb kablo kullanmadan)

barutcu68

barutcu68

Üye
Selam arkadaşlar E63 Telefonum usb ile telefonu bağlayamıyorum 3 tane kablo denedim 3 ayrı bilgisayarda 3 de de görmüyor başka telefonlar da sorun yok usb taktımmı depolama diyorum usb tanılamadı diyor denedim tüm bilgisayardan. yardımcı olurmusunuz

flat_kil

flat_kil

Üye
Selam arkadaşlar e71 telefonum var ve bu son 3-4 haftada wıfı dan bir ağa bağlanınca bazen bağlantı kesiliyor bazen de sunucuya filan bağlanamıyor opera dan girince öyle diyo kendi webi zaten gerek yok . Birde bazen telefon kendi kendine kapanıyor . Ama çok nadir yani mesela ayda 1 kere filan oluyo tekrar kendi açılıyor lütfen yardım eder misiniz ?

Ekleme : Ağda veya modemin bağlantılarında kesinlikle sorun yok diğer telefonlarla rahatça bağlanabiliyorum .

Acaba bir format filan mı atsam servisle uğraşmak istemiyorum ...

AHKE

AHKE

Üye
konu kilitlensin ilgilenen yok :locked:

ahmtsahbaz66

Üye
tel N73 kulakligı takınca ses komutları kendiliğinden çalışıyor ve şimdi konuşun diye ses çıkıyor müzik zevkinin içine ediyor bu ses komutlarını silmenin bi yolu yok mu

Üst Alt