Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

woga001

Üye
telefonum youtubeden vdeo acmamaya basladi neden acaba

nefendus

Üye
arkadaslar oncelikle merhabalar benim sorum su nokia n95 8gb kullanicisiyim s60 v3 symbian isletim sistemi var bunu v5 e yukseltme sansim var mi yada daha iyi bir isletim sistemine yukseltme sansim varmi varsa kisaca nasil yapabilir ?

cevirmeligencim

Üye
Acilll !!! Yardim eder misiniz bu viber
Nokia E71 icin uyumlumu acaba...
Yüklerken cihaz desteklenmiyor diyorda..
Yardim edin nolurrr bana acil lazim viber programi

muisipamp

Üye
:)
Eskimiş bir Nokia N95 düz telefonum var. Yıllar geçtiği için, temiz bir N95-8gb buldum (aldım).
Eski telefonumdaki bütün Bilgileri (Özellikle: Rehber-Varsayılanlar-Guruplar) & Ayarları vb hepsini yeni telefonuma aktarmak istiyorum.

Telefon konusunda biraz tecrübeli olduğum için birşeyler yaptım Fakat olmadı... :vur

Ustalardan yardım bekliyorum...

Benim denediklerim:
Eski telefonumda telefon hafızasını yedekledim ve hafıza kartında Backup klasörü içinde oluşan Backup.arc dosyasını, yeni telefonumun Yığın Hafızasındaki aynı Backup klasörüne kopyaladım.
Maalesef Telfn. Menüsünde "Karttan Geri Yükle" seçeneği çıkmadı. :ağlarım:
Telefon menülerindeki "Aktarma" ve "Senkronize" seçenekleri hiç bir işe yaramadı.
Eski telefonumun USB girişi de aldığımdan beri çalışmıyor.
Telefon Rehberinin tümünü işaretleyip Hafıza kartına kopyaladım. Ve oluşan Others\Contacts klasörünü yeni telefonun yığın hafızasına kopyaladım. Ve yeni telefonun rehber menüsünde "Kopyala>Hafıza kartından" seçeneği ile bütün rehberimdeki 1170 kişiyi resimleriyle beraber yeni telefona kopyaladı.

Ama guruplar, varsayılanlar vs olmuyor.

Yardım edecek olanlara şimdiden dua ediyorum...

Lazefe

Lazefe

Üye
kolay gelsin arkadaslar benim
ufak bir sorunum var yardımcı
olursanız memnun olurum
symbian telefonumun tel hafızazı
yetersiz geliyor aslında boyle bir
sorun yoktu 47mb hafıza vardı
gunden güne azaldı hafıza
suanda 26mb kaldı tum
sis,sisx,jar vs dosyaları sildim
32mb cıktı dahada tık yok.ve
Diger dosyar 30mb bu dosyaları
nasıl sileriz ve bu dosyalar
nelerdir.

- - - Eklendi - - -

pardon tel 6700slide

- - - Eklendi - - -

guncel yazıyorsunuz. galiba guncel değil burası kimse yok

Syetkin

Üye
e 72min asdfg tuşlari bozuldu yani o satır k ye kadar yere düştü nasıl düzeltebilirım

phantom789

Üye
bende youtube mobil application 2.4 var youtube kayıt oldum fkt programdan giriş yapınca ad ve şifre kullanılmamaktadır diyor nasıl giriş yapıcam?

usopp

Üye
arkadaşlar ben teli 8 ay öncd aldım herkez multi touch var dio ama ben böyle bir özellik göremedim yardım etcek varmı tel nokia c6 01

ahmeterden

Üye
e72 nin açılış animasyonunu nasıl değlştirebilirim.??

sarp_10

Üye
n73 j2me için rainbow jek arıyorum bulabilirmisiniz. Jar olursa sewinirim.

erfelek2

Üye
telefonun ne marka.Opera yada hangi browseri kullanıyorsan oradaki cache dosyalarıda silmeni tavsiye ederim

- - - Eklendi - - -

telefonun ne marka.Opera yada hangi browseri kullanıyorsan oradaki cache dosyalarıda silmeni tavsiye ederim

memoo4

Üye
hocam telefonumu hacklemek istiyorum ancak beceremedim bi türlü. sebebi de signed yada değil hiç bir şekilde x-plorer yükleyemiyorum. sitedeki hemen hepsini yüklemeye çalıştım tarih hatasını veriyor tarihini geri alıyorum sertifika tarihi başlamadı diyor. tarihleri tek tek denedikçe bi süre sonra sertifika sorunu diyor. ben bu teli hacklemek için ne yapmalıyım yardım lütfen.

serüvenci6521

Üye
n95 tutkunuyum ama bendekinin kamerası çalışmıyor..s60v3 resim çekme programlari atıyorum kamera çalışıyor fakat kendi orjinal kamera menüsüne girdiğim gibi çıkıyor...bunun sebebi ne olabilir?yardım lütfen :(

delihaydar

Üye
hocam programlar nasıl indiriyor

daralll

Üye
e65 hackli telefona bir tek ovi mobilden program yükleyemiyorum.sertifika sorunu,uygulama sağlayıcısıyla görüşün uyarısı çıkıyor.nedeni bilen?

mesut26

Üye
merhaba e71 kullanıyorum ve cihaz benim haberim olmadan sürekli nete bağlanıyor şu kadar kbkullanıldı diye mesaj geliyor ben bunu istemiyorum ve tamamen kapamak istiyorum lütfen yardımcı olunşimdiden çok teşekkürler

djmetin1351

Üye
telefonum n86 8mp telefonun kendi tarayıcısından facebook google filan girebiliyorum ama vodafone live dan tv izlemek istiyorum fakat girmek için tıkladigimda tarayıcıdan çıkıyor yardımcı olursanız çok sevineceğim bazı sitelerde böyle yapıyor bazılarına sorunsuz giriyor bi çözüm yolu var mi dir acaba

omerakz

Üye
Ben Ömer. E72 kullanıyorum telefonuma CFW yüklemek istiyorum bitane buldum ama nasıl yüklenecek bilmiyorum lütfen videolu veya başka bir şekilde anlatım koyun LÜTFEN!!!

transpose34

Üye
merhabalar
daha önce yüklediğim bir uygulamayı daha sonra içindekileri kopyalayıp başka bir hafıza kartına attım. fakat bir uygulama çalışmadı ve çok önemli.x-plore programıyla kurulu olan dizini silsem düzelir mi ?
kurulu dizin nedir ?

fba44

Üye
Merhaba Arkadaşlar
Yeni bir c5-00 telefon almayı düşünüyorum
bu telefon symbian 9.3 kullanıyor.
Sormak istediğim bunu hack leyebiliyormuyuz ona göre alayım eğer hack olmuyorsa almamın bi anlamıda kalmıyor. Lütfen acil yardım ediniz. Şimdiden teşekkürler

Üst Alt