Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

pro.engineer

pro.engineer

Üye
arkadaşlar benim n79 um var. Hard format attım ardından hafıza kartını takınca kart kendiliğinden şifrelendi. Biçimlendirmek istemiyorum içinde değerli dosyalar var . Yardımcı olur musunuz ?

tncl23

Üye
kadaşlar 5800 a uygulama yüklemek istiyorum pcden hangi dosyaya atmam gerekiyo yardımcı olun lütfenn

volki36

volki36

Üye
gravıty uygulaması açılıyor fakat twet hesabıma girecek menu yok. Ilk yukledıgımde vardı kullandım 10 gun fakat simdi kullanamıyorum sorun nedir arkadaslar ?

abbas57

Üye
Arkadaşlar 3120 classic var
bir doya yüklüyorum am "yğklenemiyor"hatasi çikioyr
ne yapmaliyim?

qazmq

Üye
Baktım siteye ama bir türlü çalışan linkli bir konu göremedim. S60v3 de (nokia e52) n-gage oyun açmak istiyorum. Çalışan emülatör linki verir misin veya nasıl n-gage oyunları kuracağımı anlatabilir misin?

uqrdqn

Üye
arkadaslar nokia e50 war bende yüksek boyutlu oyunları açamyorum yardm edn lütfen

volki36

volki36

Üye
burası bitmis resmen

pro.engineer

pro.engineer

Üye
bence de sönmüş bu konu

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim n79 um var. Hard format attım ardından hafıza kartını takınca kart kendiliğinden şifrelendi. Biçimlendirmek istemiyorum içinde değerli dosyalar var . Yardımcı olur musunuz ?

Bilgisyara takıp dosyaları almayı denedinmi telefondan erişmen imkansız birkaç program vardı yanılmıyorsam hafıza kartının şifrelerini kıran ama s60larda çalışıyor s60v3lerde bilmiyorum

pro.engineer

pro.engineer

Üye
Bilgisyara takıp dosyaları almayı denedinmi telefondan erişmen imkansız birkaç program vardı yanılmıyorsam hafıza kartının şifrelerini kıran ama s60larda çalışıyor s60v3lerde bilmiyorum

iki üç ay belki de fazla oldu hiç birşey bulamadık somut sinirlendim biçimlendirdim..

karasovalye811

Üye
e72 sorun var bende de

İnternetle işlem yaptığımda (tarayıcı hariç) diğer heryerde wifi mi 3g mi diye sormadan otomatik 3g ile bağlanıyor bunun çözümü nedir?

bountykiller

bountykiller

Üye
nokia e55 formattan sonra z ve y tusu yer degstirdi. Eski surum yukleyince telefn acilmior , yeni surumde ise y z problemi oluyor. Ne yapmaliyim¿

mesutaksakal

Üye
Slm benim sorunum mesaj geldiginde ses çıkmıyor birde coreplayer yukluyorum ekranda simgesi var ama çalışmıyor telim nokia e 72 [email protected]

delikartal

Üye
Selam paylasımlar harika benim nokia 7230 tel.var ama bu telefona uyumlu birsey calistıramıyorum hepsini denedim ben hangi uygulamaları indirebilirim.simdiden teşekkurler

AHKE

AHKE

Üye
delikartal anca java uygulamaları kaldırır yani jar formatlı dosyaları mesela java oyun atcaksan 240 320 pikselini at

axorbaba

Üye
Arkadaşlar n73 hart format yemiyor acil yardım edebilirmsnz simdiden tşk edrm

AHKE

AHKE

Üye
axorbaba *3 yes acma kapama tuslarına bastigına eminmısin.*#7370# bide bu dne bekleme ekranından

mrqarizma

mrqarizma

Üye
meraba benim tel N73 hangi programları kaldırır s60v3 mü veya hangisi bazılarını yukledin güncelleştirme hatası falan diyo bilgi verebilecek olan varmı acaba ?

AHKE

AHKE

Üye
n73 s60v3 uygulamalarını kaldırır.guncellestirme hatasıda yukleyecegin uygulama telefonda yukludur yada dosyaları flan kalmistır tamamen sil o uygulamayı

mrqarizma

mrqarizma

Üye
ama hepsinde yapıyo ? N73'de her ne yuklersem sertifika hatası veya güncelleştirme hatası falan diyo yardım ??

Üst Alt