Symbian^3 Game Boy Advance

Sponsorlu Bağlantılar

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler..:oke:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

pusu6600

Üye
C6-01'de indirme hatası alıyorum. bu sorunu nasıl çözebilirim ?

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
C6-01'de indirme hatası alıyorum. bu sorunu nasıl çözebilirim ?
derken,hata tam olarak nerede?eğer direk cepte açmaya çalışıyorsan yapamazsın.oyunu brothersoft diye bir program karşıdan indirme yapıyor.yani bilgisayar işi..:d:

bağdatlı

bağdatlı

Üye
teşekkür ettim çalışıyor pokemonun türkçe versiyonu vardı çalışıyor arayan arkadaşlar bulacaktır şuan burdan veremiyorum yapamayanlar bios dosyasını indirip kurulum talimatlarını dikkatlice uygulasınlar

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
bilgi için teşekkürler.tr pokemon:
Rar :

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Eğer Çalışmıyorsa Load Rom Yapınca Birde Rar Dosyasını Göstermeyi Deneyin Mesela Spiderman 2 yi rardan çıkartmadan Telefona Atın Load Rom Yapıp Spiderman2.rar Dosyasnı Gösterin ;)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
bilgi için teşekkürler

tuzluca76

tuzluca76

Üye
.rar ile denemenize gerek yok rarın içinden çıkan rom klasörünün içindeki dosyayı göstermeniz yeter. Bu arada max payne gibi oyunlarda bazen ekran mavi oluyor ve pyundan atıyor çözümü için ekranın mav. Olduğunu gördüğünüz gibi A, B, Start, Select hepsine basın orayı geçicek ve oyuna devam ediceksniz :) Oyunlar HD Oyunlardan zevkli :)

e_smile

Üye
ben aylar öncesinde maxicepde symbian emulator kısmında görmüştüm ve kurdum pokemon fire redi 3 emeraldı 2 defa bitirdm yapdığım kadarıyla anlatmaya çalışiim öncelikle gpsp yi kuruyosunuz sonra file dan loan bois diorsunuz biosu seçiyorsunuz load romdan romu seçiyorsunuz bunların hepsi hafıza kartınızda olması lazım atın yani :D ondan sonra continou falan deyin açılıyor zaten otomatik ayrıca save state load state oyunla alakalı değil sadece ayarlarınızı falan kaydediyoy ama pokemonun zaten kendi içinde kayıt yeri var start select de sağ üste ayrıca.. yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
edit: ayrıca ben gpsp yi kurarken internet gerekmişti evde kurunca hata vermişti bi kafede wireless acıkken kurdum bu defa kurmuştu buda bilginize

keys1903

keys1903

Üye
super denedım saglam emulator sıgned ellerıne saglık ustam su mameyıde bır sıgned yapsan duacın olcam ben anlamıyorum o ıslerden yapmasanda canın sagolsun tesekkurler cok cok

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
:rica:.signedi yanlız kendi imeinle yaparsın.imei ni özel mesajla gönderirsen yaparım

maxifunk

maxifunk

Üye
c7 anna kullanıyorum yüklendi ama menüye ikon gelmedi????

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
lütfen reklam yapmayalım.zaten oyunsuzluktan ölüyorum.asphalt 6-pes 11 dışında adam gibi oyun yok.gangstar port edilmedi bi türlü.of of...

seyfipasa

seyfipasa

Üye
teşekkürler keşke hd oyunlar çıkarılsa..

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
keşkeeeeeeeeeeeee

long_man

Üye
Nasıl yükleniyor?

Andriel

Üye
Emulatörü indiremiyorum linkten page 404 not found diyor.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Emulatörü indiremiyorum linkten page 404 not found diyor.

İlgileniyorum.Baktım sorun yok ama başka bir yere yükleyim.

---------- Eklendi @ 20:02:42 ---------- Yazıldı @ 19:59:28 ----------

Hallettim.

---------- Eklendi @ 20:03:53 ---------- Yazıldı @ 20:02:42 ----------

Nasıl yükleniyor?

Emultörün sis dosyasına tıklayıp başlatın.{Yükleme için internet bağlantısı gerekir}
Yüklenince ilk önce bios'u,sonra gba'yı seçin.

Andriel

Üye
Pokemon Red çocukluğumun oyunu. :) Teşekkür ederim.

• Beğen

Üst Alt